کوسه بزرگ سفید “پینگ” در رودخانه ای در نزدیکی کاکائو اشتباه بود — اما او به احتمال زیاد در نزدیکی

فلوریدا تودی | No comments

شنبه صبح OCEARCH آنلاین کوسه ردیاب نشان داد که کابوت — 10 پا کوسه سفید بزرگ — بود کروز در رودخانه هند تالاب حدود ⅓ از یک مایل کردن کاکائو شهر نقطه خط ساحلی شمال کشور جاده 528.

کابوت دارای یک فرستنده ماهواره ای متصل به باله پشتی. اما معلوم است که او GPS تالاب محل — که باعث هزاران Space Coast رسانه های اجتماعی سهام و نظرات این آخر هفته — اشتباه بود.

“او وجود ندارد. بد پینگ. آن را پایین گرفته شده است و پس از علم کمیته بررسی آن” کریس فیشر OCEARCH موسس و سفر رهبر گفت: صبح روز دوشنبه.

“آنها را وارد کنید در داخل آبراه اما نه در این زمان” فیشر گفت.

اما فیشر گفت: کابوت است که به احتمال زیاد در نزدیکی, شنا در دریا, درست کردن Brevard County است.

کابوت دستگیر شد و مجهز به یک فرستنده ماهواره ای در اکتبر 2018 در طول یک OCEARCH اعزامی نزدیکی, Lunenburg, Nova Scotia. او اندازه گیری 9 فوت و 8 اینچ طول و وزن در 533 پوند است. و او پس از نام ایتالیایی اکسپلورر جان کابوت است که با اعتبار کشف آمریکای شمالی در سواحل 1497.

کابوت ماهواره ای فرستنده درخواستهای اگر dorsal fin معافیت سطح اقیانوس برای یک کافی در طول زمان. آخرین رسمی پینگ ثبت شد مارس 12 دور فراساحل در حدود 150 کیلومتری کاکائو ساحل و شمال Grand Bahama.

“او به احتمال زیاد دریایی یک تعداد انگشت شماری از مایل و فقط سریع بالا و پایین و” فیشر گفت: از روز شنبه نابجا و پینگ. “و سپس ماهواره سعی کنید به سه گوش در آن واقعی سریع و کوسه قطره پایین.”

عامل دیگر: تعدادی از ماهواره ها که بالای سر او گفت:.

Great white sharks, آیا سرمایه گذاری به رودخانه ها و مصب از جمله Intracoastal آبراه فیشر گفت.

“آنها به طور معمول در زمانی که وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس رویداد مانند یک طعمه اجرا شود. مانند یک ماهی کفال اجرا و یا قرمز و درام در حال انباشت اشیاء بدست آمده در آن وجود دارد و یا سیاه و درام. آنها در حال حرکت از یک رویداد به رویداد به رویداد,” او گفت:.

“فقط فکر می کنم در مورد یک شیر. یک شیر در wildebeest migration. سپس آن را در ایمپالا تولد فصل است. و آن را در حال حرکت از یک رویداد به رویداد به رویداد,” او گفت:.

در طول 2018-19 فصل زمستان کابوت مهاجرت به جنوب پایین ساحل اقیانوس اطلس گذشته کلید های فلوریدا به خلیج مکزیک قبل از بازگشت به آب های نوا اسکوشیا در تابستان گذشته. OCEARCH به دنبال 6,589 مایل از سفر خود را.

OCEARCH مقامات مظنون کابوت و دیگر great white sharks برچسب خاموش دریایی استان کانادا بازگشت به این منطقه به دلیل آن ممکن است در آمریکای شمالی جفتگیری سایت.

بیشتر: Snowbird کوسه ها? 6 great white sharks برچسب زده در کانادا بازدید فلوریدا این زمستان

بیشتر: فلوریدا امروز روزنامه نگاران بازدید OCEARCH کوسه کشتی پژوهشی در جستجوی زیادی سفیده

در حال حاضر فیشر گفت: کابوت است که به احتمال زیاد رفتن به شمال با افزایش دما.

“بسیاری از ما از کوسه ها هستند فرز, نوع, از شمال چارلستون بین وجود دارد و ویرجینیا منطقه است. و به عنوان آب گرم, آنها کشویی شمالی خود را برای تابستان و پاییز تغذیه واحدهای آنها وجود دارد برای تمام مهر و موم” فیشر گفت.

“آنها شده ایم پس یک زمستان از ماهی و ماهی مرکب و خرچنگ و شاید عجیب و غریب پستانداران دریایی. آنها دوست ندارند که آب زمانی که آن را می شود بسیار گرمتر از پایین 70s. آنها شروع به فشار شمالی برای پیدا کردن که کولر آب,” او گفت:.

“کابوت کوچکتر است بزرگ سفید. Subadults همیشه آب گرم کمی بهتر از زمانی که آنها بزرگ و مادر” او گفت:.

“بودن subadult مرد او را در سمت راست برنامه کشویی بالا, بزرگتر, بیشتر بزرگسالان حیوانات عازم شمال,” او گفت:.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>