مهمان نظر: تماس بگیرید برای شفافیت و باز دولت

فلوریدا تودی | No comments

اگر شما آرزو می تواند یک رهبر بزرگ را به شما ارسال تیم خود را به راه آسیب است با اطلاعات ناقص و یا نادرست? چه اتفاقی می افتد اگر شما نکردن حقایق مهم است که می تواند زندگی را نجات داد و یا تغییر نتیجه? زمانی که تیم خود را کشف کرد در حالی که در این وضعیت خطرناک است که شما می دانستم که اطلاعات و نمی آن را به اشتراک با آنها را متوقف خواهد کرد به شما اعتماد. شما خواهد بود نه یک رهبر بزرگ است. شما خواهد بود یک شکست است.

در حالی که این کشور شده است پریشان شستن دست و راهروی خالی از کاغذ توالت بسیاری از رهبران ما حتی ما فرماندار حاضر به ارائه مهم اطلاعات عمومی. نه تنها این کار را نقض حقوق اساسی, آن را موضوع مرگ و زندگی است. ما باید اطلاعات دقیق برای تصمیم گیری برای مراقبت از عزیزان و برای رسیدن به طرف دیگر از این COVID-19 بحران با هر گونه اعتماد به دولت است.

فرماندار ران DeSantis است مدیر عامل شرکت بالای کشور سوم پرجمعیت ترین دولت است. او باید منجر شود به عنوان مثال در آفتاب با شفافیت به ویژه در مورد مراقبت از سالمند و امنیت عمومی. دولت باید انتشار پرونده که نشان می دهد که در دراز مدت مراقبت از امکانات را فعال COVID-19 موارد آن نیست. به جای آن ما پیدا کردن قوی تر رهبری در مکان هایی مانند Pensacola که در آن شهردار Grover رابینسون به نام برای دولت به افشای خانه سالمندان داده است. شهردار رابینسون بود به زودی پیوست در تماس خود را برای شفافیت توسط Volusia County Sheriff مایک Chitwood که می ترسید برای ایمنی از اولین پاسخ دهندگان پس از رسیدن به خانه های پرستاری بدون اطلاعات کامل.

بیشتر: Petersen شده است متمم اول قانون اساسی را بهترین دوست | لایحه Cotterell

بیشتر: آن آفتاب هفته: بیایید جشن شفافیت در دولت

همان الزامات مورد نیاز برای شفافیت اعمال می شود به دولت های محلی. در 20 مارس فرماندار DeSantis با صدور فرمان اجرایی 20-69 که اجازه می دهد تا دولت های محلی برای ارضای یک حد نصاب مورد نیاز برای انجام کسب و کار با تلفن یا اینترنت. بر اساس صدای مشاوره از ما دادستان فرماندار DeSantis تصمیم درست اجازه می دهد تا رهبران محلی برای دیدار با خیال راحت از راه دور و آشکارا.

اما EO 20-69 اجازه نمی دهد دولت برای انجام کسب و کار بدون قبل از اعلان عمومی و مشارکت عمومی است. همه دولت باز “آفتاب” قوانین و سوابق قوانین بدون تغییر باقی می ماند. آنها قانون اساسی و خوشبختانه نمی توان تغییر توسط فرمان اجرایی.

اجازه بدهید این را روشن خود را در شهرستان و شهر در کمیسیون ها و نهادهای دولتی دیگر ممکن است در حال حاضر با از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس, سیستم عامل, اما آنها باید از شما اجازه می دانم زمانی که و چگونه آنها نشست. (پنساکولا و میامی در میان دیگران در حال ساخت قابل تحسین تلاش برای نگه داشتن شهروندان آگاه است.) و آنها باید شما را با ارائه یک راه — و بهتر است راه های متعدد برای ارسال سوالات و نظرات در مورد این مسائل بحث شده است.

در متمم اول قانون اساسی پایه و اساس ما در حال تلاش برای پیگیری. در وب سایت ما — www.floridafaf.org — ما در حال پیگیری چگونه دولت های محلی در حال نشست است. آنها جلسه علنی در آفتاب به عنوان مورد نیاز توسط قانون و یا آنها جلسه در تصمیم گیری های مهم بدون اطلاع قبلی و بدون افرادی که انتخاب آنها ؟

مشارکت عمومی در تصمیم گیری است که باید

زمانی که دولت های ایالتی و محلی را در تصمیم گیری های کامل و بدون مشارکت عمومی و صدای ما متمم اول قانون اساسی حق آزادی بیان نقض شده است.

شاید این ناعادلانه است برای من برای انتقاد کردن کار از راه دور از ایمنی از خانه من. اما, مثل همه شما من باید پوست در این بازی بیش از حد. هر یک از ما دارای اتصالات و زیان: مرگ و میر و بیماری از دوستان و خانواده زمانی که شما مجاز نیست به نگه داشتن دست خود را, عزیزان, شما نمی توانید ببینید در خانه های سالمندان کار ضرر و زیان هزینه های بیمه و پس انداز تخلیه بیکاری سیستم و فدرال درخواست وام شکست — ترک ما با ترس و اضطراب در انزوا.

این زمانی است که ما باید فرض کنیم ما درک می کنیم نگرانی ها و تنش های فرد دیگری حمل. این زمان برای شفقت و اتصال است.

آن را نیز زمان دقیق اطلاعات و آگاهی است.

بنابراین این چیزی است که من از شما بپرسم: با توجه به آنچه که خود را دولت انجام شده است; خواندن و حمایت از دولت در روزنامه ها و خبرنگاران تحقیقی و کمک ما به شما کمک کند. شما می توانید ببینید دولت ما داده های ردیابی در www.floridafaf.org و شما می توانید کمک به ما در حفظ اطلاعات ما تا به امروز توسط ایمیل با ما در [email protected] و یا با تماس با ما تدریس خصوصی در 1-800-337-3518. ما نمی خواهد زنده ماندن این بدون شما و بدون نظارت دولت.

و فقط مستقیم کلمه به فرماندار DeSantis و کارکنان خود را: متمم اول قانون اساسی پایه و اساس می خواهد به یک منبع نه دشمن. رسانه ها ندارد به دشمن خود را. با هم ما می تواند کمک به شما ارائه دقیق زندگی-صرفه جویی در اطلاعات است.

ما می خواهیم بدانیم که خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک کرده اند COVID موارد است. ما لازم نیست برای درخواست های شخصی اطلاعات بیمار فقط به طور کلی نام خانه سالمندان با موارد مثبت. هنگامی که خانواده حقیقت را می دانم, آنها تصمیم گیری بهتر و مقابله بهتر با نتایج.

ما می خواهیم بدانیم که زندان باید موارد برای همین دلیل.

ما می خواهیم اطلاعات دقیق در مورد تعداد موجود در تخت بیمارستان و هواکش در شهرستانهای استان است. ما می خواهیم به دانستن حقیقت در مورد فلوریدا بیکاری تعداد بیمه بهداشت و درمان شکاف و توزیع مواد غذایی. چگونه ما می تواند کمک به جوامع ما اگر ما نمی دانیم که حقیقت را در مورد آن نیاز دارد ؟

اگر شما شروع به سرب کل ما دولت به عنوان مثال با مجموع شفافیت تنها پس از آن شما باید اعتماد ما به عنوان یک رهبر.

(Pamela C. مارش رئیس جمهور از متمم اول قانون اساسی پایه و اساس است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>