رژیم صهیونیستی. تیت ریوز: مدارس بسته برای بقیه سال تحصیلی تغییر خواهد کرد به آموزش از راه دور

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز اعلام کرد سه شنبه, می سی سی پی مدارس می ماند بسته باقی مانده از سال تحصیلی در پاسخ به گسترش coronavirus اما گفت: آموزش از راه دور ادامه خواهد داد.

“ساختمان مدرسه در می سی سی پی بسته باقی خواهد ماند برای بقیه ترم” Reeve گفت. “این بدان معنا نیست مدرسه لغو شده است.”

آموزش و پرورش تغییر خواهد کرد به “آموزش از راه دور” ریوز گفت: هر چند او اشاره کرد که همه می سی سی پی, مدرسه کودکان دسترسی به “خیال” وب کم” و یا اینترنت با سرعت بالا.

“ما در حال رفتن به نیاز است که ما درک بهتری در مورد آنچه در جریان است در هر منطقه” ریوز گفت. “The distance learning, من می دانم که این اتفاق می افتد در بسیاری از مناطق در سراسر کشور و مانند هر چیز دیگری در زندگی, برخی از آنها انجام آن را بهتر از دیگران است.”

در روزهای اخیر ریوز گفت او شده است صحبت کردن با دولت های محلی و مقامات آموزش و پرورش و آن را درک خود را که “اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزان شرکت کننده در آموزش امروز.”

ریوز صدور یک فرمان در 19 مارس به تمام مدارس دولتی تا این جمعه خواستار آن “شاید سخت ترین تصمیم زندگی ام داشته ام را.”

فرماندار وعده داده بود در هفته گذشته که او را به یک تصمیم روز سه شنبه در مورد باقی مانده از سال تحصیلی.

“من شده اند با تشویق تلاش های معلمان و والدین به اکسل در آموزش از راه دور. من می دانم که آسان نیست اما این کار در بسیاری از موارد. این یک راه حل کامل برای همه, اما از آن است که برنامه ریزی مناسب برای این زمان” ریوز گفت: در هفته گذشته. “من قبلا به شما گفته است که ما با توجه به داده ها برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری ما در مدارس است. من می خواهم مردم را قادر به برنامه ریزی.”

Q&A: در اینجا همه چیز شما باید بدانید در مورد سی سی پی سرپناه در محل سفارش

کروناویروس در می سی سی پی: 13 جدید مرگ 145 نفر اعلام کرد

چرا نزدیک مدارس ؟

ریوز و بهداشت مقامات گفته اند که آنها بر این باورند که دولت به اندازه کافی تخت های مراقبت ويژه و هواکش برای زنده ماندن در اوج این بیماری همه گیر در می سی سی پی و بدون قریب به اتفاق قربانیان بیمارستان. هنوز تعداد موارد تایید شده و مرتبط با مرگ و میر همچنان به رشد و Mississippians باقی می ماند در زیر یک سرپناه در محل سفارش به سرعت گسترش ویروس.

ریوز گفت: بسته شدن مدارس شده است کلیدی برای کاهش انتقال coronavirus — و می تواند به اثبات می شود مهم ترین گام دولت او گرفته شده است.

با توجه به مطالعه انجام شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اولیه از داده ها نشان می دهد کودکان کمتر احتمال دارد به موارد شدید coronavirus و یا نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

برخی از کودکان مبتلا به کروناویروس ندارد و تب و سرفه و یا علائم دیگر هر چند آنها هنوز هم می تواند در انتقال بیماری به دیگر افراد آسیب پذیر.

CDC گفت: این موارد بدون علامت هستند و به احتمال زیاد بازی در نقش کلی گسترش این بیماری و پیشنهاد کرد که همه مردم حتی کودکان که به نظر می رسد سالم باید عمل اجتماعی فاصله و پوشیدن پارچه پوشش صورت هنگامی که در عمومی.

آیا کشورهای دیگر انجام می دهند ؟

حداقل 21 متحده باید دستور یا توصیه مدارس بسته می شود باقی مانده از سال تحصیلی از جمله آلاباما و آرکانزاس با توجه به آموزش و پرورش در هفته است.

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز روز دوشنبه اعلام کرد که ساختمان مدرسه بسته باقی خواهد ماند هر چند سال تحصیلی می تواند همچنان ادامه لافایت تبلیغ کننده گزارش شده است.

“این است و نه فقط رفتن به عملی برای از سرگیری عملیات از مدارس ما در این سال تحصیلی,” او گفت:. “… آموزش و پرورش ادامه خواهد داد. سال تحصیلی ادامه می دهد اما آنها نمی خواهد رفتن به مدرسه و دانشگاه.”

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>