نیم میلیارد گالن جکسون سرریز فاضلاب به رودخانه مروارید, گزارش نشان می دهد

لدگر | No comments

رکورد بارش سه ماهه اول سال 2020 سرریز شهر به سیستم فاضلاب در جکسون ریخته و نزدیک به یک و نیم میلیارد گالن فاضلاب خام به رودخانه مروارید.

یکی دیگر از نزدیک به شش میلیارد گالن حداقل درمان فاضلاب نیز ساخته شده راه خود را به مروارید بین ماه های ژانویه و مارس از سرریز تالابهای این شهر ساوانا فاضلاب امکانات درمان.

از سرریزهای یک مشکل مشابهی در پایتخت یکی دیگر از یادآوری که تا چه حد این شهرستان هنوز هم برای رفتن به تطابق با شرایط فدرال رضایت از حکم سازمان حفاظت محیط زیست که در آن شهر بود و در زیر قرار داده و در سال 2012 برای نقض از آب تمیز عمل می کنند.

از سرریزهای نیز قرار می دهد که ساکنان با استفاده از مروارید برای تفریح و سرگرمی به عنوان ماه های تابستان رویکرد در معرض خطر گفت: Abby Braman مدیر اجرایی مروارید ice watch ltd, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به نگه داشتن جکسون آبراه تمیز و امن است.

Braman شده است نگه داشتن چشم و نزدیک در این شهر گزارش های سه ماهه به سازمان حفاظت محیط زیست.

“من انتظار داشتم که آن را به بد اما نه این بد,” او گفت: از سه ماه دوره گزارش. “آن است که بیش از همه از سال گذشته است. این است سرریز ما تا کنون دیده ام.”

جکسون فاضلاب گلایه: 7 سال است. میلیاردها گالن فاضلاب. جکسون در حال تلاش برای دیدار با سازمان حفاظت محیط زیست از نظر.

بدتر Braman می گوید این است که شهر و دولت در حال غفلت به توصیه های عمومی در تهدیدی برای بهداشت عمومی است که سرریز می شود.

دولت زیست محیطی سازمان می سی سی پی در بخش کیفیت محیط زیست قرار دادن یک مشاوره در تابستان گذشته در خواست Braman سازمان, اما را منتشر کرده است یکی پس از — حتی با رکورد سرریز.

آژانس در آن زمان توصیه می شود مردم برای جلوگیری از تماس آب فعالیت هایی مانند شنا زیر آب و ماهیگیری “تا اطلاع ثانوی.”

شهر جکسون هنوز به انتشار عمومی, مشاوره, حتی اگر آن مورد نیاز است برای تحت شرایط رضایت فرمان Braman گفت.

“این است که اطلاعات عمومی نیاز به. من به طور مداوم به مردم ماهیگیری یا لوله بر روی رودخانه و یک فرصت خوب وجود دارد آنها نمی دانند که از خطر بهداشت عمومی نه به ذکر است جوامع پایین دست مانند مانتیسلو و کلمبیا,” او گفت:.

در ضمن این شهرستان renegotiating شرایط رضایت فرمان با سازمان حفاظت محیط زیست اما واقعیت این سال چه کارهای عمومی مدیر باب میلر گفت: در پاسخ به یک تاریخی فصل بارانی که منجر به ظهور رودخانه مروارید را به یک سطح دیده نمی شود در بیش از 40 سال: “مادر طبیعت خفاش ها گذشته است.”

مروارید همچنان رو به افزایش: Pearl River پیش بینی شده برای تاج 10 متر بالاتر سیل مرحله. تخلیه دستور داد.

آن را بسیار مرطوب ژانویه در مرکزی می سی سی پی که منجر به جدا شدن سیل حوادث. ماه را دیدم دوم-بیشترین بارش باران در بیش از 100 سال با توجه به خدمات ملی آب و هوا ، جکسون فرودگاه ثبت شده 13.82 اینچ در ماه ژانویه بود که فقط خجالتی از رکورد 14.10 اینچ ضبط شده در سال 1979 سال از تاریخی عید پاک سیل.

با توجه به سه ماهه گزارش 476,541,680 گالن فاضلاب خام به بیرون درز به رودخانه مروارید از این شهر کرانه رهگیر اصلی جمع آوری فاضلاب برای جکسون. یکی دیگر از 5.7 میلیارد گالن حداقل درمان فاضلاب آمد از دشت بی درخت و گیاه.

(داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.)

بزرگترین واحد-روز تخلیه رخ داده در Jan. 11 هنگامی که 6,831,520 گالن فاضلاب خام به اندازه کافی برای پر کردن 10 المپیک به اندازه استخرهای شنا سرازیر شد از کوره در جفرسون خیابان و به مروارید.

دلایل متعددی وجود دارد که برای سرریزهای.

خیلی از این شهر آب و فاضلاب و لوله های از رده خارج هستند و نیاز به جایگزینی. بیش از حد جریان سقوط لوله ها و چربی ها, روغن ها و گریس ریخته به سیستم همچنین باعث طغیان به عنوان انسداد از ریشه و جامدات.

گریس به تنهایی و به نمایندگی بیش از 32 درصد از تمام سرریزهای در شهرستان از ژانویه تا مارس با توجه به گزارش.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>