گولفپرت قاضی به عنوان نامزد می سی سی پی, ایمنی عمومی کمیسر

لدگر | No comments

جکسون می سی سی پی, دادگاه تجدید نظر قاضی شان Tindell از گولفپرت در خط است برای تبدیل شدن به جدید امنیت عمومی کمیساریای در می سی سی پی.

کالیفرنیا ، تیت ریوز اعلام نامزدی خود را از Tindell در روز چهارشنبه. باید آن را تایید توسط وزارت امور خارجه مجلس سنا.

مرتبط با: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز شیپور خاموشی بحرانزده سابق آنگولا سرپرست به اجرا در می سی سی پی را شکسته ‘ سیستم زندان

Tindell به عنوان یک جمهوری خواه در مجلس سنا از سال 2012 تا او منصوب شد به نیمکت پس از آن رژیم صهیونیستی است. فیل برایانت در سال 2017.

قبلی امنیت عمومی کمیسر مارشال, Fisher برگزار شد این کار از سال 2017 تا پایان 2019. او به عنوان برایانت آماده برای پایان دادن به دوره دوم خود. ریوز فرماندار شد در اواسط ژانویه.

ادامه مطلب: می سی سی پی, ایمنی عمومی کمیسر مارشال, Fisher استعفا داد

کمیساریای سر از وزارت امنیت عمومی که شامل گشت بزرگراه های می سی سی پی, دفتر تحقیقات و می سی سی پی اداره مبارزه با مواد مخدر.

این گروه همچنین دستگیره گواهینامه خدمات و صدور مجوز ایستگاه ها را تا به حال مشکلات با صف های طولانی و مدت زمان انتظار در سال های اخیر است. Tindell گفت: او را به تمرکز بر روی رفع این مشکلات است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>