رژیم صهیونیستی. تیت ریوز: می سی سی پی, اقتصاد برای بازگشایی به آرامی. کامل پناهگاه سفارش بعید دوشنبه گذشته

لدگر | No comments

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز گفت: بعید است که در سطح ایالت پناهگاه در محل سفارش شده است که در اثر نزدیک به سه هفته ادامه خواهد داشت دوشنبه گذشته.

ریوز گفت که او پیش بینی می کند بیش از دو تا چهار هفته می سی سی پی, اقتصاد را دوباره باز به آرامی در یک تدریجی مد — احتمالا توسط صنعت یا منطقه جغرافیایی.

پس از مارس 3, می سی سی پی شده است تحت اقامت در خانه که ممنوعیت تجمعات از 10 یا بیشتر مردم و به طور کلی نیاز به ساکنان خانه را ترک تنها به دلیل ضروری مانند مواد غذایی خرید و قرار ملاقات های پزشکی. منظور تمدید شد یک بار است و در حال حاضر مجموعه ای برای پایان دادن به در مارس 27.

“من فکر نمی کنم وجود یک احتمال است که ما را گسترش پناهگاه در محل در تمامیت آن” ریوز گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس خبری.

ریوز نشان داد او قصد دارد برای اعلام نهایی تصمیم گیری در مورد آنچه اتفاق خواهد افتاد پس از 27 آوریل در آینده 36 تا 48 ساعت.

ریوز گفته شده است او می خواهد به بازگشایی می سی سی پی را در اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است “در یک محیط امن و مسئول راه است.”

مقامات وزارت امور خارجه گفت: تعداد سی سی پی coronavirus موارد plateaued در سطح پایین تر در اصل پیش بینی شده است.

“برخی از کارشناسان ملی فکر ما نیاز حدود 4000 تخت بیمارستان این هفته” ریوز گفت. “در عوض ما با استفاده از کمتر از 400.”

ریوز گفت: در بیشتر قسمت ها به جای تجربه گسترده شیوع دولت مبارزه با “کوچکتر جنگ موضعی” در خانه های سالمندان و یا کلیساها.

بیش از 4,800 مردم در دولت باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و نزدیک به 200 فوت کرده اند.

دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز هشدار داد: “اجازه ندهید گارد ما را.”

ریوز در تشویق مردم به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله و به پوشیدن ماسک صورت در حالی که در.

ریوز نشان داد دولت ادامه خواهد داد به سطح شیب دار تا تست و شیوع تحقیقات بیش از چند ماه آینده به دلیل برخی از کارشناسان بهداشت عمومی در حال طرح ریزی می تواند وجود داشته باشد حیات coronavirus موارد است.

“من فکر نمی کنم هر کسی می داند که یک راه یا دیگری. وجود دارد بسیاری از کارشناسان پیش بینی است که حتی اگر در تابستان بهتر است که وجود دارد ممکن است یک تجدید حیات در پاییز و ما در ادامه به ایجاد ظرفیت برای مقابله با آن,” او گفت:.

دولت در امداد رسانی صندوق

در هفته های اخیر, می سی سی پی را تجربه کرده است تاریخی و جاری شدن سیل و گردباد در علاوه بر این به همه گیر است که منجر به از دست دادن درآمد برای بیش از 130,000 Mississippians. ریوز گفت: مردم می توانند کمک به دولت در امداد رسانی صندوق آنلاین.

  • رفتن به ForMississippi.org
  • با کلیک بر روی “پاسخ و بازیابی: کمک در حال حاضر” را فشار دهید

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز: می سی سی پی در حال گسترش مزایای بیکاری برای coronavirus

MDOC coronavirus موارد: چهار زندانی بیمار

ریوز گفت: از شنبه, چهار, می سی سی پی زندانیان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. نوزده زندانیان باید آزمایش منفی و یک آزمون است که هنوز هم در انتظار او گفت:.

چهار گروه می سی سی پی از اصلاحات کارکنان آزمایش مثبت 25 آزمایش منفی و شش آزمون در حال انتظار به گفته فرماندار. حداقل یک کارمند که تست مثبت دستخوش 14 روز انزوا دوره بهبود و بازگشت به کار.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>