تگرگ گزارش شده در ویرا, جزیره مریت به عنوان در حال حرکت آهسته طوفان قطع بیش بروارد

فلوریدا تودی | No comments

در حال حرکت آهسته رعد و برق بیش از Brevard County, آوردن, گزارش از سنگین باران و حتی تگرگ خدمات ملی آب و هوا در ملبورن گفت.

به اندازه نخود به نیم اینچ تگرگ گزارش شده است این بعد از ظهر در جزیره مریت و در خیابان در ویرا آب و هوا خدمات هواشناس Cassie Leahy گفت. گزارش دیگری از تگرگ در Space Coast منطقه فرودگاه در تیتوسویل ارسال شده به توییتر حدود 3 p. m.

این گروه از طوفان قادر به تولید مکرر رعد و برق و وزش تندباد تا 40 مایل در ساعت شروع به حرکت بیش شمال بروارد حدود 2 بعد از ظهر تا 4:30 گروه تقریبا ثابت بیش از مرکزی Brevard با Viera دیدن حدود 1 1/2 اینچ باران Leahy گفت.

بیشتر: دیدار با اولین زن نیروی هوایی راه اندازی آب و هوا تیم خواهد شد که کار SpaceX Starlink راه اندازی

بیشتر: توفان در فلوریدا نماینده مجلس می خواهد یک دیگر فصل طوفان

“این نسیم دریا محور طوفان به طوری که آنها باید باقی بماند در آینده یا دو ساعت” او گفت:. “فعالیت باید حرکت داخلی به عنوان نسیم دریا حرکت داخلی.”

تا سه اینچ از بارش باران ممکن بود با روستایی و مناطق مرزی احتمال زیاد سنگین ترین downpour.

“آنها بسیار سنگین و رعد و برق” لیهی گفت: با توجه به آن روشنایی ایمنی آگاهی در هفته است. “اگر شما می توانید شنیدن رعد و برق شما نزدیک به اندازه کافی زده روشنایی و شما باید با حرکت در داخل در نقطه.”

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>