هتیزبرگ مرد محکوم به زندگی به علاوه 20 سال شکنجه و 5 ساله و مادرش

لدگر | No comments

یک هتیزبرگ مرد را صرف بقیه عمر خود را در زندان و پس از او محکوم به جرم کودک آزاری و تشدید خشونت خانگی.

Luis Miguel García-Lebron, 29 داده شد حبس ابد به علاوه 20 سال برای جنایات فارست-Perry County, دادستان منطقه لین کارتر گفت: در انتشار اخبار.

“لوئیس میگوئل گارسیا-Lebron است خشونت آمیز جنایی که شکنجه جسمی هر دو 5 ساله پسر بچه و جوان, پسر, مادر,,,,” او گفت: در انتشار اخبار. “امروز حکم از زندگی به علاوه 20 سال توسط دادگاه طول می کشد به حساب اعمال شنیع مرتکب شده Garcia-Lebron.”

Godbolt متهم: از مرد متهم به قتل 8 در توصیف خود سوء استفاده

گارسیا-Lebron محکوم شد دوشنبه در فارست دادگستری شهرستان توسط 12th منطقه مدار قضاوت در باب Helfrich که به او زندگی را برای کودک آزاری و 20 سال برای داخلی حمله به خدمت متوالی.

او به اعدام محکوم شده در دادگاه در ماه ژانویه که در آن هیئت منصفه او را به جرم هر دو اتهام.

قربانیان گارسیا-Lebron را پس از آن-دختر 24 ساله Alesha لوگو و یکی از فرزندان او.

Alcorn دانشجويان مرگ و میر: شک در حال حاضر چهره به اتهام قتل,

این حادثه که گارسیا-Lebron متهم شده بود رخ داده در Jan. 15, 2019. هتیزبرگ پلیس در پاسخ به یک تماس در مورد یک زن و کودک با آسیب.

هر دو درمان برای صدمات خود را.

از طریق این تحقیقات مشخص شد پسر شکنجه شده توسط Garcia-Lebron که ضرب و شتم کودک و برش لب بالا خود را با انبردست. لوگو مورد حمله قرار گرفت با اشیاء متعدد و خفه توسط Garcia-Lebron.

پسر دریافت مراقبت های پزشکی در فارست بیمارستان عمومی و سپس منتقل شد به Batson بیمارستان کودکان در جکسون برای درمان های اضافی.

5 ساله قربانی و 7 ساله برادر بودند forensically مصاحبه با کودکان و نوجوانان Hub کودک مرکز دفاع که در آن کارکنان آموخته گارسیا-Lebron شد مجرم از سوء استفاده.

هر دو پسر و مادر خود قادر به اداي شهادت در برابر گارسیا-Lebron در دادگاه خود را.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>