گروه برنامه های باز-حمل اسلحه تجمع در می سی سی پی کاپیتول

لدگر | No comments

این گروه بازگشایی می سی سی پی در نظر دارد برای برگزاری یک باز-حمل اسلحه تجمع روز شنبه در وزارت امور خارجه کنگره اخیر پس از بحث و دادخواهی — بیش از جکسون شهردار منظور به دنبال ممنوعیت باز حمل در طول coronavirus اضطراری است.

این گروه گفت که برگزاری این تجمع در ظهر جمعه در جنوب مراحل کنگره آمریکا در مرکز شهر جکسون. چند بلندگو میله میله برای صحبت در این تجمع از جمله دولت Rep. بردی ویلیامسون و دولت از سوی دیگر ، کریس McDaniel.

سازمان رویداد همین Hartness گفت: از آن خواهد شد تا به تظاهرکنندگان که آیا مردم می خواهید برای باز کردن حمل اسلحه در این تجمع هر چند او گفت: آن را خوب احتمال برخی از خواهد شد.

“این یک انتخاب درست مانند هر چیز دیگری را به انجام. آن را در مورد آزادی انتخاب و اراده” او گفت:.

این تجمع می آید در پاسخ به جکسون شهردار چکو Antar لومومبا را به منظور اجرای موقت ممنوعیت باز حمل در شهر.

شهردار گفت که او دارای اختیارات لازم برای انجام این کار بر اساس یک داخلی اضطراری جهت او امضا برخورد با شیوع کروناویروس.

Coronavirus: باز کردن سی سی پی رالی درایو رول در جکسون

اما دیگران می گویند او نمی باید اقتدار و باز حمل ممنوعیت دریافت کرده است فشار را از برخی از مقامات دولتی و شهردار را شورای شهر.

می سی سی پی عدالت موسسه به نمایندگی از دولت تشکر. دانا Criswell شکایت کرد که این شهر بیش از این ممنوعیت که آنها می گویند نقض و دولت ایالات متحده آمریکا قانون اساسی.

این شورا در روز سه شنبه رای دادند و 6 به 0 در برابر این ممنوعیت در یک قطعنامه نمادین.

لومومبا در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی گفت: “بان کی مون “تمام شده است”. او گفت که او هنوز هم می ایستد پشت این تصمیم اما نمی تواند استادانه درست شده با توجه به “جریان دادخواهی.”

بازگشایی می سی سی پی برای اولین بار شروع در Facebook در مخالفت با رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز’ پناهگاه در محل سفارش.

این گروه در حال حاضر در مورد 1800 پیروان. ظهر پنجشنبه 20 نفر تا به حال متعهد به حضور در جمعه رالی با یکی دیگر از 45 علاقه مند است. Hartness گفت: این غیر ممکن است برای اطمینان می گویند که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد نشان دادن یک تخمین از 150 به 500 شرکت کنندگان.

“چقدر شما مایل به رها کردن ؟ آزادی به جمع آوری? آزادی به کار می کند ؟ آزادی به ترک خانه ؟ آزادی حمل سلاح ؟ ” این گروه می پرسد در یک پست ترویج این تجمع است.

هفته گذشته سازمان برگزار شد تجمع و خواستار بازگشایی همه کسب و کار و خدمات است که در حال حاضر تحت یک تجدید نظر امن تر-در-خانه سفارش. بسیاری از کاربران گفته است: “منفی متاثر منظور از جمله موقت تعطیلی کسب و کار خود و زیان کار است.

همین Byington مدیر کاپیتول پلیس گفت: معترضان مجاز به باز کردن حمل غیرقانونی در همراهی با دولت قانون است. سلاح گرم ممنوع در داخل کنگره.

“مجاز است و ما پیش بینی نمی هر گونه مشکلات” Byington گفت.

سازمان دهندگان درخواست تظاهرکنندگان در حفظ و اجتماعی فاصله دستورالعمل در ذهن در این مراسم اگر چه آن گفت: ماسک ها “optional.”

چاک مک اینتاش مدیر ارتباطات دولت وزارت اقتصاد و دارایی و دولت است که نظارت کنگره و زمینه گفت: او آگاه بود از این تجمع در روز پنج شنبه.

معترضان معمولا دریافت مجوز از کنگره قبل از حوادث وجود دارد گفت: McIntosh.

این تجمع دوباره آدرس حامیان تماس برای بازگشایی دولت اقتصاد Hartness گفت.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>