‘موش خرمای کوهی امریکا روز اتفاق افتاد دوباره’: فضانورد داگ Hurley خانواده آماده شدن برای یکی دیگر از راه اندازی

فلوریدا تودی | No comments

آن را یک تجربه منحصر به فرد برای فضانورد داگ Hurley خانواده بعد از ظهر چهارشنبه با تنها حدود 30 نفر دیگر در بلند سفید ساخته شده برای برگزاری صدها نفر در مرکز فضایی کندی را به ناف نهر راه اندازی منطقه مشاهده در فلوریدا.

اما پس از لحظاتی وجود دارد که احساس می شود همه بیش از حد آشنا.

مانند زمانی که هرلی sister-in-law, بدسم, در کونی, Hurley, شاهد رعد و برق پیچ و مهره های سربار. و یا زمانی که Hurley برادر دین به رسمیت شناخته شده و تن در راه اندازی مدیر صدا.

“اوه نه” او فکر می کردم. “در اینجا ما بروید.”

با توجه به thunderclouds و خطر رعد و برق, Hurley و کهنه فضانورد باب Behnken تا به حال به ایستادگی کردن از خود را در 4:33 p. m. راه اندازی از پد 39A یک ماموریت است که باید خود را گرفته SpaceX خدمه کپسول اژدها به ایستگاه فضایی بین المللی پس از نزدیک به یک دهه وقفه در آمریکا crewed پرواز.

سابق شاتل فضایی فضانوردان رفت و از طریق paces خود را برای ماموریت از جمله یک صبحانه سنتی از استیک و تخم مرغ, کت و شلوار در تاریخی عملیات و ساختمان پرداخت و 20 دقیقه سواری به پد 39A در دو تسلا Suv ها.

سپس تماس با آمد و با کمتر از 17 دقیقه در شمارش معکوس: وجود خواهد داشت هیچ راه اندازی امروز.

“همانطور که ما می گویند موش خرمای کوهی امریکا روز اتفاق افتاد دوباره,” Dean هرلی گفت.

SpaceX چشم شنبه تاریخ راه اندازی پس از اسکراب

در سال 2009 Hurley اولین ماموریت شاتل فضایی بود پاک پنج بار — سه نفر به آب و هوا مربوط به نگرانی های قبل از آن در نهایت راه اندازی شد.

فرصت بعدی برای راه اندازی خواهد شد 3:22 بعد از ظهر شنبه و پس از یکی دیگر از پنجره در 3 p. m. روز شنبه. آخرین پیش بینی آب و هوا صادر شده توسط نیروی هوایی ایالات متحده را 45 فضایی بال پیش بینی 60% شانس آب و نقض برای پشتیبان گیری راه اندازی خرما در روز شنبه و یکشنبه. این Hurleys گفته شده است چهار شنبه, ژوئن 3, همچنین یک احتمال است.

بیشتر: فضای دوستدار جمعیت زود می رسند با وجود بارندگی و تشویق به رغم ناامیدی

بیشتر: NASA astronaut داگ Hurley, از Apalachin به طلیعه چیزی بودن در SpaceX عصر با خدمه اژدها راه اندازی

فالکون 9 به راه اندازی دقیقا در زمان مشخص شده برای ISS ماموریت. به عنوان ایستگاه فضایی slingshots در اطراف زمین در 17,000 mph برخی از 250 مایل در مدار موشک به کمک کپسول رسیدن به دقیق رهگیری مسیر. تاخیر معنی آن را نمی گرفتن.

‘حتی اگر او را 53 او کودک’

برای تمدید Hurley خانواده که تنها چند هفته پیش آموخته آنها تایید شده برای مشاهده این راه اندازی در فرد از کندی برنامه تغییر به معنای لغو پروازهای بازگشت, صفحه اصلی, گسترش ترتیبات با شغل خود و تقلا امن چند روز اقامت در فلوریدا Airbnb.

“ما در اینجا خواهید بود تا روز پنجشنبه,” Dean گفت: “از آنجا که من نمی دانم اگر من می توانم خودم رو ببخشم اگر من باقی مانده است.”

این Hurleys را تماشا داگ راه اندازی به فضا دو بار قبل از, اما لحظه ای هرگز از دست می دهد و وزن خود را. به خصوص در حال حاضر که دین و Jolene کودکان 16 ساله Jaylin و 12 سال ریج و داگ 10 ساله پسر جک هستند به اندازه کافی برای شرکت در آن.

بیشتر: آب و توقف ناسا و اسپیس ایکس اندازی فضانوردان باب Behnken و Apalachin بومی داگ Hurley

بیشتر: توییتر در واکنش به تاریخی SpaceX خدمه اژدها راه اندازی این برنامه شامل Apalachin بومی داگ Hurley

در یک اتوبوس به مشاهده منطقه حدود یک ساعت قبل از پیش بینی زمان راه اندازی چهار شنبه, Jolene کشیده ناسا جریان زندگی پوشش بر روی تلفن خود را فقط در زمان برای دیدن برادرزاده او فشار دست خود را در برابر پنجره تسلا خودرو حامل داگ به سکوی پرتاب.

او teared ، بنابراین هر کس در اطراف او.

بعد از آن در سوار داگ مادر شری هرلی رو به او کرد و گفت: “حتی اگر او را 53 او بچه من است.”

“خوش بنیه او را در بالای یک میلیون پوند موشک با سوخت در آن می تواند یک کمی نگران کننده برای هر مادر” جولین گفت.

هرلی خدمه زمین آماده برای راه اندازی

در مارس 1 کنفرانس مطبوعاتی داگ Hurley رندانه این ماموریت ممکن است خود را آخرین.

“من یک فضانورد در حال حاضر برای تقریبا 20 سال و برای من موفقیت من این است که به طور کامل تمرکز بر اتمام موفقیت این ماموریت با باب,” او گفت:. “پس از آن وجود دارد یک میزبان کامل از مردمی که قادر به رفتن به ماه من تقریبا می خواهم به خود را تشویق کننده در این نقطه است.”

در ضمن این Hurley خانواده لذت می برد که خود را cheerleaders. Jaylin چشم او در یک سوغات SpaceX مخروط ترافیک و خط الراس به رغم این اسکراب روز چهارشنبه گفت: پدر و مادر خود “این بهترین روز. خیلی باحال بود.”

شاید فالکون 9 را راه اندازی شنبه. شاید نه.

هر زمان که آن اتفاق می افتد, Hurley خانواده وجود دارد خواهد بود برای تشویق او در.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه خبرنگاران Emre کلی و الساندرو Marazzi ساسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>