گیتار و لوازم جانبی تسهیلات در کوچلا ساخت ماسک با مواد غذایی کارگران مهاجر در ذهن

مایدزرت | No comments

پل مک کارتنی, Jimmy Page, Brad Paisley و لبه U2. کسانی که برخی از نوازندگان که با استفاده از سیمهای گیتار و لوازم جانبی ساخته شده توسط تولید کننده Ernie Ball. اما در طول همه گیر این شرکت تغییر آن Coachella تولید و عملیات ساخت ماسک برای Coachella Valley ساکنان.

برایان توپ ارشد اجرایی از سن لوئیس اوبیسپو شرکت است که خود را در Ernie Ball در سال 1957 گفت: این باور خود و خانواده اش باور است که در مواقع ضروری برای رهبران کسب و کار های محلی و رهبران جامعه برای کمک به با این حال آنها می توانند.

“این بنیاد از انجام این کار است. این است اخلاق ما به عنوان یک خانواده و یک کسب و کار برای بیش از 50 سال در حال حاضر. این هیچ تفاوتی ندارد و هیچ کس ایمنی بدن به این ویروس” توپ گفت. “ما همه در این با هم و تسمه و لوازم جانبی و محصولات ما می توانید می توانید صبر کنید در حال حاضر. واقعیت تاسف از این است که شما نمی دانید که اگر شما آن را بدون علامت و به راحتی گسترش می یابد. ساخت ماسک و آنها را به کسانی که در موسسات خیریه و ساکنان محلی است در راه ما از تلاش برای کمک به عنوان بسیاری از مردم به عنوان ما می توانیم.”

این شرکت در حال ساخت دو طبقه 100 ٪ پنبه گره نیوجرسی ماسک در نرخ 400 در هر روز است. این می آید در مدت کوتاهی پس از Riverside County مورد نیاز هر کس را می پوشند حفاظت صورت عمومی و یا به صورت یک 1000 $خوب است.

“آنها دو طرفه, سیاه و سفید, بنابراین شما می دانید چه چیزی طرف است دهان خود را و آنها دستگاه قابل شستشو. ما به مدل واقعی برای چگونه به آنها را از قیصر Permanente وب سایت” توپ گفت.

اولین دسته را به مارتا ایجاد کرد & آشپزخانه در Indio, یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات بی خانمان در کوچلا دره و کنار رودخانه شهرستان و مهاجر farmworkers و فروشگاه مواد غذایی کارکنان.

“من فکر می کنم وجود دارد یک نیاز فوق العاده ای وجود دارد در مواد غذایی و کشاورزی زمینه ما نیاز به حفاظت از آن کارگران و مواد غذایی است. که برای رفتن به یک اولویت بیش از چهار روز آینده,” توپ گفت. “(فروشگاه مواد غذایی کارگران) در خط مقدم مانند کارگران بیمارستان. ما کاملا می خواهید به مراقبت از مواد غذایی کارگران و farmworkers. آن را همه جانبه و ما می خواهید برای دریافت این به عنوان بسیاری از مردم به عنوان ما می توانیم که به آنها نیاز دارید.”

در آینده نزدیک Ernie Ball برنامه ای برای ساختن ماسک در دسترس همه Coachella ساکنان دره به صورت رایگان. ساکنان خواهد بود قادر به ثبت نام آنلاین و رایگان ماسک تحویل داده خواهد شد به خانه خود را. توپ گفت که او امیدوار است برای هشدار به ساکنان محلی بیش از هفت روز از زمانی که آنها در حال پذیرش استعلام از ساکنان محلی است.

“ما در حال رفتن به نیاز هفته اول سهمیه برای پوشش موسسات خیریه و اولویت های ما تنظیم به جلو با مهاجر farmworkers و خواروبار کارگران” توپ گفت. “هفته اول تولید خواهد شد وجود دارد و آن رفتن به آمریکا را یک هفته دیگر به سایت به طور کامل به پایان رسید.”

این شرکت تا به حال حضور در Coachella Valley برای تقریبا 20 سال است. نوازندگان محلی مانند آدم Gainey از سمت راست در سمت راست و جوی Zendejas رباتیک انسان کار در کوچلا تسهیلات و Ernie Ball حمایت کرده محلی رویدادهایی مانند کنسرت برای اوتیسم قرار داده و در جاش و لیندا هاینز محلی, باند, انفجار اکو.

“ما مراقبت عمیقا در مورد دره و من فکر می کنم موسیقی تبدیل شده است و ریشه دوانده محلی با تمام جشنواره ها” توپ گفت. “موسیقی همه جا است و من می توانم به یاد داشته باشید به کنسرت من دیدم در Indian Wells Tennis Garden, کنسرت در ال گردش, Coachella و تمام کنسرت بزرگ در فانتزی چشمه و دیگر قمار. موسیقی است که چنین بخشی جدایی ناپذیر از زندگی هر کس و Coachella Valley شده است شگفت انگیز صفحه اصلی برای ما است. ما کاملا آن را دوست دارم.”

بسیاری از هنرمندان در Ernie Ball حمایت فهرستی را ستوده اند شرکت برای تلاش های خود را, اما توپ گفت: او را به دنبال هر گونه کمک مالی از آنها.

“John Petrucci ما بزرگترین امضای هنرمند و او را در گروه Dream Theater. او در مورد نوشته شده (در رسانه های اجتماعی) صبح امروز و ما تا به حال یک دسته کامل از هنرمندان پست امروز صبح” توپ گفت. “ما خوشحال هستیم که آنها در حال ترویج ما در حال انجام این کار, اما ما به دنبال هر گونه سرمایه گذاری برای این. توپ خانواده است که بودجه این و این خواهد بود که همه کمک های مالی ما در حال فروش آنها. مردم را به نام ما و پرسید: “چگونه می توانم خریداری کنم ؟” و پاسخ آنها و نه برای فروش; ما در حال ساخت آنها و توزیع آنها رایگان است.”

Coronavirus: در میان COVID-19 بحران در اینجا چگونه شما می توانید کمک در Coachella Valley

Coronavirus: Clarks بازار در رانچو مایراج caters به سالمندان مراقبت های بهداشتی کارگران در coronavirus بحران

Coronavirus: پسران و دختران باشگاه از Coachella Valley تحویل مواد غذایی به Indio سالمندان در میان COVID-19 بحران

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>