مهمان نظر: فرزند طرفداران کسب unsung hero وضعیت در طول coronavirus نیاز به حمایت

فلوریدا تودی | No comments

در این دوره از قطعیت همه ما تنظیم به یک “طبیعی” به عنوان زندگی ما تبدیل شده است که وارونه است. ما به تغییر راه ما کار فروشگاه غذا خوردن و معاشرت.

خوش در من قدردانی شده است زمان بیشتری را در خانه به مقابله با بهبود خانه و تمیز کردن بهار, پروژه, و من با بهره گیری گرانبها خانواده مطابق با زمان. در سراسر جنوب غربی فلوریدا بسیاری از خانواده ها در حال نشستن در میز شام, بازی تخته, بازی و خوردن پاپ کورن در طول شب فیلم.

متاسفانه این واقعیت برای هر کودک. بسیاری از بزرگسالان در حال کار در حال حاضر اضافه می کند که به سطح استرس خود را و بیش از حد اغلب خود را انتشار می آید در صورت از مواد مخدر و الکل و سوء استفاده فیزیکی. برای این کودکان گیر بودن در خانه برای هفته ها در پایان است آخرین جایی که آنها می خواهند به. پس از دانش آموزان مدرسه نمی رود آنها هیچ فرد بالغ را به اعتماد و هیچ کس متوجه کبودی یا زخم عاطفی.

بیشتر: بر خلاف آنفولانزا coronavirus ندارد یک فصل

بیشتر: Coronavirus Q&A: کارشناسان ارائه مشاوره در کمک های مالی کسب و کارهای کوچک

حقیقت غم انگیز این است که در حالی که بسیاری از چیزهایی که متوقف شده اند از آنجا که این بیماری همه گیر COVID-19 can’t stop child abuse. در واقع سوء استفاده از کودکان به طور معمول افزایش طول و طوفان و بلایای طبیعی و شرایط اضطراری مانند این.

در طول هفته های آینده و ماه های وابستگی به سیستم دادگاه به احتمال زیاد دیدن هجوم کودکانی که مورد آزار قرار گرفته اند, غفلت و یا رها شده توسط پدر و مادر خود را. نگهبان Litem آگهی دادگاه گواهی داوطلب فرزند طرفداران مثل همیشه خواهد بود اقدام به عنوان یک صدای از طرف آنها. اگر چه این ویروس جلوگیری شود فرد در تعاملات ما شنیده داستان های الهام بخش اختصاص داده شده ما فرزند طرفداران چهره-زمان به عنوان آنها به عنوان خوانده شده داستان های قبل از خواب برای کودکان, سفارش پیتزا برای خانواده ها خیلی خسته پدر و مادر رضاعی می توانید لذت بردن از یک شب از پخت و پز و داشتن مکالمات در مورد سرگرم کننده و جذاب فعالیت های آنها هم پس از مقامات تعیین آن را امن به سر و چهره به چهره تعامل.

این کودک طرفداران در حال کار خستگی ناپذیر برای اطمینان حاصل شود که کودکان دیده می شود و شنیده می شود که نیازهای خود را برآورده. کودکان نیاز ما در حال حاضر بیشتر از همیشه.

در ماه مارس نگهبان Litem آگهی بنیاد 20th قضایی مدار لغو افتتاحیه آن جمع آوری کمک های مردمی جشن و سرور بر اساس CDC راهنمایی. این رویداد را مطرح کرده اند پول به استخدام آموزش و پشتیبانی داوطلب فرزند طرفداران و همچنین ارائه کمک های مالی برای کمک به دیدار یک کودک اساسی و رشد و نمو نیاز دارد. درآمد حاصل نیز کمک کرده اند خرید نیازهای اساسی, لباس, فیلم, بلیط و بلیط پارک برای کودکان و همچنین به عنوان پرداخت برای تدریس خصوصی و مشارکت جوانان در ورزش و باشگاه است.

تعویق انداختن جشن و پس از آن رویدادهای مالی لازم برای حفاظت از ایمنی و رفاه جامعه ما, اما این بنیاد نیاز برای کمک های مالی هنوز وجود دارد و به احتمال زیاد تقویت خواهد شد به عنوان تابستان است.

COVID-19 را متوقف کرده است و بسیاری از چیزهایی که در جنوب غربی فلوریدا اما coronavirus نمی تواند متوقف شود خوب است.

سخاوتمندانه افراد کسب و کار و سازمان ها باید پا به جلو برای کمک به کسانی که دچار مشکلات از جمله یک اهدا کننده ناشناس که به چالش کشیده نگهبان Litem آگهی بنیاد با تطبیق هدیه فرصت است. اگر ما در بالا بردن $20,000 در ماه ژوئن 30, کمک های مالی خواهد بود همسان دلار برای دلار دو برابر تاثیر که هدیه خود را می توانید در زندگی یک کودک است. در حال حاضر و همیشه وجود دارد واقعا هیچ هدیه بیش از حد کوچک است.

بیش از چند هفته گذشته ما فرزند طرفداران کمک کرده اند ضرورت از طریق فرزندان ما نیاز به برنامه و با کمک خانواده ها با فن آوری به دانش آموزان انتقال به آموزش مجازی. آنها مرتبط اسلحه با سازمان های جامعه به ارائه یک شبکه کالا و خدمات است. و مهمتر از همه پایه و اساس است و ادامه آن سنت دیرین هرگز انکار فرزند طرفداران’ درخواست پشتیبانی. اگر چه زمان ناشناخته در حال حاضر ما در حال متعهد به حصول اطمینان از این باقی می ماند هنجار.

برای اطلاعات بیشتر VoicesForKids.org/ways-to-give تماس بگیرید و یا 239-533-1435.

با تشکر از شما در پیشبرد برای سخاوت شما. با هم ما می تواند تبدیل به زندگی کودکان بی شماری که به آن نیاز دارید بیشتر.

جسیکا Stanfield است مدیر اجرایی نگهبان Litem آگهی بنیاد 20th قضایی مدار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>