نیم درصد فروش surtax تجدید حرکت می کند و نزدیک به انتخابات اما می تواند مانع توسط COVID-19

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

تجدید نیم درصد فروش surtax به صندوق تعمیر و نگهداری و ساخت و ساز پروژه های Brevard عمومی مدارس در حال حرکت است و نزدیک به ظاهر شدن در انتخابات ماه نوامبر است اما می تواند در صورت موشکافی از هیئت مدیره مدرسه در میان رکود اقتصادی ناشی از پاسخ به COVID-19.

اعضای هیئت مدیره مدرسه در روز سه شنبه رای به قرار دادن زبان های رای به دولت از برنامه تجزیه و تحلیل سیاست و دولت پاسخگویی برای نقد و بررسی یک مورد نیاز مرحله قبل از آن می رود به Brevard County کمیسیون برای تصویب.

این surtax گذشت توسط رای دهندگان در سال 2014 فوریه تا به حال تولید شده بیش از $217 میلیون دلار به صندوق تمدید و ارتقاء در مدارس و دیگر امکانات با توجه به منطقه مدرسه داده است. این مجموعه به پایان می رسد دسامبر. 31 مگر اینکه رای دهندگان تجدید ابتکار عمل در ماه نوامبر.

اما surtax را تجدید می تواند به صورت یک تیره آینده.

هیئت مدیره مدرسه صندلی مبهم بلفرد اشاره در سه شنبه شب جلسه که اعضای هیئت مدیره می تواند تصویب این قطعنامه اگر آنها بدانند این بار اضافی مالیات دهندگان به دلیل افزایش بیکاری و سایر ضرر و زیان مالی ناشی از وزارت امور خارجه در پاسخ به این کروناویروس جدید.

بیشتر: Brevard هیئت مدیره مدرسه دارای جلسات عمومی بدون در میان COVID-19 نگرانی

بیشتر: مطالعه آلمانی: آمریکا تنها تشخیص 1.6 درصد از COVID-19 موارد

“این فقط گام اول است به مطمئن شوید که ما در حال آماده کردن خود برای اقدام باید همه چیز تایید و مناسب خواهد بود” بلفرد گفت: پیش از روز رای گیری.

“قطعا وجود دارد ملاحظات مورد درخواست جامعه ما به حمایت اضافی از مالیات بر فروش در حالی که مردم در حال مبارزه” او روشن چهارشنبه. “من فکر می کنم که چیزی که در حال رفتن به وزن به شدت در هیئت مدیره است.”

اعضای هیئت مدیره خود را به من بدهید رای نهایی در این قطعنامه که آن را می گرداند از دولت را نقد کنید. بلفرد گفت: معلوم نیست دقیقا وقتی که خواهد بود.

هیئت مدیره است تا اوت به فایل ابتکار با county ناظر انتخابات برای ورود در انتخابات ماه نوامبر.

در ماه دسامبر surtax درآمد تا به حال بودجه 58 پروژه های سرمایه ای در اطراف مدرسه منطقه با سهم رفتن به تعمیر و نگهداری از پیری مکانیکی و الکتریکی و تجهیزات تهویه هوا. یکی دیگر از 26 پروژه های برنامه ریزی شده بود برای سال 2020 است.

بخش های دیگر کمک کرده اند صندوق دولت مورد نیاز ارتقاء امنیت و به روز رسانی به کلاس درس فن آوری است.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>