رژیم صهیونیستی. تیت ریوز در می سی سی پی coronavirus shutdown: “من به شما بخواهید برای یک هفته بیشتر’

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز جمعه اعلام کرد که او خود را گسترش ایالت اقامت در خانه سفارش یک هفته هر چند شل شدن محدودیت بر برخی از غیر ضروری کسب و کار. این مستند جهت تعیین شد به پایان می رسد دوشنبه ،

“من به درخواست شما برای بیشتر از یک هفته. بیشتر از یک هفته از هوشیاری. بیشتر از یک هفته از پناه در محل” ریوز گفت. “… ما باید بیشتر از یک هفته برای شکستن کمر دشمن ما.”

می سی سی پی دیده است و بیشترین افزایش در coronavirus موارد و مرگ و میر در این هفته است. در ضمن ریوز بارها و بارها تاکید کرد تمایل خود را برای بازگشایی اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در طول روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی — احتمالا اوایل مارس 27 زمانی جدید مستند سفارش منقضی خواهد شد.

“ما به دنبال در چشم بزرگترین بحران اقتصادی در خاطرات ما. نه به این دلیل که اقتصاد ما شکست خورده بود در 20017 (fa) و سال 2008” ریوز گفت: “اما به دلیل مرگبار مسری بیماری همه گیر انداخته از چین است.”

ریوز قاب این موضوع به عنوان امری ضروری برای طبقه کارگر Mississippians و صاحبان کسب و کار کوچک که در حال مبارزه در طول بحران اقتصادی بی سابقه ای.

“برخی از مردم از شنیدن ما بحث در مورد هزینه های اقتصادی و فکر می کنم از وال استریت صندوق های تامینی میلیونرهای گم شده و پاداش است. که به سادگی مورد نیست در اینجا” ریوز گفت. “… بار است که شانه توسط طبقه کارگر Mississippians.”

جزئیات اجرایی منظور در اینجا

فرماندار آرامش بخش برخی از محدودیت

ریوز در گفت و سهولت ترمز” در برخی از کسب و کار.

تحت یک فرمان اجرایی امضا شده توسط ریوز غیر ضروری کسب و کار مانند فروشگاه های لباس یا گل خواهد بود و مجاز به انجام منظقه تحویل و یا از طریق درایو فروش شروع دوشنبه به عنوان رستوران ها و برخی دیگر از کسب و کار در حال حاضر انجام شده است.

ریوز گفت که او امیدوار است این کمک خواهد کرد جلوگیری از ازدحام فروشگاههای جعبه بزرگ.

دولت تعطیلی در سواحل و دریاچه ها برداشته خواهد شد, ریوز گفت: ترک آن را به مقامات محلی برای مدیریت این مناطق.

“این یک چیز کوچک اما من امیدوارم که این کمک می کند تا حتی یک بیت برای افرادی که نیاز به با خیال راحت در آفتاب خود را برای سلامت عقل” ریوز گفت. “ما نیاز به انجام هر چیزی که ما می توانید به کمک آدرس رو به رشد افسردگی و انزوا و دیگر مسائل مربوط به سلامت روان.”

این هفته تمدید می آید یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دولت می تواند تصمیمات خود را در مورد چگونگی و زمانی که به بازگشایی کشورهای خود را.

“برخی از ایالت ها باز خواهد شد زودتر از دیگران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “برخی از ایالات آمریکا نیست و در این نوع مشکل که دیگران هستند. حالا که از ما گذشت قله در موارد جدید ما در حال شروع زندگی ما دوباره. ما در حال شروع دوباره جوان سازی از اقتصاد ما دوباره در یک محیط امن و سازمان یافته و بسیار مسئول مد.”

جکسون شهردار چکو لومومبا روز جمعه گفت که دولت بزرگترین شهرستان خواهد بود تمدید اقامت خود را در خانه سفارش تا مارس 30.

تماشا کنید: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز به روز رسانی در می سی سی پی سرپناه در محل سفارش مجموعه به پایان می رسد دوشنبه

جکسون: شهردار گسترش coronavirus پناهگاه در محل سفارش برای دو هفته

شهرداران وزن در نظم جدید

برخی از مقامات محلی ابراز نا امیدی جمعه با فرماندار رویکرد است. دیگران گفت: شیپور لجر پناهگاه در محل پسوند با کمی شل کردن محدودیت بود و تصمیم درست.

Tupelo شهردار Jason شلتون گفت: شهرستان خواهد آینه دولت منظور و پناهگاه در محل فرمت مناسب بود تماس بگیرید. اما شلتون گفت که او را درک نمی کنند چرا ریوز در ادامه به تغییر و نیشگون گرفتن و کشیدن سفارشات خود را در حالی که ارائه رهبران محلی یک سر. او گفت که او نمی دانم ریوز در حال برنامه ریزی برای گسترش سفارش خود را تا زمانی که او به گوش دوشنبه صبح جلسه.

“وجود دارد هیچ نیازی نیست برای تعلیق و یا یک مطلب یا داستان جالب” شلتون گفت ریوز. “به ما بگویید که چه انتظار می رود بعد به ما بگویید که چه برنامه ریزی است. به ما بگویید که در آن ما در کجا داریم می رویم.”

شلتون گفت ریوز می تواند اجرا “بسیار دقیق, یونیفرم, ایالت سفارش یک ماه پیش و ما را در موقعیت بهتری نسبت به ما در حال حاضر.” او گفت: فرماندار رویکرد به نظر می رسد “چیز درهم و برهم” و سخت تر است برای شهرداران و سایر رهبران محلی برای مدیریت و اجرا.

میسیسیپی شهردار اندرو “FoFo” Gilich گفت: او را “همگام” با فرمانداری و دیگر سواحل شهردار که در جلسه ویدئو کنفرانس دو بار در هفته به بحث در مورد کوروناویروس و نحوه هماهنگ کردن پاسخ خود را.

اما Gilich گفت: او به نگرانی در مورد بازگشایی سواحل در شهر ساحلی. او گفت: وجود دارد “هیچ سوال” آن را به منظور جلب بیشتر مردم به شهر خود به عنوان ویروس همچنان به گسترش و در کل بازگشایی سواحل “است که به افزایش اجتماعی فاصله چالش است.”

“اگر ما باز, ساحل, چگونه می خواهیم به پلیس که؟” Gilich گفت. “چرا شانس ؟ ما پیشرفت (کند کردن روند گسترش ویروس) و ما دیده ایم برخی از چیزهای خوب اتفاق می افتد.”

خزه نقطه شهردار ماریو پادشاه گفت: او به نگرانی در مورد شل شدن محدودیت در کسب و کار قبل از موعد مقرر. خود شهر در حدود 13,000 دیده است تایید coronavirus موارد افزایش از 30 به 70 در دو هفته گذشته. او گفت که اکثریت آفریقایی-آمریکایی شهرستان کج و بسیاری از شرایط موجود آنها را بیشتر در معرض این ویروس.

“شما با قرار دادن مقدار زیادی از وسوسه بر صاحبان کسب و کار و همچنین ما به عنوان مشتریان” شروع به بیرون رفتن به جامعه دوباره گفت ریوز’ نظم جدید است.

“ما در یک محل که در آن ما باید به باز کردن کسب و کار,” او گفت:, و اضافه کرد که او را نگران مقامات دولتی هستند “نه واقعا گوش دادن به علم است.”

گولفپرت شهردار بیلی Hewes گفت: از آن ساخته شده حس اجازه می دهد تا به صورت دقیق منظقه فروش در رسانه های خرده فروشی و بازگشایی سواحل زمانی که مردم همچنان به پیروی اجتماعی فاصله دستورالعمل. او گفت: گولفپرت سواحل نیست معمولا بیش از حد شلوغ به هر حال و ساکنان باید این فرصت را به “خارج شدن و گرفتن برخی از هوای تازه و نور آفتاب.”

“این سخت است که در همه تنظیم عادات ما به فاصله و انجام کارهایی که نمی آیند به طور طبیعی به ما” Hewes گفت: تبيين جامعه خود را در واکنش به پناهگاه در محل سفارش. “ما بسیار خوش مشرب به عنوان یک مردم است. نه دست دادن نداشتن زمان صورت آنها نه فقط ناراحتی آنها در حال تغییر راه ما از زندگی است.”

چه ریوز گفت ؟

ریوز شده است به طور فزاینده ای آوازی در مورد تمایل خود را برای بازگشایی, می سی سی پی اقتصاد در روزهای اخیر — هر دو در کنفرانس های مطبوعاتی خود را و در رسانه های اجتماعی.

“ما باید به. آن را به یک گزینه است. زندگی در معرض خطر هستند با توجه به افزایش سریع در فقر به عنوان به خوبی به عنوان این بهداشت عمومی بحران” ریوز گفت. “هیچ کسب و کار غیر ضروری برای کسانی که با تکیه بر آن چک برای, مواد غذایی برای تامین و برای پناهگاه است.”

ریوز بود و صریح تر در توییتر پنجشنبه پس از دیگری افزایش Mississippians تشکیل پرونده برای بیکاری.

“این دیوانه است—خونریزی متوقف شود. زندگی بستگی به این عنوان,” او نوشت. “لطفا دعا برای عقل به نظر ما تمام گزینه ها است.”

نرخ بیکاری همچنان به افزایش در می سی سی پی در تعداد بی سابقه ای. حداقل 130,000 ساکنان ثبت شده اند برای کمک پس از coronavirus بحران آغاز شد و با توجه به اطلاعات فدرال.

در روز سه شنبه ریوز اعلام ایجاد “راه اندازی مجدد می سی سی پی” نیروی کار ساخته شده است تا از رهبران کسب و کار است که می تواند توصیه هایی در خصوص زمان و نحوه بازگشایی اقتصاد دولتی است.

جدید نیروی کار: رژیم صهیونیستی است. ریوز ایجاد یک نیروی کار به ‘راه اندازی مجدد می سی سی پی” پس از coronavirus

وقتی پرسیده شد که چرا هیچ رهبران اتحادیه یا مستقیم نمایندگان کارگران در نیروی کار ریوز گفت: وظیفه اعضای نیروی متمرکز در انجام آنچه حق Mississippians.

“ما نیازی اتحادیه کارفرمایان به ما بگویید که چگونه به مراقبت از مردم ما” ریوز گفت. “ما هرگز و ما هرگز در می سی سی پی.”

وقتی تهمت می خواهید, می سی سی پی به بازگشایی?

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با فرمانداران پنج شنبه, ریوز گفت: رئیس جمهور شخصا او را تشویق به بازگشایی می سی سی پی به عنوان به زودی به عنوان او فکر می کند آن را امن است.

باز دولت در 27 آوریل — به عنوان ریوز نشان داده شده است که طرح خود را در تضاد با یک طرح است که تهمت صادر پنج شنبه.

طرح “باز کردن امریکا دوباره” متشکل از چند مرحله را به تدریج بخش هایی از زندگی عمومی است. تعداد coronavirus موارد باید در یک “سیر نزولی” برای 14 روز قبل متحده شروع به باز دوباره تا با توجه به طرح.

می سی سی پی دیده است که بالاترین تعداد جدید کروناویروس موارد این هفته از جمله 273 چهارشنبه.

“ما در بدترین و سخت ترین, سخت ترین نقطه در منحنی” ریوز گفت.

دولت را مجبور به صبر کنید تا زمانی که حداقل مارس 29 به آغاز بازگشایی اقتصاد تحت مغلوب ساختن پیشی جستن طرح — و این که اگر تعداد coronavirus شروع به کاهش می دهد.

“این فقط به دستورالعمل ها. اگر شما به عنوان خوانده شده در طول تمام دستورالعمل های آن است که بسیار روشن است که هر ولایت دارای اختیار برای درک آنچه در زمین و آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین” ریوز گفت. “…آن را نیز باعث می شود استثنا تقریبا در هر صفحه تنها برای کسانی متحده … که در آن وجود دارد و نه قابل توجهی شیوع و که در آن وجود دارد و نه جامعه قابل توجهی گسترش یافته است.”

ریوز گفت: این طرح توصیه های طراحی شده بودند بیشتر کشورها یا مناطقی که به “a New Orleans-سبک, سریع, سنبله,” که, می سی سی پی تا کنون اجتناب شود. ریوز گفت: دولت به احتمال زیاد یک “دیگر فلات” از موارد.

اصلی اقامت در خانه سفارش

ریوز اعلام کرد اصلی اقامت در خانه سفارش در مارس 1 برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. این تصمیم پس از نصب تماس از ساکنان کارکنان مراقبت های بهداشتی و پزشکی و مقامات.

سفارش به اثر رفت آوریل 3 و در محل بوده است پس از آن. ترتیب ممنوعیت تجمع از 10 یا بیشتر و به طور کلی نیاز به Mississippians تنها به ترک خانه برای دلیل ضروری مانند مواد غذایی خرید و قرار ملاقات های پزشکی.

منظور طبقه بندی های متعدد و صنایع و حرفه ها و فعالیت ها را ضروری معافیت از آنها را از بسیاری از محدودیت.

وجود سردرگمی پس از سفارش. شهرداران که در حال حاضر تصویب خود را در محدودیت و منع رفت و آمد بودند و نامشخص است که آیا این فرماندار را جایگزین خود را.

ریوز روشن ساخته است که او lockdoown منظور یک پایه است که شهرها و استان ها می تواند فراتر از هر چند او بعد از سرزنش مقامات از گرین ویل که در آن پلیس یکی جمع مردم حضور یک درایو تا خدمات کلیسا.

این حادثه جلب توجه ملی و شهردار گرینویل است پس گفت آن یکی نمی خواهد که به پرداخت 500 دلار جریمه نقدی.

ایالات متحده آمریکا امروز و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>