گرینویل شورای شهر اصلاح حد در رانندگی-تا کلیسای میان ویروس

لدگر | No comments

جکسون می سی سی پی یک شهر رو آزادی از دین دعاوی و فشار از سوی ایالات متحده دادستان کل تا به تجدید نظر در سیاست خود که ممنوع درایو-تا خدمات کلیسا در طول coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر گفت: خدمات خوب با ویندوز نورد.

این گرینویل شورای شهرستان ساخته شده تغییرات سه — اولین بار آن را تا به حال ملاقات از شهردار Errick D. سیمونز وعده داده شده تجدید نظر. وزارت دادگستری در زمان نادر مرحله در هفته گذشته از حمایت کلیسا که شکایت بیش از این شهر محدودیت در عبادت.

گرینویل جدید سیاست پاکسازی هر گونه تمایز بین درایو-تا خدمات کلیسا و دیگر انواع درایو-تا تعاملات از جمله چیدن مواد غذایی در رستوران ها. آن را می گوید که مشتریان ممکن است رول ویندوز پایین برای به دست آوردن غذا اما باید رول آنها را در حالی که نشسته در ماشین به خوردن.

کروناویروس در می سی سی پی: ایالات جنوبی تا حد زیادی آن را به تنهایی در بازگشایی گیری

درگیری های بوجود آمده اند در مکان های مختلف بیش از مذهبی به عنوان مقامات به مجموعه ای از محدودیت در جنبش مردم به دلیل COVID-19. یک قاضی فدرال در کالیفرنیا در روز چهارشنبه را تکذیب کرد یک درخواست توسط سه کلیسا به فرد خدمات در طول بیماری همه گیر. لوئیزیانا کشیش ادامه داد: برای برگزاری فرد خدمات در سرپیچی از دستورات بهداشتی. یک کنتاکی کلیسا برگزار شد که در فرد خدمات در عید پاک واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال به چالش کشیدن محدودیت در گردهمایی که دولت است.

رایان تاکر یک وکیل برای اتحاد و دفاع از آزادی یکی از این گروه به نمایندگی از کلیسای باپتیست که شکایت گرینویل بیش اصلی سیاست — طرح دعوی در دادگاه با حمایت وزارت دادگستری. تاکر گفت: گروه ستایش گرین ویل “برای حذف آن خلاف قانون اساسی ممنوعیت.”

“مقامات دولتی ها حق دارند در مورد مراقبت از بهداشت عمومی و ایمنی در طول coronavirus بحران اما آنها در اشتباه هستند زمانی که آنها درمان کلیساها بیشتر به شدت از دیگران در دولت سفارشات مربوط به آن” تاکر گفت.

داستان ادامه دارد پس از گالری.

دو پرونده های حقوقی ثبت شد در برابر گرینویل پس از شهر مارس 7 سفارش. آن گفته بود که کلیساها خواهد بود بسته به فرد و رانندگی در خدمات در حالی که رژیم صهیونیستی. تیت ریوز ایالت اقامت در خانه سفارش در محل باقی می ماند برای مبارزه با گسترش COVID-19. ریوز گفته او را باور نمی کند دولت می تواند ممنوعیت انواع عبادت او و تشویق مردم به عبادت آنلاین و یا از راه های دیگر اجازه می دهد که به صورت اجتماعی فاصله.

در آوریل 8, Greenville, پلیس صادر $500 بلیط به چند نفر حضور رانندگی در خدمات کلیسا. برخی از کسانی که یکی گفت: این شهرستان بود که خود نقض متمم اول قانون اساسی حق آزادی مذهبی.

روند: عکس عروسی بازیافت پس از می سی سی پی گردباد ضربات آن 135 کیلومتر

شهردار بعد از آن گفت: مردم نمی خواهد که به پرداخت جریمه اما او می خواست جمهوریخواه فرماندار به هدایت روشن در مورد خدمات عبادت. سیمونز گفت ریوز وزن در طول یک مارس 15 تماس با شهرداران و گفت drive-خدمات قابل قبول هستند. سیمونز گفت: آن روز که شورای شهر خواهد تجدید نظر در گرینویل سیاست در جلسه بعدی خود که شنبه اتفاق افتاد.

سیمونز میگوید که این شهر علاقه در تمام طول شده است “سلامت و ایمنی بیش از 30000 زندگی در شهر گرینویل.”

دو پرونده های حقوقی علیه گرینویل زنده باقی می ماند.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه است که روشن کردن در عرض چند هفته. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری شدید و حتی مرگ شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>