هارولد Matzner قطره کت و شلوار در برابر جری کلر پس از وام پرداخت شده است

مایدزرت | No comments

هارولد Matzner برجسته پالم اسپرینگز نیکوکار و صاحب اسپنسر, رستوران, کاهش یافته است, کت و شلوار خود را در برابر این شرکت که صاحب لولو کالیفرنیا اغذیه فروشی و مشروب فروشی پس از بازگشت پرداخت شده توسط مالک آن جری کلر برای $400,000 وام ساخته شده در سال 2017, یک دادگاه پرونده را نشان می دهد.

مارتی Mueller, Matzner آمریکا روز جمعه گفت که این وام پرداخت شد و مورد کاهش یافته بود در هفته گذشته. Riverside County Superior Court سوابق نشان می دهد که یک درخواست برای اخراج داده شد مارس 5.

“موارد شبیه به این نیست همیشه حل و فصل این راه و من خوشحال هستم که این یکی است” مولر گفت.

Matzner ظ کت و شلوار در فوریه. 4 و پرونده ارائه شده غیر معمول نگاه به رابطه پیچیده بین رهبران دو کشور در Coachella Valley صحنه رستوران و بشردوستانه محافل.

Matzner ادعا در دست کت و شلوار که به او قرض داده بودجه در اوت. 23 می 2017 که کلر گفت Matzner او خواهد او را بازپرداخت در عرض چند ماه یک بار کلر و همسرش باربارا تا به حال فروخته شده خود را در رانچو مایراج صفحه اصلی. باربارا کلر درگذشت در سال 2019. وام باقی مانده برجسته زمانی که Matzner ظ کت و شلوار در ماه فوریه است.

قبل از این مورد بود رد Matzner گفت که او به دنبال خسارت تعیین می شود در دادگاه برای نقض یک سفته نقض گارانتی و تقلب.

در ماه جولای سال 2017 به Kellers باز Acqua کالیفرنیا اغذیه فروشی و مشروب فروشی reimagining از یک رستوران بسته شده در سال 2014 است که آنها تا به حال عمل از سال 2004 در رودخانه در رانچو مایراج.

Matzner را بلافاصله بازگشت خورشید صحرا درخواست برای نظر و کلر کاهش یافته است به نظر این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>