گرند اسلم قهرمان Kim Clijsters بازی خواهد کرد در Indian Wells, جایی که او برنده در ’03 و 05

مایدزرت | No comments

پانزده سال پیش, Kim Clijsters برنده چه شد و سپس به اقیانوس آرام زندگی باز در او دوم مسابقات پس از یک غیبت از تنیس حرفه ای.

او وارد Indian Wells رویداد به عنوان یک unseeded کارت های وحشی قبل از پیروزی هفت بازی و upending یک جفت بالا-پنج بازیکن از جمله برتر لیندسی دونپورت در فینال.

می تواند Clijsters’ 2005 به اجرا در صحرای کالیفرنیا تکرار می شود در سال 2020? این چهار گرند اسلم تک آهنگ قهرمان بازی خواهد کرد در BNP Paribas Open ماه آینده دوم مسابقات از بازگشت او به تنیس حرفه ای پس از نزدیک به هشت سال به دور است.

او دوباره خواهد بود یک unseeded کارت های وحشی در یک تورنمنت که در آن unseeded زنان نائومی اوزاکا و بیانکا Andreescu باید برنده هر یک از دو سال گذشته راه اندازی آنها را به فصل که منجر به قهرمانی گرند اسلم بعد از آن در سال.

Clijsters یک بلژیک بازی خواهد کرد او اولین بازی یا اول روز شنبه, مارس 11 یا پنج شنبه, مارس 12. به عنوان کارت های وحشی 36 ساله خواهد شد در رحمت قرعه کشی به عنوان او می تواند یکی دیگر از نام های بزرگ در چه چیزی می تواند اوایل بازی که ارائه بسیاری از فتنه است.

این خواهید بود که اولین بار طرفداران را دیده اند بازی او را در چاه پس از او از دست رفته به ماریون بارتولی در دور 16 نه سال پیش.

در فوریه. 17 او از دست او در اولین بازی برگشت در تور WTA به 16 رتبه Garbiñe Muguruza در دبی. اگر چه 6-2, 7-6(6), بازی رقابتی عادلانه است تعجب چه انتظارات واقع بینانه برای Clijsters ممکن است در چاه.

“او نشان می دهد برخی از نشانه های دلگرم کننده در مجموعه دوم برابر Muguruza,” ESPN تنیس تحلیلگر براد گیلبرت گفت. “من فکر می کنم در باز گشت مانند این به خصوص در سن و سال من فکر می کنم آن را به او هشت یا 10 مسابقات به احتمالا شروع به گرفتن راحت است.”

اگر وجود دارد هیچ جایی برای اجرا به عنوان یک unseeded زن, اگر چه آن به نظر می رسد هند چاه.

بیشتر: 2020 BNP Paribas Open در Indian Wells: بلیط پارکینگ, برنامه زمانبندی و جزئیات دیگر

بیشتر: چگونه coronavirus ممکن است تحت تاثیر قرار پالم اسپرینگز منطقه Coachella متحرک, BNP Paribas Open, و بیشتر

به دلیل شرایط غیر قابل پیش بینی از بسیار گرم روز مسابقات است که باعث می شود توپ به پرواز شب های سرد و کویر بادها آن شناخته شده است به پرتاب حتی بهترین بازیکنان را از بازی خود را.

اوزاکا وارد BNP Paribas Open رتبه 44 در سال 2018 قبل از پیروزی هفت بازی و ادعا مجرد عنوان.

Andreescu شد 60 در جهان قبل از او همین بود.

البته هر دو اوزاکا و Andreescu شد آینده گرند اسلم قهرمان فقط آمدن به خود را دارند. اوزاکا بود 20. Andreescu بود 18.

Clijsters که او نیز موفق به کسب یک جفت شلم دونفره عناوین شروع به نواختن حرفه ای قبل از هر اوزاکا و یا Andreescu متولد شد.

حضور او در Indian Wells سال جاری دیگر جایگزین گرند اسلم قهرمان, ماریا شاراپووا, که در فوریه. 26 اعلام بازنشستگی از تنیس.

Clijsters و شاراپووا در میان نه زنانی که موفق به کسب دو عنوان تک در چاه. هیچ یک از آنها موفق به کسب سه.

هر چند این امر می تواند یک longshot, Clijsters می پیوندد سرنا ویلیامز و ویکتوریا victoria Azarenka به عنوان بازیکنان فعال است که شما برای بازی سوم خود را در ماه مارس است.

“اعتبار خود را برای مایل به بازی” گفت: International Tennis Hall of Famer روزی Casals. “من نمی دانم که چگونه به خوبی او را به انجام. آن را دوباره مورد تمرکز دوباره در مورد قرار دادن خودتان پشت به عمل و برخورد با آن فشار.”

این است Clijsters’ سوم پیش از بازنشستگی است. او بازنشسته پیش از این در 23 ازدواج و به هنگام تولد به یک دختر قبل از آمدن دو سال بعد در 200 به دست آوردن رتبه بندی بالا در جهان و برنده دو رشته.

او سپس بازنشسته در سال 2012 و او و همسرش و دو فرزند دختر و پسر.

Clijsters ادامه داد: بازی کردن در افسانه تور و در سال 2017 او برنده, فرانسوی, باز, بازی دونفره با آمریکا تریسی Austin. آستین سه گرند اسلم قهرمان گفت که هر کس وجود دارد می تواند بگوید که Clijsters هنوز هم می تواند بازی در سطح بسیار بالا است. او ضربه برندگان تقریبا در خواهد شد.

“او هنوز هم قابل توجه توپ خیلی خوب” Austin گفت.

Clijsters شیوه با بلژیک pro Elise Mertens, 24 است که در حال حاضر در رتبه 23 در دنيا و کمک کرده است که او را تیز و با تشویق همسرش و فرزندان Clijsters تصمیم سال گذشته دوباره برای آخرین بار.

“اشکال در گرفتن او” Austin گفت. “او می خواست به رقابت می پردازند که عجله آدرنالین از رقابت. آن را نمی خواهد برود; آن را فقط نگه داشته شدن قوی تر است.”

Clijsters اعلام کرد باز گشت او در ماه سپتامبر و نا امید نیست در اولین مسابقه برگشت در تور است. که او می تواند ضربه زدن به توپ پس از پاک با عمق حرکت در اطراف دادگاه با سهولت و قطع در آن وجود دارد با این سال استرالیا باز نفر دوم شد و به عنوان Austin قرار داده و آن را “ذهن ترا درهم میشکنند.”

“برای رقابت در این سطح پس از هفت سال و نیم و سه فرزند فوق العاده است” Austin گفت. من فکر می کنم آن را فقط هیجان انگیز برای تنیس زنان به دلیل کیم همواره بسیار محبوب بازیکن و می افزاید: یکی دیگر از داستان پویا به تنیس.”

Austin گفت که برخی خواسته اند چرا Clijsters است انجام این کار. پاسخ Austin گفت: ساده است.

“چرا که او می خواهد به” Austin گفت. “اگر یک ورزشکار می خواهد به آن را انجام دهد اگر تمایل به بیرون رفتن و آموزش و رقابت است که هنوز هم وجود دارد 100 درصد آنها باید پس از آن.”

اندرو جان را پوشش می دهد BNP Paribas Open برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال: @Andrew_L_John. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>