مهمان نظر: هر چه زودتر و نه بعد از آن قرار داده و ترس را کنار گذاشته به خاطر نسل های آینده

فلوریدا تودی | No comments

رئیس جمهور تهمت مناسب است: COVID-19 توسط دشمن نهان و ما در جنگ هستند. با گریم آمار روزانه بیرون از شهر نیویورک بسیاری از ترس فلوریدا به زودی به دنبال نیویورک فاجعه الگوی. در حالی که همه چیز بدتر خواهد شد قبل از دریافت آنها بهتر فلوریدا باید راحت تر نفس بکشید. فلوریدا است نه نیویورک و DeSantis نیست کومو.

فرماندار DeSantis’ پس زمینه نظامی است که ما را در خدمت به خوبی به عنوان او کار می کند 24/7 به مارشال, منابع مورد نیاز برای مبارزه با ویروس و مراقبت از فلوریدا. فرماندار DeSantis درک فدرالیسم و مناسب نقش هر سطح از دولت است. او یک رابطه قوی با رئیس جمهور تهمت است ایستاده در انتظار کمک از واشنگتن است. بر خلاف فرماندار نیویورک اندرو کومو, بعید است ما همیشه شنیدن DeSantis ناله و شکایت کردن در مورد فدرال انفعال و آمار یک شاخص کلیدی ما قدرت رهبری است.

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. DeSantis تلاش برای کمک به رفع بیکاری; زن و شوهر می گوید داستان از بودن در کشتی کروز

بیشتر: مهمان نظر: لطفا رژیم صهیونیستی است. DeSantis هیچ victory lap

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. DeSantis می پرسد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام یک فاجعه بزرگ در فلوریدا

همانطور که من نوشتن این اصول ارزیابی در نیویورک وجود دارد که فقط بیش از 90000 نفر که آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس و از آن 2,373 فوت کرده اند. در فلوریدا بیش از 9,500 مردم باید آزمایش مثبت و تنها 163 فوت کرده اند. در حالی که ما هرگز نمی خواهم به از دست دادن حتی 1 زندگی در مقايسه دو ایالت فلوریدا است مراتب هست.

همچنین به رغم این رسانه وحشت-feeding frenzy من اصرار floridians تماس با ما برای حفظ ما خوش بینی. اگر همان توجه قرار گرفتند در خودرو و میر ما را بسته بزرگراه های ما دهه پیش. با توجه به گروه ما از ایمنی بزرگراه 2019 برجسته 403,000 تصادفات در سال گذشته و 3,135 مرگ و میر. که به مراتب جدی تر از تاج در حال حاضر با خط روند نزولی.

که مرا به نقطه بعدی. ما باید اقدامات موقت به عنوان فرماندار انجام داده است به سرعت گسترش ویروس در حال حاضر? پاسخ مثبت است اما در برخی از نقطه ما نیاز به انجام هر آمریکایی نسل انجام داده است در طول یک بحران است که برای قرار دادن ترس را کنار گذاشته و به سادگی بازگشت به کار.

من می گویم این به دو دلیل:

اگر صدها هزار نفر از فلوریدا هستند بیکاری برای یک دوره طولانی مدت ما خطر ایجاد فقر برای یک نسل کامل.

ما نیاز به اقتصاد قوی برای سوخت توانایی ما برای مبارزه با COVID-19. آمریکا سازمانی است که دقیقا همان چیزی است که ما را قادر به غلبه بر گذشته چالش است. حتی در حال حاضر آمریکایی قهرمانان سرمایهداری پله به ضرب و شتم این ویروس در راه ندارد در کشورهای دیگر است. وجود دارد هیچ جانسون و جانسون یا Abbott Laboratories در ایتالیا یا چین یا ایران به مرحله. ما قدرت اقتصادی به ما می دهد شانس به نیمه تعطیل کردن کسب و کار ما, اما ما نیاز به آن را به پایان رسید به زودی و یا در معرض خطر آسیب دائمی.

ما همچنین نیاز به یادگیری و استفاده از درس های آموخته شده. سوسیالیسم و سیاست های سوسیالیستی باعث کمتر سیستم بهداشت و درمان به شکست است. ما پاسخ دهد. تعهد ما به رایگان شرکت به خصوص در زمینه پزشکی و هرگز نباید قوی تر است. ما همچنین نیاز به توقف طولانی ما وابستگی چینی کار برده است. چین کمونیست کارگری کارشناسی ارشد مجاز ویروس به خشم از کنترل خارج شده و اقدام به پوشش آن را به طوری که آنها می تواند خود را نگه دارید سود جریان دارد. آنها ما را به اشتراک بگذارید ارزش انسان و زندگی و کار و آنها در حال سوء استفاده اقتصادی ما همکاری و مردم خود به غنی سازی خود و صندوق نظامی پیشرفت در برابر ما است. آنها باید به عنوان متحدان و شرکای تجاری تنها زمانی که دولت خود را به طور دائم تغییر کند.

در عین حال اجازه دهید در ادامه به گام در فلوریدا. مصرف کنندگان سعی کنید برای انجام کسب و کار با نهادهای محلی. صاحبان کسب و کار کوچک سعی کنید برای تصمیم گیری در مورد کارکنان است که در همراهی با دیدگاه بلند مدت نه وحشت. بزرگ و صاحبان کسب و کار کمک به ما سهم کمی از خطر نیست بلافاصله هل دادن کارکنان خود را به بیکاری سیستم. رسانه ها به ما کمک کند با برخی از خبر خوب در بهبود و نسبتا مقدار محدود از بستری شدن در بیمارستان به خصوص در فلوریدا.

فلوریدا در حال حاضر بسیج در راه های شگفت انگیز برای برنده شدن در این مبارزه است. ما غلبه خواهد کرد و اگر ما اعمال اقتصادی درس های آموخته شده ما ظهور خواهد کرد به عنوان یک ملت و دولت و به عنوان افراد قوی تر از همیشه قبل از.

دولت نماینده باب Rommel (R) است و خدمت در فلوریدا در مجلس نمایندگان برای 106 منطقه پس از سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>