Hate crime investigation جریان پس از کودک داده ‘نگران کننده’ عروسک در می سی سی پی رژه

لدگر | No comments

یک جنایت نفرت تحقیقات در جریان است پس از 12 سال موفق به دریافت یک عروسک های سیاه و سفید با دانه های تشکیل یک طناب دار به دور گردن خود در می سی سی پی ساحل خلیج فارس مردی Gras رژه خورشید هرالد گزارش شده است.

نیکول Fairconeture از تصویب مسیحی گفت که او و خانواده اش حضور Krewe از Nereids رژه که رول همراه ایالات متحده 90 در خلیج سنت لوئیس و Waveland هر سال است.

Fairconeture خانواده در مقابل او می ایستد عمو نفت تغییر و جزئیات کسب و کار, B&J توقف گودال.

روز یکشنبه Fairconeture گفت: یک مرد در سیاه و سفید و طلا, New Orleans Saints-مضمون شناور به نام پدر و دختر در کنار شناور به او پرتاب.

“او را برداشت و مورد قرار داده و آن را به قفسه سینه خود را و آینده را (از ایالات متحده 90 به کسب و کار) و به نام او پشت او” Fairconeture گفت. “هنگامی که او تبدیل به اطراف او گفت:” این شما.'”

عروسک سیاه و سفید بود و “بود و لباس پوشیدن و مانند یک برده” Fairconeture گفت. ناراحتی مادر پرچم خلیج پلیس و دست عروسک را به افسران. او گفت: عمو او ثبت شده است گزارش پلیس.

Fairconeture گفت که دختر او بسیار ناراحت اعمال انسان.

“او فقط بسیار آشفته آن که او اشاره کرد و او را در میان جمعیت به او را به آنچه به او توهین,” او گفت:. “او هم تا به حال به آن را ببینید خانواده من تا به حال برای مقابله با آن است. … این واقعا نگران کننده است.”

Waveland شهردار: آن ‘خشم’

Waveland شهردار مایک اسمیت گفت: خورشید هرالد این حادثه در حال بررسي است به عنوان یک جرم و جنایت نفرت در این نقطه است. Waveland پلیس در حال کار با خلیج لوئیس پلیس در تحقیقات گفت.

“وقتی که من دیده می شود که آن را به حال اتفاق افتاده است آن را به من خشم” اسمیت گفت: خورشید هرالد. “این Waveland اداره پلیس قطعا انجام آنچه در آن می تواند برای کمک به خلیج سنت لوئیس (پلیس) در تلاش برای رسیدن به پایین از آن است.

استیسی Cato یک خبرنگار برای سواحل دریای اکو روزنامه در خلیج St. Louis, نوشته شده در مورد این حادثه در Facebook و پست رفته ویروسی با نزدیک به 700 سهام.

اسمیت گفت: Waveland رئیس پلیس مایک Prendergast صحبت به یکشنبه. این تحقیقات به کار گرفته خواهد شد توسط خلیج پلیس پس از حادثه رخ داده در خلیج سنت لوئیس

شناور در حالی که در Nereids رژه بود نه رسمی Krewe از Nereids شناور.

اسمیت گفت: وجود سه شناور در این رژه بودند که مزین به New Orleans Saints دنده. هیچ کدام بودند به یکدیگر متصل می شوند.

“ما در حال ثابت شدن پیام و منجر به آنچه به عنوان کامیون (و شناور) است بنابراین ما می تواند به انتهای آن” اسمیت گفت.

این Krewe از Nereids در حال بررسی این موضوع و گفت: آنها را ارسال یک بیانیه بعد شنبه.

Fairconeture گفت دخترش را تجربه کرده قلدری اما هرگز تا به حال برای مقابله با “چیزی هدفمند (در او) به عنوان نژادپرست است.”

اما خانواده اش اجازه نمی دهد این خراب سنتی خود را مردی Gras خوشگذرانی و Fairconeture گفت: آنها با حضور Nereids رژه سال آینده.

“این یک سنت خانوادگی,” او گفت:. “ما نمی خواهیم که از بین برود.”

خورشید هرالد رسیده به خلیج سنت لوئیس رئیس پلیس Gary Ponthieux برای نظر.

پرستاران و جلف Krew صحبت می کند

کاپیتان یکی از پرستاران با مضمون شناور در Krewe از Nereids رژه گفت: خورشید هرالد آنها در حال همکاری با Nereids و اجرای قانون برای پاک کردن نام خود را.

لیزا موران, کاپیتان Krewe از زمان حزب در هر زمان روز دوشنبه گفت که او به یک Krewe از Nereids سخنگو و Prendergast به همکاری با این تحقیقات.

مورن گفت: شناور پرتاب نمی عروسک و هرگز این نوع از پرتاب خود را شناور. او گفت: چند تن از سواران در Krewe آمریکایی های آفریقایی تبار هستند.

“من هرگز چیزی شبیه به آن.”

مورن گفت: برخی از نظرات در ویروسی Facebook پست ذکر است او را با نام و به او گفت که این اتهامات درست نیست.

مورن گفت که او خواهد شد و همچنین با شهر Waveland و تلاش برای رسیدن به اسمیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>