Harvey Weinstein محکوم به 23 سال زندان برای دو نفر فیلم جنایات

مایدزرت | No comments

نیویورک – Ex-فیلم مغول-تبدیل-محکوم مجرم جنسی Harvey Weinstein صرف خواهد شد و بعد از 23 سال در زندان محکومیت سوم-درجه تجاوز به عنف و زنای تجاوز جنسی دو زنان.

قاضی James Burke تلفظ حکم روز شنبه پس از Weinstein را قربانیان scathingly محکوم کرد و او را در حالی که خواستار stiffest مجازات امکان پذیر است و پس از Weinstein خطاب به دادگاه ابراز ندامت به تمام زنانی که علیه او شهادت.

“حکم دادگاه به شرح زیر است: (برای) جنایی عمل جنسی در درجه اول شما محکوم به 20 سال زندان و پنج سال پس از انتشار نظارت….(برای) تجاوز به عنف در درجه سوم و سه سال زندان و پنج سال پس از انتشار نظارت.”

در ضمن در لس آنجلس دادستان اعلام کرد که آنها تا به حال آغاز روند به استرداد Weinstein به کالیفرنیا به صورت مشابه-فیلم جنایات اتهامات وجود دارد.

“من احساس ندامت برای این وضعیت است. من احساس می کنم آن را در اعماق قلب من است. من واقعا تلاش می شود به یک فرد بهتر” Weinstein گفت: پرداختن به قربانیان خود را زمانی که او صحبت می کرد فقط قبل از برک تلفظ حکم او.

او گفت: “می توانم در یک مقدار زیادی از چیزهایی که بیش از. من کمتر در مورد فیلم و مراقبت بیشتر در مورد کودکان و خانواده من…من ممکن است هرگز فرزندان من است.”

Weinstein محکوم شد on Feb. 24 سوم-درجه تجاوز به بازیگر مشتاق جسیکا مان 34 در نیویورک اتاق هتل در سال 2013 و در درجه اول تجاوز جنسی از دستیار تولید میریام “میمی” Haleyi, 42 در سال 2006.

“او نقض اعتماد من بدن من و من حق اساسی را رد جنسی خود را پیشرفت” گفت: Haleyi بود که برای اولین بار از قربانیان خود را به صحبت می کنند. “هنگامی که او به من حمله کرد که شب آن زخم من از لحاظ احساسی و جسمی. این کاهش اعتماد به نفس و ایمان به مردم و اعتماد به نفس و ایمان به خودم.

“من رها هستم او را در حال حاضر می دانم که او را بالاتر از قانون است.”

Haleyi شروع به گریه وقتی که او توضیح داد که خودش را به عنوان “نه کامل قربانی اما به عنوان یک انسان” که شفا است.

مان رفت و بعد آغاز بیانیه خود را با حمله به دفاع است. او گفت که او تا به حال شده کبابی در موضع توسط وکلا که “پیچ و تاب و حقیقت است.” او توضیح داد که “وحشت” از اینکه مورد تجاوز قرار گرفته توسط کسی که بسیار بزرگتر از او.

“من تجاوز شد قابل پیشگیری” مان گفت. او مشخصه عاطفی اما گریه نکن. “این یک مجرم شناخته شده قبلی که جنایات تحت پوشش قرار گرفتند تا در دنباله مقاله” از عدم اطلاع توافق نامه. “من مجبور به حمل آن تجربه تا زمانی که من می میرند. این کابوس تکراری است که من احساس می کنم فقط به عنوان واقعی را به عنوان زمانی که آن اتفاق افتاد.”

او در توضیح دادند به عنوان “یک شهروند ارشد است که به معنای واقعی کلمه فاسد” قبل از چشم ما.

“پشت میله های زندان هاروی می توانید شانس خود را برای بازسازی در حالی که پاسخگوی جنایات خود,” او گفت که او خواسته برای “حداکثر” حکم.

Weinstein آورده بود به دادگاه در یک صندلی چرخدار با پوشیدن یک کت و شلوار آبی و پیراهن سفید.

علاوه بر Weinstein دو قربانی دیگر شاکیان که علیه او شهادت در دادگاه نیز در دادگاه از جمله لورن جوان همراه با وکیل گلوریا Allred و سحر Dunning, Tarale وولف و Annabella Sciorra.

وولف مانند Dunning و جوان یک “قبل بد عمل” گواه بر Weinstein, ارسال شده یک نامه آنلاین شنبه توصیف تاثیر بر زندگی او و پس از او می گوید: Weinstein raped او در تابستان سال 2005.

تحت نیویورک چنین شاهد محروم از ارائه قربانی تاثیر اظهارات در صدور حکم است.

پس از جمله وولف صحبت می کرد به خبرنگاران در خارج از دادگاه. “این نیست خوشحال شرایطی بود که ما همه اینجا هستیم برای, اما من احساس شادی با چه قاضی برک تصمیم,” او گفت:.”من امیدوارم که این جمله را می فرستد یک پیام واضح و روشن است که زمان تغییر کرده و بیشتر زنان نیاز به صحبت کردن برای خود و مردان و زنان نیاز به صحبت کردن برای هر یک از دیگر.”

همچنین در حضور بازیگر Rosie Perez, یک دوست به متهم Sciorra از “Sopranos” شهرت که شهادت به اثبات Sciorra شهادت که Weinstein raped او در سال 1993 یا 1994. Weinstein شد تبرئه دو جرایم مربوط به Sciorra.

اول به آدرس دادگاه منهتن دستیار دادستان منطقه جوآن Illuzzi که تحویل دادستان از صدور بیانیه. او در توضیح دادند به عنوان یک مرد “مست در قدرت” یک مرد توسط “عدم بشر همدلی خودخواهی و ریشه زندگی در جرم و جنایت. جنایتکاری که برای چندین دهه به طول انجامید.”

آرتور Aidala یکی از Weinstein دفاع وکیل مدافع, به دنبال قربانیان اظهارات گفت که او قصد ندارد به عجله. “این است زندگی مرد, اینجا,” او گفت:.

Aidala استدلال برای حداقل حکم پنج سال گفت که هشت سال و نیم است که این حکم به طور متوسط در نیویورک برای این جنایات.

“او هیچ سابقه کیفری او تقریبا 70 او را شکسته و به پایین مرد” Aidala گفت. او گفت: دیگر حکم خواهد بود “مجازات اعدام.”

وکیل مدافع دانا Rotunno گفت: Weinstein است “بسیاری از مسائل پزشکی” و سابقه بیماری قلبی در خانواده; حبس می تواند آن را دشوار است به مراقبت از نیازهای او, او گفت:.

او گفت: Weinstein حرفه ای به عنوان یک تهیه کننده فیلم و فرد خلاق باید در نظر گرفته شود و همچنین تاثیر یک جمله در خانواده اش از جمله رشد و فرزندان جوان است.

“بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد امروز در اینجا قاضی هیچ کس واقعا برنده” Rotunno گفت. حتی اگر او می شود حداقل حکم او گفت: “یک فرصت خوب وجود دارد که آقای Weinstein نمی خواهد زندگی می کنند برای دیدن پایان آن جمله است که بسیار غم انگیز است.”

تحت روش طبیعی, Weinstein به زودی گرفته شده را به سرپرستی وزارت امور خارجه از اصلاحات و جامعه نظارت می خواهد تصمیم دولت زندان جایی که او را در خدمت خود حکم. گروه اول جمع آوری اطلاعات پزشکی از شهر Rikers Island زندان قبل از Weinstein منتقل شده است به یک اصلاحات پذیرش مرکز که در آن او را برای ارزیابی پزشکی, بهداشت روان و امنیت نیاز دارد با توجه به گروه روند.

واکنش های اولیه به این جمله از Weinstein بسیاری از شاکیان درگیر در دادگاه خوشحال شدند اما اندک است.

“Harvey Weinstein میراث همیشه خواهد بود که او را یک جنایتکار متجاوز” گفت: یک گروه از شاکیان که خود را سکوت شکن در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز. “او در حال رفتن به زندان – اما هیچ مقدار از زمان زندان را تعمیر زندگی او خراب مشاغل او نابود شده یا آسیب او باعث شده است.”

“این مورد و ملی حساب در مورد همه گیر از خشونت جنسی را برانگیخت — باید یک میراث ماندگار” گفت: Scott Berkowitz رئیس جمهور و تجاوز به عنف و سوء استفاده & زنای با محارم شبکه ملی (RAINN). “ما امیدواریم که بازماندگان خواهد احساس را تشویق به جلو آمده که دانستن آن را واقعا می تواند تفاوت را در آوردن مجرمان به دست عدالت است.”

Rotunno خطاب به خبرنگاران در خارج از دادگاه به نام این حکم را “بزدلانه” و “کل بی عدالتی.” او گفت: Weinstein احساس “وحشتناک است.”

“او درمان نشده بود نسبتا – نه دادگاه و نه داوران و نه توسط بسیاری از شما” در جمع خبرنگاران افزود وکیل مدافع دیمون Cheronis.

Allred که نشان دهنده چندین شاکیان از Weinstein علاوه بر Haleyi بود خیلی خوشحال برگزاری یک علامت در مقابل خبرنگاران در خارج از دادگاه. آن را بخوانید: “این چیزی است که عدالت به نظر می رسد مانند: 20 + 3 سال است.”

“این نظر من است که این جمله به اندازه کافی بلند برای او به حداقل شروع به درک آنچه که او انجام می شود” Allred به خبرنگاران گفت:. “آیا او تا به حال واقعا متاسفم, من نمی دانم.”

که قبلا قدرتمند هالیوود تولید کننده تبدیل می شود که 68 در 19 مارس دچار درد قفسه سینه و فشار خون بالا بلافاصله پس از محاکمه داوران خود را اعلام کرد حکم.

این حکم پس از 23 روز محاکمه که در آن شش شاکیان علیه او شهادت و هفت مرد و چهار زن از داوران بررسی 26 ساعت بیش از پنج روز است.

Harvey Weinstein گناه: خواندن آنچه جسیکا مان میریام Haleyi می گویند او در کلمات خود را

او تبرئه از سه بیشتر جدی اتهامات از جمله درنده تجاوز جنسی و درجه اول تجاوز به عنف. اگر محکوم در آن اتهامات او می تواند بدست یک جمله زندگی است.

اگر چه دادستان منطقه منهتن سایرس ونس جونیور برنده نشد و در مجموع پیروزی در مورد آنچه که او برنده شد به اندازه کافی برای Weinstein بسیاری از شاکیان و MeToo فعالان به ادعای پیروزی.

پس از صدور Vance با صدور بیانیه ای ضمن تشکر از دادگاه برای “تحمیل یک جمله قرار می دهد که شکارچیان جنسی و سوء استفاده همکاران در تمامی بخش های جامعه در اطلاع.”

“ما از بازماندگان برای خود قابل توجه در اظهارات امروز و شجاعت وصف ناپذیر در طول دو سال گذشته….کلمات خود را در زمان پایین درنده قرار داده و او را پشت میله های زندان و به امید به بازماندگان خشونت های جنسی در سراسر جهان” ونس بیانیه گفت.

این MeToo جنبش در نظر گرفته محاکمه تاریخی اولین تلاش خود را برای ارائه و واقعیت خشونت جنسی در محل کار در سراسر زمین و در هالیوود به خصوص.

چنین MeToo فعالان مورد ستایش قرار داد این حکم به عنوان یک پیروزی. در حال حاضر آنها مزه حس قصاص به عنوان Weinstein قفل شده است و در پشت میله های زندان.

Weinstein خود خطاب #MeToo در صدور حکم است.

“من اشتباه شده و من فکر می کنم مردان به اشتباه” درباره #MeToo جنبش” Weinstein گفت: در درهم و برهم بیانیه. “من فکر می کنم در مورد هزاران نفر از مردان و زنان که از دست دادن به علت روند و من نگران این کشور است.”

دفاع وکلا باید گفت: Weinstein انتظار برای درخواست تجدید نظر این حکم در ماه جولای.

اما مشکلات قانونی خود فقط در آغاز: Weinstein متهم شده است با چهار مشابه جنایات جنسی در لس آنجلس. او شده است arraigned و نه یک دادگاه برنامه ریزی شده است.

اما لس آنجلس دادستان منطقه جکی Lacey اعلام کرد چند ساعت پس از صدور حکم است که دفتر او تا به حال شروع روند extraditing Weinstein به کالیفرنیا به صورت مشابه تجاوز جنسی اتهامات در پرونده وجود دارد در ماه ژانویه است.

Weinstein نیز تحت بررسی برای جرایم جنسی در لندن اگر چه پلیس وجود دارد باید گفت هیچ چیزی در مورد وضعیت پرسش های خود را.

و جدای از آن او چند چهره دعاوی مدنی توسط ده ها تن از شاکیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>