هیلی باربور: رژیم صهیونیستی است. ریوز نه قوه مقننه باید صرف اضطراری فدرال coronavirus پول

لدگر | No comments

نظر

من شگفت زده شده اند و نا امید به ادامه گزارش می دهد که برخی از ما در قوه مقننه از دولت در حال تلاش برای اخلال و تغییر چگونه می سی سی پی است به طور موثر در پاسخ به شرایط اضطراری برای چند دهه.

در هر شرایط اضطراری, کسی به در اتهام و در سیستم ما از دولت این است که فرماندار. است که برای به حداقل رساندن این مهم نقش به تواند توسط دولت و قوه مقننه شهرداران و سرپرستان و دیگر مقامات منتخب. اما فرماندار در نهایت پاسخگو باشد.

اخیرا در کنگره به تصویب رسید و رئیس جمهور تهمت امضا مراقبت عمل می کنند که تاسیس 150 میلیارد دلار Coronavirus صندوق امداد که از آن ایالت می سی سی پی دریافت کرده است $1.25 میلیارد دلار است.

دولت فدرال شده است بسیار خاص در مورد چگونه این پول می تواند و نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد. می توان آن را برای هزینه های متحمل شده بین 1 مارس سال 2020 Dec. 31, 2020, و این طراحی شده است برای کمک به ما در رسیدگی به هزینه های مرتبط با کروناویروس اضطراری برای بهداشت عمومی.

پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای از دست دادن درآمد یا به جای در حال حاضر بودجه موارد در بودجه دولت است. دولت ما خواهد بود و پاسخگو به وزارت خزانه داری ایالات متحده و کنگره برای چگونه ما صرف این وجوه است.

مرتبط با: می سی سی پی قانونگذاران رژیم صهیونیستی است. ریوز برای برخورد بیش از که کنترل $1.25 B در فدرال coronavirus پول

قانون دولت بوده است و بسیار روشن برای چندین دهه در مورد نحوه رسیدگی به این نوع از وضعیت است. تحت قانون دولت 33-15-27 فرماندار مجاز به قبول چنین بودجه ای به منظور مدیریت اضطراری. تحت قانون دولت 27-104-21 فرماندار از طریق وزارت اقتصاد و دارایی و دولت اقتدار به صرف بودجه. هیچ اقدام دولت قوه مقننه است که انتظار می رود و یا مورد نیاز است.

این است که چگونه آن کار می کرد برای چند دهه در کشور ما و دلیل خوب است.

پس از یک گردباد طوفان سیل — و همانطور که ما در حال یادگیری در حال حاضر پس از یک بیماری همه گیر — مرسوم است برای دولت به دریافت فدرال دلار برای کمک به مدیریت اضطراری. در برخی موارد مانند آن بود که پس از طوفان کاترینا مبالغ دریافت شده در علاوه بر این به آنچه که ما را از طریق FEMA و فدرال استافورد عمل می کنند.

بدون در نظر گرفتن این امر می تواند دست و پا گیر و در نتیجه تاخیر و آسیب دولت ما پاسخ اگر در هر مورد که نماینده مجلس بود به اجازه مصرف وجوه و یا اگر آنها به اصرار بر تصمیم گیری چگونه بودجه بود به سر برد.

مرتبط با: رژیم صهیونیستی است. ریوز ایجاد نیروی کار به ‘راه اندازی مجدد می سی سی پی” پس از coronavirus

پس از طوفان کاترینا دولت فدرال ارائه می سی سی پی, enormous مبالغ برای کمک به ما در بهبود و بازسازی است. این مجلس بود که بیلی مک کوی یک دموکرات که اغلب مخالفت با دستور کار من. اما من و او با هم در جنبه های بسیاری از دولت ما پاسخ به طوفان کاترینا و به او گفت: به روزنامه نویس لایحه جزئی در سال 2006 “هیچ کس در مجلس انتظار می رود ما را بیش از تصاحب پول است.”

من تشویق چگونه رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز با نزدیک شدن این مسئله و دولت ما را در پاسخ به هر دو بیماری همه گیر و در نتیجه اقتصادی اضطراری است.

به عنوان مناسب است, او مشاوره با مجلس قانونگذاری محلی و مقامات منتخب و بخش خصوصی است. طرح خود را به رسمیت می شناسد اهمیت کمک به ما کارگران و کسب و کارهای کوچک که مجبور به تعطیل به دلیل تصمیمات اتخاذ شده توسط دولت است.

مرتبط با: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز خود کاترینا با چالش coronavirus

رژیم صهیونیستی. ریوز مناسب متمرکز بر بهبود دسترسی به اینترنت را برای ما دانش آموزان و معلمان. این خواهد بود که به ویژه مهم است اگر ما برای از سرگیری آموزش از راه دور این سقوط در صورت دوم coronavirus موج.

من انتظار می رود فرماندار طرح نیز کمک به دولت های محلی با هزینه های خود را و ما بهداشت عمومی جامعه به عنوان آن را همچنان به مبارزه با COVID-19.

امید من این است که مجلس و رهبری آنها را کنار اختلافات سیاسی و همچنان به همکاری با رژیم صهیونیستی است. ریوز در هر دو پاسخ ما و ما بازیابی.

دولت و قوه مقننه خواهد شد که نقش حیاتی بازی در بسیاری از جنبه های چه خواهد بود در دراز مدت تلاش است. اما آنها باید تلاش برای میکرو-مدیریت چگونه فرماندار فدرال با استفاده از منابع برای پاسخ به موارد اضطراری.

هیلی باربور به عنوان سی سی پی 63 فرماندار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>