فارغ التحصیلی به تعویق افتاد بیشتر COVID-19 آرایش روز Brevard County دانش آموزان

فلوریدا تودی | No comments

بروارد مدارس دولتی است scrapped برنامه به طور منظم ممکن است مراسم فارغ التحصیلی میان دولت بهداشت و درمان اضطراری ناشی از COVID-19 منطقه مدرسه مقامات جمعه اعلام کرد.

اعلام شد و به دنبال آن روز دوشنبه توسط اخبار که هیچ اضافی را تا روز مورد نیاز خواهد بود برای از دست زمان های آموزشی با توجه به تعطیلی مدارس منطقه سخنگوی گفت.

منطقه گفت: در یک خبرنامه به پدر و مادر در آن بود هدف این هفته از 22 ژوئن برای فرد در شروع هر چند “تصمیم گیری نهایی خواهد شد ساخته شده بر اساس غالب دستورالعمل برای گروه اجتماعات محلی و مقامات دولت است.”

قبلا اعلام پشتیبان گیری تاریخ هفته از تاریخ 20 ژوئیه خواهد بود که مجدد در مورد دولت COVID-19 محدودیت هستند و نه برداشته ،

در مارس 24, فلوریدا, رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صدور یک فرمان اجرایی اعلام “بهداشت عمومی مشاوره” در برابر اجتماعی یا تفریحی تجمع بیش از 10 نفر به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر ویروس.

بیشتر: “من نمی دانم اگر من می تواند زنده ماندن’: برخی از فقیرترین بروارد دانش آموزان گرسنه در میان COVID-19

بیشتر: بودجه برای بروارد مدارس نامشخص در صورت COVID-19 اثرات اقتصادی

مشاوره راه اندازی شد به اجرا مارس 8 با انقضای فلوریدا وضعیت اضطراری جهت اعلام مارس 9. DeSantis روز جمعه تمدید وضعیت اضطراری یکی دیگر از شصت روز به معنی مشاوره اقامت در اثر تا جولای 7 یا تا زمانی که دستور لغو.

علاوه بر این, یک سخنگوی منطقه اعلام کرد که روز شنبه, مارس 28 باقی خواهد ماند و روز آخر مدرسه برای دانش آموزان پس از دولت کمیسر آموزش و پرورش ریچارد کورکوران در هفته گذشته بخشیده تا پنج روز از زمان های آموزشی در طول بیماری همه گیر.

بروارد دانش آموزان از دست رفته چهار روز از مدرسه هفته پس از رخصتی بهار به این منطقه شتافت به پیاده سازی آموزش مجازی طرح است. دانش آموزان ساخته شده است تا یک روز از دست رفته کلاس در آوریل 24.

سخنگوی Nicki Hensley گفت: مدارس قادر به جذب مواد از دست رفته دانلود آموزش ساعت با توجه به لغو از دولت مورد نیاز استاندارد آزمون است.

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار با فلوریدا امروز.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT. همچنان به حمایت از روزنامه نگاری محلی و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>