دارای شیوع کروناویروس وارد وخیم فاز? ”رونق از ما در مورد ‘باید انتظار’

مایدزرت | No comments

یک “بوم” از تایید موارد coronavirus که به کشته شدن تقریبا 3000 نفر در سراسر جهان در حال حاضر می تواند مسابقه در سراسر ایالات متحده با وجود ramped تا تلاش برای جلوگیری از شیوع کارشناسان می گویند.

گسترش ویروس توسط “جامعه انتقال نشانه ای است که ما در واقع می تواند به دنبال در نوک کوه یخ” Ogbonnaya Omenka استادیار و متخصص بهداشت در دانشگاه فلوریدا warrington کالج داروسازی و علوم بهداشت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در روز یکشنبه.

هر چند کمتر از 100 متحده موارد تایید شده اند تا کنون از جمله تعداد انگشت شماری در ایالت واشنگتن یک محقق وجود دارد تخمین می زند که “چند صد” مردم در این دولت در واقع می تواند آلوده.

“وجود دارد برخی از پیامدهای عظیم در اینجا” تروور بدفورد یک محقق در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان در سیاتل ارسال شده در توییتر. “من معتقدم که ما با آن روبرو هستیم در حال حاضر شیوع قابل توجهی در ایالت واشنگتن بود که تشخیص داده نشده تا به حال.”

بدفورد مورد مطالعه دو مورد که تایید شد هفته از هم جدا و مشخص شد آنها در ارتباط بودند از طریق جامعه انتقال – از یک منبع به طور مستقیم مرتبط دیگر مورد شناخته شده است. بدفورد توییتی اعتقاد خود را که این ویروس منتشر شده است کشف نشده حداقل در ایالت واشنگتن به مدت شش هفته.

Omenka می گوید که نمی تواند خبر خوشی برای تلاش برای مهار این ویروس در سراسر کشور. یکی از چالش های رئیس با برخورد با جامعه انتقال تماس ردیابی که ممکن است دشوار است به دلیل ثابت انسان حرکات و فعل و انفعالات Omenka گفت.

افزایش سفر و حرکت دانش آموزان و خانواده ها برای شکستن بهار نیز می تواند بیشتر به گسترش سرایت کرد.

“تحت شرایط فعلی رونق موارد باید در انتظار” Omenka گفت. “به خصوص با توجه به امکان بدون علامت و ملایمت از این بیماری است.”

راه برای متوقف کردن گسترش: رفتار انسان. این بسیار مهم است که مردم به دنبال مراحل توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مانند اغلب شستن دست و خود quarantining زمانی که بیمار Omenka گفت.

تنها مرگ در ایالات متحده آمریکا گزارش شده تا کنون یک مرد بود در 50s خود را که تا به حال قابل توجهی مشکلات اساسی بهداشت مقامات در سیاتل گفت. Omenka گفت: مرگ تایید روند موجود این بیماری که شدید ترین در میان آسیب پذیرترین اعضای جامعه است.

این بیماری شروع به پیشروی خود در سراسر چین هفته قبل از رسیدن به ایالات متحده که به مقامات بهداشت فدرال زمان برای آماده سازی Omenka گفت.

“با این وجود امکان گسترده تر گسترش COVID-19 در ایالات متحده است که به احتمال بسیار زیاد در حال حاضر بر اساس تحولات اخیر,” او گفت:.

‘توقف خرید ماسک!’ جراح عمومی می گوید آنها متوقف نخواهد شد coronavirus

رود آیلند تایید اولین مورد

رود آیلند وزارت بهداشت اعلام کرد دولت اول “presumptive مثبت” مورد بیماری کروناویروس. فرد در 40s خود را و تا به حال سفر به ایتالیا, در اواسط ماه فوریه این گروه در بیانیه ای گفت.

فرد تحت درمان در یک بیمارستان و “همه کنترل عفونت پروتکل” بودند که به دنبال بیانیه ای گفت:.

“ما در حال دیدن گسترده جامعه انتقال در رود آیلند و به طور کلی سطح خطر برای جزایر رود هنوز هم پایین” به آن اضافه شده است.

جهانی در پاسخ به شیوع بیماری

در سراسر جهان نمادین در موزه لوور در فرانسه تعطیل یکشنبه بیش از coronavirus نگرانی و جمهوری دومینیکن جمهوری های چک و گزارش اول خود را در مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری است که در حال حاضر به بیش از 60 کشور جهان است. ایتالیایی, مقامات اعلام کرد که تعداد افراد آلوده به دو برابر و به 1,694 در فقط 24 ساعت و پنج مرگ و میر آورده تلفات وجود دارد به 34. استرالیا و تایلند در گزارش اول خود را, مرگ و میر, آسوشیتد پرس گزارش داد. جهانی مرگ و میر بود و در حدود 3000, از جمله بیش از 2800 در سرزمین اصلی چین است. بیش از 85,000 عفونت گزارش شده در سراسر جهان اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است.

کنفرانس انرژی در هوستون کنار گذاشتهشدن

سازمان از CERAweek کنفرانس که برنامه ریزی شده بود به رسم هزاران از انرژی مدیران و مسئولان از 80 کشور به هوستون لغو شد به دلیل coronavirus نگرانی.

این کنفرانس برنامه ریزی شده برای ماه مارس 9-13. سازمان IHS Markit گفت: آن لغو “با ناامیدی عمیق.”

“تعداد فزاینده ای از شرکت ها در حال سازماندهی سفر ممنوعیت ها و محدودیت های, مرز, بهداشت چک در حال تبدیل شدن بیشتر محدود” IHS در بیانیه ای گفت. “وجود دارد نگرانی رو به رشد در مورد بزرگ کنفرانس با مردم که از نقاط مختلف جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>