رژیم صهیونیستی. تیت ریوز خود کاترینا با چالش coronavirus

لدگر | No comments

جکسون می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز اول بود, مدت, دولت خزانه دار زمانی که دولت به مسئولیت عظیم و گران فاجعه با طوفان کاترینا در سال 2005. او با آن رژیم صهیونیستی است. هیلی باربور به شکل کوتاه مدت پاسخ و بهبودی طولانی مدت.

در حال حاضر فقط چند ماه به زمان خود به عنوان فرماندار ریوز مسئول می سی سی پی پاسخ به coronavirus گیر یک مشکل جهانی است که می تواند زندگی را تهدید می کند به بی ثبات کردن اقتصاد است.

ریوز به نظر می رسد که آموخته درس از Barbour یک همکار جمهوری خواه وی به عنوان یک مربی.

ریوز رو تیز انتقاد خود را برای تاخیر در صدور ایالت سفارش برای مردم به ماندن در خانه را امتحان کنید به سرعت گسترش ویروس بسیار مسری حتی به تعداد مورد افزایش سرعت در کنار درب لوئیزیانا.

زمان ریوز اعلام کرد که او در تنظیم یک پناهگاه در محل منظور اثر را شب جمعه و گسترش تا صبح روز 20 آوریل او این کار را با حمایت از گروه های کسب و کار — یک رویکرد کلاسیک توسط Barbour که اغلب گرد حمایت از گروه های تاثیر گذار قبل از اعلام سیاست های پیشنهادی.

می سی سی پی اقتصادی شورای رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت اسکات والر و می سی سی پی انجمن تولید کنندگان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت John McKay یک بیانیه مشترک صادر شنبه ستایش ریوز نظم و کف ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

“این اندازه گیری خواهد شد کمک به حفظ سلامت و ایمنی شهروندان ما در حالی که در همان زمان با توجه به نقش حیاتی و ضروری کسب و کار ارائه توسط اطمینان از تحویل خدمات لازم” آنها گفت.

ریوز سفارش به مردم می گوید برای کار از خانه که در آن ممکن است. آن را نیز بداند بسیاری از انواع کسب و کار و عملیات تولید ضروری است و می گوید آنها می توانند باز باقی می ماند. این شامل مرغ پردازش و کشتی سازی.

Q&A: در اینجا همه چیز شما باید بدانید در مورد سی سی پی جدید پناهگاه در محل سفارش

ریوز در روز جمعه گفت که برخی از کسب و کار در حال آزمایش مردم است درجه حرارت به عنوان آنها را وارد کنید کار می کنند. در حالی که برخی با این ویروس می تواند تب و پزشکان گفته اند که ممکن است بسیاری از نمی دانم آنها قرارداد این ویروس تا زمانی که به خوبی پس از آنها آلوده به دیگران است. اکثر افراد آلوده به تجربه خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته اما کسری درد و رنج شدید بیماری می تواند نیاز به فن برای زنده ماندن و به عنوان caseload به سرعت رشد می کند و بیمارستان در حال نیروبخش برای یک موج از بیماران.

Coronavirus سخت تر است و در افراد با زمینه ای شرایط سلامت و می سی سی پی است نرخ بالای چاقی و دیابت و فشار خون بالا و سایر مشکلات مزمن.

دولت نیز کمترین تعداد پزشکان سرانه با توجه به ایالتی می سی سی پی انجمن پزشکی.

برای سال ریوز و دیگر جمهوری خواهان که کنترل دولت را به مخالفت با گسترش مدیکید به کار ضعیف و ریوز گفته coronavirus همه گیر است ذهن خود را تغییر. گسترش گزینه ای است تحت مراقبت های بهداشتی تعمیرات اساسی که پس از آن رئیس جمهور باراک اوباما به قانون امضا شده در سال 2010 می سی سی پی است که در اقلیت متحده رد آن.

دموکرات ها گفته اند می سی سی پی دهکدهای از دست داده و صدها میلیون دلار نیست گسترش مدیکید و است که در معرض خطر کوچک روستایی و بیمارستان و بسته شدن برخی از آنها.

بیمارستان های روستایی: می سی سی پی امکانات در حال حاضر بر روی یک صخره. Coronavirus می تواند فشار آنها را بیش از.

این حزبی امیدوارم که موسسه سیاست که طرفداران برای برنامه های برای کمک به کم درآمد ساکنان گفت: در یک تحلیل آوریل 1 که کروناویروس “را تشدید چالش های موجود به ویژه برای افراد کم درآمد جوامع روستایی از رنگ است.”

داده ها با استفاده از قیصر خانواده بنیاد امید گفت: 188 از 383 شهرستانهای یا parishes در جنوب متحده یا اصلا یک بخش مراقبت های ويژه و یا اصلا یک بیمارستان در همه. می سی سی پی به حال 40 شهرستان بدون ICU کمترین تعداد در هر یک از ایالات متحده است.

‘Mississippians رول تا آستین خود را’: کسب و کار شیفت تولید در طول همه گیر

پس از کاترینا باربور اغلب ستایش Mississippians بودن انعطاف پذیر و مهربان است. ریوز در حال انجام همان در حال حاضر حتی به عنوان او اذعان اقامت-صفحه اصلی سفارش آسان نخواهد بود.

“ما ترس از لحظات سخت. ما گام به گام در طول دوران سخت” ریوز در روز جمعه گفت. “شما در حال حفاظت از خود و پدر و مادر همسر خود دوست و همسایه خود ، با ارتکاب به پیروی از قوانین شما حفاظت از خودتان را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>