سالن مو آرایشگران در می سی سی پی تلاش هفته بعد از اقامت در خانه دستور بستن درها

لدگر | No comments

هفته پس از دولت های ایالتی و محلی stay-at-home سفارشات خود را بسته کسب و کار آرایشگران و آرایشگاه در می سی سی پی در حال مبارزه مالی.

و سرخوردگی رشد می کند به عنوان برخی از صاحبان و کارگران حرکت دولت را تحت الشعاع بیکاری سیستم به فایل برای منافع و دیگران در صورت استناد و هشدارهای تلاش برای باز کردن درهای خود را با وجود سفارشات در نظر گرفته شده به سرعت گسترش coronavirus.

بیش از 7,200 مردم در می سی سی پی را آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و بیش از 280 فوت کرده اند.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز اولین صادر ایالت اقامت در خانه سفارش در مارس 3 نیاز به همه غیر ضروری کسب و کار از جمله سالن و آرایشگاه به نزدیک است.

معترضان در جکسون: ما یک راست برای باز کردن کسب و کار ما و حمل اسلحه ما

اگر چه او قادر به زندگی را در هنر و صنعت خود را سبک مو پیج Cockrell گفت: مو سالن آرایشگری ناخن سالن و دیگران باید پایبند به سفارشات بسته باقی می ماند.

Cockrell شده است قادر به کار برای حدود یک ماه در کرکلند استودیو در مرکز شهر جکسون که دارای تخصص در ترمیم مو برای بیماران مبتلا به سرطان و دیگران درد و رنج از دست دادن مو.

دکتر Dobbs در coronavirus: “این چیز بیش نیست’

او همچنین قادر به جمع آوری مزایای بیکاری.

“هر کس من را به صحبت در صنعت خدمات گفت: آنها نبوده است قادر به دریافت از طریق به فایل بیکاری و هیچ کس واز هر چیزی” گفت: Cockrell.

آرایشگر مغازه ها, سالن سرپیچی از دستورات

جکسون شهردار چکو Antar لومومبا که او نیز دستور داد یک مادر اقامت در خانه دستور برای شهرستان خود را در مارس 3, اخیرا گفته اگر این شهر آگاه است از جمله کسب و کار باز کردن در نقض شهر و دولت سفارشات کسب و کار خواهد شد در صورت امکان جریمه.

صاحبان کسب و کار لومومبا گفت: باید مسئولیت شخصی برای باز کردن در نقض شهرستان و دستور دولت است.

با وجود تهدید جریمه-گزارش-آرایشگاه و مغازه های سالن باز ظاهر شده اند.

در آوریل 27, Madison, پلیس هشدار داد در یک سالن مو در آن شهر در مورد باز بودن به مشتریان.

خانواده سلمانی صاحب مایک زمین در حال حاضر به دنبال یک دستور در دادگاه فدرال در جکسون به دنبال بازگشایی شده است.

یک گرانادا زیبایی عرضه صاحب کسب و کار گفت: در پست های رسانه های اجتماعی شنبه او ذکر شده توسط شهر در آن روز برای باز بودن در نقض فرماندار سفارش. عماد عید گفت: به نظر او کسب و کار خود را به طور ضروری و او را همچنان باز باقی می ماند.

همچنین یک سالن مو و آرایشگاه در من-55 در شمال جکسون بنا به گزارش ها تا به حال مشتریان داخل در روز چهارشنبه. صاحب مغازه گفت که او تنها برش اعضای خانواده مو با توجه به گزارش منتشر شده.

خواهد آرایشگاه و سالن کسب و کار برای زنده ماندن ؟

جکسون سلمانی از شرکت صاحب پرز اتکینسون گفت که او بر روی گوشی هنگامی که برای 90 دقیقه دوباره به مدت چهار ساعت و نیم و پس از شش ساعت تلاش برای دریافت از طریق به درخواست برای بیکاری. او یک سوم generationa باربر.

اتکینسون گفت: این سختی قادر به کار و او ترس هنگامی که آنها مجاز به بازگشت به محل کار مشتریان را بلافاصله.

“این بسیار نا امید کننده” اتکینسون گفت.

اتکینسون گفت: از آن می تواند سه ماه پس از آرایشگاه بازگشایی قبل از مشتریان احساس امن برای بازگشت. او گفت: او مشغول تمیز کردن خود سلمانی به عنوان او در انتظار فرماندار منظور اجازه می دهد آرایشگری به بازگشایی شده است.

“ما خود را از اموال ما اما برخی از مغازه ها در حال پرداخت ماهانه اجاره” اتکینسون گفت. “برخی ممکن است زنده ماندن نیست.”

ریوز’ “امن تر-در-خانه” نظم است که به اثر رفت مارس 27 مجاز برخی از خرده فروشان می سی سی پی به بازگشایی با محدودیت های است که آنها می توانند بیش از 50% ظرفیت در هر زمان داده شده در داخل کسب و کار.

اما نظم جدید گفت: ورزشگاه آرایشگر مغازه مو و ناخن سالن و تو سرو در میان کسانی که باید بسته باقی می ماند.

این “امن تر در صفحه اصلی” منظور جایگزین یک “stay-at-home” سفارش شده است که در اثر از آوریل 3.

ریوز گفت: نگرانی خود را با اجازه دادن به کسب و کار از جمله آرایشگر مغازه ها و سالن مو بلافاصله پس از بازگشایی وجود دارد که باید تماس فیزیکی برای انجام خدمات.

در اوایل ماه آوریل برندن باربر یوجین Thompson,46, درگذشت از COVID-19. پس از مرگ او تامپسون خانواده از مردم خواست عمل اجتماعی فاصله.

سالن های برنامه ریزی قرار ملاقات

یک ریجلند مو سالن بود گفت: آن برنامه ریزی برای بازگشایی مارس 1, اما که بود قبل از ریوز’ نظم جدید است. اما Noggins سالن در ریجلند ارسال پیام به مشتریان و ترغیب آنها به برنامه قرار ملاقات در حال حاضر برای هنگامی که کسب و کار بازگشایی.

“ما در حال restocked و آماده برای باز کردن. لحظه ای که ما می تواند شما باز خواهد شد به نام پیامک و ارسال آن به ایمیل خود را تایید انتصاب” Noggins سالن گفت: در Facebook post. “شما هنوز هم می توانید بصورت آنلاین از طریق وب سایت ما را برای قرار ملاقات های آینده فراتر از سفارشات انقضا.”

شبیه به Noggins, Cockrell گفت او شده است در تماس با کرکلند مشتریان در تماس باشید هنگامی که زمان آمد برای کسب و کار به بازگشایی شده است. هنگامی که کسب و کار بازگشایی, او گفت: آن را نمی خواهد که مشتریان نشستن در اتاق انتظار. همچنین او گفت: Kirkland فردی کار در زمینه های سبک است.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>