برنامه های گروه ‘باز می سی سی پی’ drive-thru تجمع خواستار دولتی ریوز به لغو محدودیت

لدگر | No comments

یک گروه برنامه ریزی شده است به یک درایو از طریق تجمع روز شنبه در جکسون درخواست رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز را به طور کامل بازگشایی دولت است.

این گروه که خود را بازگشایی می سی سی پی, نوشته شده در Facebook برنامه برای یک “باز می سی سی پی آزادی درایو.”

این گروه می گوید: این تجمع آغاز خواهد شد شنبه در ظهر در می سی سی پی کشاورزان بازار پارکینگ در خیابان بالا در جکسون و مردم را به سمت فرماندار عمارت در یک درایو از طریق تظاهرات.

می سی سی پی, وزارت کشاورزی, سخنگوی پیج منینگ گفت: کمیسر اندی Gipson دیدم که اعضای گروه شد برنامه ریزی برای دیدار در تجارت مارت و با توجه به COVID-19 تست در Fairgrounds او پیشنهاد کرد که آنها را ملاقات در بازار کشاورزان.

“این است که ما درک است که آنها خواهد شد با استفاده از بازار کشاورزان تنها به عنوان یک محل تجمع,” منینگ گفت.

بازگشایی سی سی پی جولی Napp از میسیسیپی گفت: روز شنبه در یک مصاحبه تلفنی که بسیاری از Mississippians در حال صدمه زدن به.

“بسیاری از ما علاقه کسب و کارهای کوچک در حال بسته شدن” گفت: Napp توصیف خودش را به عنوان یک تحصیل در خانه مادر.

Napp گفت: اعضای گروه را در وسایل نقلیه خود را در طول drive-thru شنبه به پیروی اجتماعی فاصله دستورالعمل.

Napp گفت: این گروه درک نیاز به نگه داشتن مردم امن در طول coronavirus همه گیر وجود دارد اما باید بیشتر از یک تعادل برای کمک به محافظت از کسب و کارهای کوچک.

این گروه می گوید رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز’ پناهگاه در محل سفارشات نقض خدا داده حقوق و آزادی های حفاظت شده توسط قانون اساسی ایالات متحده و قانون اساسی می سی سی پی.

ریوز در روز جمعه گفت در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی که امن تر-در-خانه سفارش را به اثر دوشنبه است که اجازه می دهد کسب و کار خرده فروشی به بازگشایی همانطور که از ساعت 8 صبح در ظرفیت محدود. کوچک و همچنین خرده فروشان بزرگ باید حد خریداران در داخل به 50 درصد از ظرفیت ریوز گفت.

اما ریوز گفت: سینما, موزه ها, آرایشگری مو, سالن ورزشگاه تو مغازه ها و…. بسته باقی خواهد ماند برای دو هفته آینده.

ریوز نیز خواسته است تا کسانی که در کلیساها مراسم عروسی و مجالس ترحیم همچنان محدود به بیش از 10 نفر.

ریوز در روز جمعه گفت او می تواند درک و قدردانی از گروه سرخوردگی و او معتقد است که در حق خود دست به اعتراض زدند. او گفت که او امیدوار است این گروه را در اعتراض مسئولانه با ماندن در وسایل نقلیه خود را و بوق می زدند.

ریوز در گفت و پیش بینی بیش از دو تا چهار هفته می سی سی پی, اقتصاد را دوباره باز به آرامی در یک تدریجی مد — احتمالا توسط صنعت یا منطقه جغرافیایی.

پس از مارس 3, می سی سی پی شده است تحت اقامت در خانه که ممنوعیت تجمعات از 10 یا بیشتر مردم و به طور کلی نیاز به ساکنان خانه را ترک تنها به دلیل ضروری مانند مواد غذایی خرید و قرار ملاقات های پزشکی.

ریوز گفته شده است او می خواهد به بازگشایی می سی سی پی را در اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است “در یک محیط امن و مسئول راه است.”

“مردم می سی سی پی خواهید رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز برای باز کردن در می سی سی پی” در حال حاضر این گروه گفت: در Facebook پست گفت: آسیب های جبران ناپذیر در حال انجام است به اقتصاد کشور و به افراد خانواده ها و کسب و کارهای کوچک.

Napp گفت: می سی سی پی همواره در نزدیکی پایین حتی در یک روز خوب و با کسب و کار مجبور به بستن بسیاری ممکن است برای زنده ماندن.

این گروه گفت: این ایجاد شد آوریل 9 و 1,221 اعضای. برخی از اعضای لیست خود را به عنوان صاحبان کسب و کار کوچک.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>