رژیم صهیونیستی. تیت ریوز میزبان فیلم Q&A مورد کوروناویروس در می سی سی پی

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز برگزار تصویری Q&A on Facebook شنبه برای پاسخ به سوالات در مورد گسترش جدید کروناویروس در می سی سی پی.

ریوز که در حال حاضر quarantining خود را پس از سفر به اسپانیا, تشکر Mississippians برای گرفتن coronavirus جدی است. او رفت و بیش برخی از حقایق اساسی در مورد این ویروس: این سرچشمه در چین تعداد زیادی از افراد مبتلا به این ویروس در حال حاضر به بهبود و ميزان مرگ و مير بالاتر از آنفولانزا.

“ما در حال تلاش برای کند کردن رشد گفت:” ریوز که اعلام وضعیت اضطراری در هفته گذشته. “… بدون عمل است که ما به عنوان یک دولت شده است به آرامی گرفته شده.”

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم شنبه

آخرین: Coronavirus موارد پرش در می سی سی پی در حال حاضر در 21

ریوز تشویق Mississippians به عمل اجتماعی فاصله شستن دست های خود و اهدای خون در صورتی امکان پذیر است. او تاکید کرد که آزمایش های بیشتری در دسترس خواهد بود به زودی همه را با یک تب مطابق با دستورالعمل های فدرال برای coronavirus تست و شایعات از یک ایالت مستند بی اساس هستند.

“وجود دارد هیچ برنامه ای برای دولت موظف به قرنطینه در همه” ریوز گفت.

این معلوم نیست چه مدت مدارس باقی خواهد ماند و بسته ریوز گفت: یک معلم مدرسه. ریوز گفت: او در حال ملاقات با مقامات آموزش و پرورش روز شنبه به بحث در مورد اینکه آیا برای تمدید عمومی و تعطیلی مدارس.

کسی که پس از اظهار نظر که آنها با داشتن مشکل خرید مواد غذایی به دلیل سایر مشتریان و انباشت مواد غذایی, ریوز گفته Mississippians که فروشگاه های مواد غذایی در حال انتظار نمی رود به این امریکا است که بهترین عرضه زنجیره ای در جهان است. او را تشویق ساکنان به خرید مواد غذایی خود در هفته در یک زمان و دلسرد انباشت ماه از مواد غذایی است.

“ما مطمئن شد توسط رئیس جمهور — فروشگاه های مواد غذایی در حال رفتن به نزدیک” ریوز گفت. “… برای خرید یک هفته همه چیز درست خواهد شد.”

ریوز بعد هشدار داد که دادستانی کل را تعقیب غیر قانونی قیمت سنگ آهن در بازار در صورتی که طول می کشد محل در می سی سی پی.

تماشا کنید: رژیم صهیونیستی است. ریوز پاسخ به سوالات مردم در coronavirus

اقتصادی محرک ریوز گفت که او خواهد بود امضای اضطراری به زودی اعلام خواهد شد که کمک به صاحبان کسب و کار کوچک در می سی سی پی دریافت وام از دولت فدرال است. او همچنین گفت که او از یک بسته محرک اقتصادی پیشنهاد شده توسط برگ برنده دولت است که شامل دادن تا 1000 $به فردی آمریکایی است.

“ما در حال حمایت از آن است. این بی سابقه تایمز” ریوز گفت. “… آنها در حال کار سخت را به مطمئن شوید که ما یک محرک از طریق کنگره است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد وضعیت زندان های سیستم و coronavirus ریوز گفت: انتقال زندانیان است که محدود و زندانها در حال تمیز بودن بیشتر است.

یک Facebook پست درخواست سوال از فرماندار دریافت بیش از 600 نظرات.

از مردم خواسته شده در مورد حمایت های مالی برای کسب و کار کوچک و به روز اهمیت می دهد. دیگران خواسته در مورد تعطیلی مدارس و چه این بدان معناست که برای پدر و مادر که باید به کار و نمی توانیم مهد کودک. برخی نگران بودند در مورد این ویروس آلوده زندانیان در زندان ایالتی سیستم که در آن وجود دارد در حال حاضر کمبود کارکنان.

بسیاری از خواسته آنچه که دولت انجام خواهد داد برای کمک به افرادی که گذاشته و یا به کسب و کار خود را.

“چگونه ما برای زنده ماندن ؟ ما از دست دادن همه چیز ؟ که دولت رفتن به بسته همه چیز را قرار داده و هر کس از کسب و کار؟!” خواسته یک دیدگاه.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>