هتیزبرگ صاحبان کسب و کار گریه ناپاک وقتی گفت آنها نمی توانند بازگشایی شده است. در حال حاضر آنها به طرح دعوی در دادگاه

لدگر | No comments

صاحبان مکان پارک در هتیزبرگ باید طرح دعوی در دادگاه در برابر این شهر برای عدم اجازه برای باز کردن حتی اگر امکانات دیگر مانند رستوران ها و سالن های ورزشی هستند قادر به راهاندازی کسب و کار خود را.

طرح دعوی در دادگاه روز جمعه در دادگاه فدرال و نام شهر هتیزبرگ و شهردار توبی بارکر به عنوان متهمان. این شهر تا 12 ژوئن به پاسخ.

شهرستان سخنگوی سامانتا مک کین گفت: مسئولان شهرستان نمی دهید به دلیل آن است که ممکن است در انتظار دادخواهی.

Cory Ferraez وکیل برای برادران فورد و تیلور Ramey به دنبال اولیه امداد رسانی تاکیدی اجازه می دهد تا کسب و کار به کار گیرند تا زمانی که یک حاکم ساخته شده است. یک حرکت برای یک جلسه اضطراری درخواست واصل شد شنبه.

این Rameys که خود ترامپلاین پارک می گویند این شهر تصمیم به fetter کسب و کار خلاف قانون اساسی است.

کسب و کار باز شد بیش از آخر هفته روز یادبود با وجود دریافت تقدیر نامه برای نقض شهردار سفارش — که همان رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز’ دستور که سرپوشیده, سرگرمی و تفریحی, مکانهای بسته باقی می ماند.

Hub خطوط یک هتیزبرگ کوچه بولینگ همچنین ادعا می کند در Facebook به آن گفته شد آن را باز نمی کنه اما نگه داشتن درهای خود را باز کنید به هر حال.

در دعوی خود را به Rameys خود را می گویند, چهارم, پنجم و 14 قانون حقوق و همچنین حقوق خود را تحت دولت در قانون اساسی نقض شده است.

کروناویروس در می سی سی پی: 4 چیزهایی که در مورد رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز’ روز شنبه به روز رسانی

“مالکیت خصوصی نباید انجام شود و یا آسیب دیده برای استفاده عمومی به جز در جبران خسارت با توجه اینکه برای اولین بار ساخته شده به صاحب یا صاحبان آن” برادران نوشت: در شکایت خود را به نقل از وزارت امور خارجه قانون اساسی اضافه کرد که نه قانون اساسی را فراهم می کند برای هر گونه استثنا از جمله یک بیماری همه گیر مانند coronavirus.

این Rameys می گویند در طرح دعوی در دادگاه شهردار دستور اجرایی هستند از اینرو کسب و کار و آنها “دچار دائمی از دست دادن اموال در قالب درآمد در مقدار است که آنها را به دست آورده بود متهم در شهرستان و بارکر نه باعث بسته شدن کسب و کار خود را.”

طرح دعوی در دادگاه همچنین ادعا می کند آنها دریافت نشده است و از حمایت مساوی قانون و رد شده است و دلیل روند.

ریوز گفته است در به روز رسانی روزانه در مورد کوروناویروس که شهرها و استان ها ممکن است از اعمال دقیق تر قوانین مربوط به عملیات کسب و کار است.

بارکر Jackson شهردار چکو لومومبا و دیگر شهر و شهرستان رهبران تصمیم گرفتند برای اجرای قوانین سختگیرانه تر است که آنها باور دارند که به شما کمک کند گسترش coronavirus و حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر ترین.

برای مثال زمانی که ریوز صدور یک فرمان اجازه می دهد اکثر کسب و کار برای باز کردن بارکر موظف است که در صورت ماسک توان توسط مشتریان و کارکنان. ریوز ” منظور مشخص تنها کارکنان باید پوشیدن ماسک.

لومومبا گفت: در اوایل داستان که کسب و کار خرده فروشی و رستوران و مو و زیبایی در سالن ها و ورزشگاه را مجاز به بازگشایی اما او حق دوباره برخی از کسب و کار اگر COVID-19 مورد افزایش است.

پایین جنوب دیسک گلف Divas: ورزش اجازه می دهد تا زنان برای فعال ماندن در میان شیوع کروناویروس

زمانی که ریوز اول صدور یک فرمان خاموش کردن اکثر کسب و کارهای او مشخص شد که ضروری است و می تواند باز باقی می ماند. او بعدها گفت: همه می سی سی پی کسب و کار ضروری است.

“ما باید به او گفت:” در اوایل داستان. “این رفتن به یک گزینه است. زندگی در معرض خطر هستند با توجه به افزایش سریع در فقر به عنوان به خوبی به عنوان این بحران بهداشت عمومی.

“هیچ کسب و کار غیر ضروری برای کسانی که با تکیه بر آن چک برای, مواد غذایی برای تامین و برای پناهگاه است.”

اما فرماندار اجازه داده است و نه همه کسب و کار برای بازگشایی, اما شده است به آرامی اضافه کردن بخش های مختلف به لیست کسانی که می توانید باز کنید.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>