فرماندار پرداخته شکست توسط همکار جمهوری خواهان در E-تایید

فلوریدا تودی | No comments

تالاهاسی – فلوریدا در سنای پنل شنبه برخورد یک ضربه به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis آخرین فشار در برابر مهاجرت غیر قانونی, تصویب یک اندازه گیری که معاف قدرتمند صنعت کشاورزی از بررسی واجد شرایط بودن از استخدام های جدید در یک پایگاه داده فدرال.

DeSantis یک شاگرد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد نیاز است که تمام فلوریدا کسب و کار استفاده از E-تایید, به بررسی وضعیت حقوقی کارگران است. فرماندار تمدید زمین خود را برای حرکت در پاییز گذشته در آستانه یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در فلوریدا ملت بزرگترین toss-up دولت این انتخابات ریاست جمهوری سال است.

اما سناتور جمهوریخواه در قوه قضائیه کمیته انرا همراه با DeSantis ایده تصویب کوچک-پشت نسخه در یک 4-2 رای دادن.

“خوب این یک نسخه سیراب به پایین از لایحه که برای اطمینان حاصل کنید” گفت: سناتور. تام لی, R-تهنتسسا که حمایت های اندازه گیری (SB 664) که در اصل شبیه به آنچه DeSantis به دنبال.

“اما نگاه ما فقط گرفتن آغاز شده در اینجا,” او اضافه شده گفت: نمایندگان مجلس در تلاش بودند به سادگی یک پیشنهاد است که می تواند پیروزی در سنا و مجلس تصویب.

شرکت حامی از لی لایحه توسط سناتور. جو Gruters R-ساراسوتا که دو برابر به عنوان حزب جمهوری خواه از فلوریدا صندلی. Gruters زودتر شناور یک ایده از معافیت تمام شرکت های خصوصی از E-تایید, نیاز, اما پس از آن موجب فلوریدا ایران در ماه گذشته به تصویب قطعنامه حمایت DeSantis موقعیت.

بیشتر: نشانه ای از انتخابات سال ؟ ایران با هل دادن پرداخت افزایش حقوق برای معلمان و کارکنان دولت

اما دوباره لایحه معاف فلوریدا تولید کنندگان از نیاز بدون توجه به اندازه خود را همراه با کسب و کار با داشتن کمتر از 10 نفر از کارکنان.

شرکت های بزرگ و کسانی که با 500 کارگر یا بیشتر را به استفاده از برخی از دولت-مصوب اشتغال تایید سیستم – اگر چه نه لزوما E-تایید—آغاز سال آینده با شرکت های کوچکتر مرحله به مرحله در سال 2022.

سازمان های دولتی و دولت های محلی را مجبور به پیروی از اواسط سال 2022 به همراه خود بزرگتر پیمانکاران. اما معافیت کشاورزی carves از یک صنعت که لی گفت: بیشترین ترس افتاد تا نیاز به بررسی کنید که آیا استخدام های جدید در حال قانونی برای کار در این کشور است.

“این نوع سازش” لی گفت. “ما می دانیم که کشاورزی است که احتمالا این صنعت خواهد بود که بسیاری نهفته به شدت کاربردی E-تایید لایحه… این بدان معنی است که آنها فکر می کنم آنها را به استخدام بیشتر کارگران ثبت نشده در این کشور است.”

بیشتر: سقط جنین لایحه تخلیه فلوریدا در سنا در, حزب, خط, در, رای

DeSantis اعلام حمایت خود را از E-تایید خود را در طول جمهوریخواه اولیه کمپین علیه سابق کشاورزی کمیسر آدم پوتنام که تا به حال حمایت از قند و نباتی تولید کنندگان است. پس از DeSantis برنده ایران با نامزدی این صنعت شروع به پشتوانه او اگر چه در این رابطه هنوز شکننده به نظر می رسد به بسیاری از.

فرماندار اظهار نظر نمی کنم در حال ظهور سنا طرح است.

در افتتاحیه این جلسه قانونی در ماه گذشته DeSantis تأکید کرد حمایت خود را از E-تایید مورد نیاز خود را در طول دولت از دولت آدرس.

“کاهش درآمد کارگران نیز باید حقوق خود را افسرده ارزان نیروی کار خارجی” DeSantis قانونگذاران گفت. “تضمین قانونی نیروی کار از طریق E-تایید, خوب خواهد بود برای حکومت قانون محافظت از مالیات دهندگان و محل رو به بالا فشار بر دستمزد از فلوریدا که کار در مشاغل یقه آبی.”

بیشتر: آمریکا هدف دموکراتیک کشاورزی کمیسر نیکی سرخ شده

بیست و چهار ایالت از جمله ایالت فلوریدا در حال حاضر نیاز به E-تایید استفاده از حداقل برخی از دولت و کارفرمایان است اما تنها هشت متحده نیاز به آن را برای همه کسب و کار. اکثر متحده با گسترده تر استاندارد در جنوب شرقی که DeSantis گفت: باعث می شود فلوریدا یک پرت.

اما با جمهوریخواهان و عربستان سعودی با احتیاط از هجوم قدرتمند کشاورزی و صنایع گردشگری شناخته شده به استخدام کارگران ثبت نشده قانونگذاران در حال مبارزه به دنبال جمهوریخواه فرماندار تقاضا است.

DeSantis سال گذشته قانون را امضا کرد که ممنوع اصطلاح پناهگاه سیاست تا حد زیادی نمادین حرکت در فلوریدا. اندازه گیری ممنوعیت دولت های محلی از اتخاذ سیاست هایی که محافظت از مستند نشده کارگران از اخراج و نیاز به اجرای قانون محلی به همکاری با مقامات اداره مهاجرت فدرال.

در روز سه شنبه دیابت Jose Javier Rodriguez D-میامی در پی ناموفق بیشتر به رقیق کردن E-تایید لایحه معافیت مراقبت های بهداشتی و ساخت و ساز و رستوران و محل سکونت صنایع از نیاز.

“این یک کار در حال پیشرفت” قوه قضائیه صندلی دیوید سیمونز R-آلتامونت اسپرینگز گفت: این قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>