مهمان نظر: معلمان و پدر و مادر پرورش رهبران همه پله در طول دوران بحران

فلوریدا تودی | No comments

“من هرگز افتخار بیشتر به یک کارمند Lee County School District.” که نقل قول است از لسلی Gunderson اصلی Pinewoods مدرسه ابتدایی. لسلی یکی از بهترین مدیران و او شده است با این منطقه برای 32 سال است. در حالی که من تنها شده است در هیئت مدیره مدرسه برای 3 سال من از صمیم قلب به اشتراک گذاری لسلی را مشاهده کنید.

به عنوان یک عضو از Lee County هیئت مدیره مدرسه و پدر و مادر از چهار نوجوانان حضور در مدارس ما, من یک چشم انداز منحصر به فرد در منطقه و پاسخ به Covid-19. من برای اولین بار به صحبت می کنند به نظر من به عنوان یک عضو هیئت مدیره مدرسه. سرپرست Dr. Greg Adkins نشان داده فوق العاده رهبری در طول این بحران است. او با موفقیت رهبری تلاش برای حرکت از کلاس درس به آموزش از راه دور برای نزدیک به 100,000 دانش آموزان در فقط 2 هفته!

برای انجام این کار بسیار دشوار دکتر Adkins و کارکنان خود را توزیع بیش از 14,000 Chromebooks. آنها را خریداری و توزیع نقاط مهم برای خانواده هایی که دسترسی به اینترنت ندارد. آنها باید معلمان آموزش دیده و ساخته شده تغییرات لازم را به برنامه درسی و طرح درس.

از طریق همه آنها را توزیع بیش از 54,000 وعده های غذایی برای دانش آموزانی که به آنها نیاز دارید. فوق العاده ای سازگاری مواد غذایی ما کارکنان خدمات ممتاز است. کارکنان انتقال به مجازی خدمات مشاوره به دلیل سلامت روانی دانشجويان همچنان یک اولویت است. در این منطقه نیز مشغول به کار با ما معلمان و کارکنان پشتیبانی انجمن به اطمینان حاصل شود که کارکنان ما نیازهای خود را برآورده بی سابقه ای در طول این زمان. در نهایت همه منابع تغییرات و اطلاعات مهم شده اند به طور سیستماتیک تحت فشار قرار دادند با این منطقه از طریق هر تصور رسانه های ارتباطی به طوری که پدر و مادر دانش آموزان و خانواده ها حمایت آنها نیاز دارید در طول این انتقال.

بیشتر: 5 راه برای حفظ یادگیری خارج از مدرسه دیوار در طول شیوع کروناویروس

بیشتر: به نظر ما: COVID-19 مارس قرار دادن مسکن معلم پرداخت در اطلاع

بیشتر: دانش آموزان به عنوان تنظیم برای صفحه اصلی چه خواهد شد آموزش آنلاین شبیه به ذغال سنگ در مدارس شهرستان?

سپس ما معلمان! در سال های اخیر معلمان ناعادلانه رنج می برد یک فرهنگ است که به رسمیت نمی شناسد خود را به ارزش. به عنوان ما دیدن پاسخ خود به این بحران من فکر می کنم هر کس می تواند در حال حاضر توافق دارند که معلمان هستند بخشی جدایی ناپذیر از دستگاه است که همواره جامعه ما است. این مردان و زنان باید آغوش خود را به کلاس های درس مجازی با شور و شوق و تعهد است که تنها معلمان دارای. آنها عشق خود را به دانش آموزان و آنها دست خود را از دیدن دانش آموزان در کلاس های درس. اما آنها درک نقش مهم آنها در بازی هر دانش آموز در زندگی است. آنها را که نقش جدی و آنها همچنان به ارائه معنی دار آموزش در این کلاس مجازی محیط زیست است.

همه این اتفاق می افتد در حالی که بسیاری از معلمان ما باید فرزندان خود را در خانه با آنها. آنها انجام زوم جلسات پاسخ به ایمیل ها و متون بازگشت تماس های تلفنی و درجه تکالیف در حالی که به طور همزمان با توجه به آنچه اتفاق می افتد در خود جدید “صفحه اصلی دفاتر.”

از یک منظر پدر و مادر بدانند این یک چالش بوده است.

دختر من که در دبیرستان مورد نیاز است کمی کمک از آنجا که او به اندازه کافی به دانستن آنچه که او نیاز به انجام. و رک و پوست کنده من خوش شانس هستم چرا که او فوق العاده با انگیزه است. من سه پسر که در مدرسه هستند کمی بیشتر از یک چالش است. من خار از طریق گوگل کلاس درس برای هر یک از کلاس های خود را به منظور راه اندازی یک برنامه برای هر روز. که برنامه شامل اساسی آموزش و یادگیری اما این برنامه همچنین شامل زمان برای روزنامه نگاری, مجازی, تور مجازی هواشناسی درس های ارائه شده بدون هیچ هزینه ای توسط NBC-2, مشاهده تاریخچه کانال برنامه های اصلی اقتصاد فعالیت و تعداد زیادی و تعداد زیادی از پلی اتیلن فعالیت.

آنچه را که به من زده بیشتر در مورد این تجربه به عنوان یک پدر این است که مقدار بسیار زیادی از اطلاعات در دسترس است که برای من از هر یک از فرزندان من در معلمان. این نیاز به کمی از کار به عنوان خوانده شده از طریق آن همه است. اما همه چیز من نیاز به حمایت از فرزندان من و این یک تلاش موفق شد ارائه شده توسط معلم از طریق گوگل کلاس درس و ایمیل یا پیام متنی. دیگر اطلاعات کلی که من نیاز به در دسترس به من در منطقه سایت.

بنابراین به عنوان یک عضو از Lee County, مدرسه, مدیره, من می توانم با اطمینان بگویم که من فوق العاده افتخار به بخشی از تیم رهبری است که پشتیبانی از دکتر Adkins او به این جامعه از طریق این قلمرو ناشناخته. به عنوان یک پدر و مادر من فوق العاده ممنون به ما معلمان و مدیران برای ارائه آموزش و پرورش و آموزش به فرزندان من با وجود عدم اطمینان وجود دارد که در زندگی خود را. و به عنوان یک پدر و مادر من نذر به بیمار و درک این همه نقش در طول چند هفته آینده.

کریس Patricca Lee County, مدرسه, مدیره, District 3

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>