هتیزبرگ تاجر پنجه نرم می کند گناه در می سی سی پی, درد, کرم طرح

لدگر | No comments

هتیزبرگ تاجر وید والترز به نظر می رسد در دادگاه فدرال بعد از ظهر پنجشنبه به اعتراف به گناه برای نقش خود در $510 میلیون تقلب در مراقبت های بهداشتی.

والترز التماس کرد گناه را به یک تعداد توطئه برای ارتکاب تقلب در مراقبت های بهداشتی و توطئه برای ارتکاب پول شویی در William M. Colmer دادگاه فدرال در هتیزبرگ.

خانواده اش نشسته و در سکوت پشت او را به عنوان او بی سر و صدا گفت: کلمه “گناه” زمانی که ایالات متحده در منطقه قاضی ارشد کیت Starrett خواست اگر او گناه یا گناه نیست از این جنایات است.

می سی سی پی, درد, کرم طرح: وب سایت درهم unravels بیشتر با کیفرخواست از وید والترز

والترز چهره تا 20 سال زندان و 500,000 دلار جریمه. او محکوم خواهد شد در ماه اکتبر. دولت گفت والترز مسئول نزدیک به 290 میلیون دلار از تقلب. منظور از جریمه وارد شد با مورد درخواست. دولت را تصاحب خواهد کرد بیش از 30 میلیون دلار از والترز’ دارایی.

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

Starrett دستور والترز توان به بازداشت او پس از درخواست. خود را وکیل جو Hollomon گفت که او توسط حرکت می کند.

می سی سی پی, درد, کرم طرح: فصل جدید, جدید, کیفرخواست, $180 میلیون رفته

کالیفرنیا مورد: می سی سی پی تاجر وید والترز اذعان شرکت, گناه, در, درد, کرم تقلب

قاضی گفت: والترز’ وکیل مدافع می تواند فایل یک حرکت می شود در اوراق قرضه منتشر شد اما والترز باقی خواهد ماند در زندان فدرال تا زمانی که حکومت او در حرکت است.

والترز و 53 بود که قبلا متهم در 37-تعداد کیفرخواست در ارتباط با تقلب.

او برنامه ریزی شده بود برای محاکمه آغاز و تا روز دوشنبه در گولفپرت.

بیشتر:می سی سی پی, پرستار محکوم به اعدام در $7.2 M مراقبت های بهداشتی تقلب شامل درد, کرم, قرص های کاهش وزن

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>