هتیزبرگ شهردار بازگشایی dialogue برای ‘مناسب تر محل’ به صورت Confederate monument

لدگر | No comments

فارست شهرستان هیئت ناظران در روز دوشنبه خواهد شد بحث در مورد امکان جابجایی از مؤتلفه بنای تاریخی در مرکز شهر هتیزبرگ گفت: David Hogan, فارست شهرستان هیئت ناظران جمهور.

هتیزبرگ شهردار توبی بارکر روز چهارشنبه از نگرانی شهروندان مطرح شده در مورد مؤتلفه بنای تاریخی در مرکز شهر. در یک Facebook live ویدئو بارکر پیشنهاد باز کردن یک گفت و گو با فارست شهرستان و ساکنان آن را به آدرس جابجایی Confederate monument.

بارکر گفت: در این ویدئو که در طول چند هفته گذشته مردم را یادآور شده اند ناراحت کننده حقایق در مورد جهان است.

“ما نمی توانیم از آن را اجرا و یا آن را نادیده بگیرد یا تظاهر به آن را به عنوان بد نیست به عنوان آن را به نظر می رسد و یا به سادگی می گویند ‘در شهر’,” او گفت:.

هوگان در بیانیه ای گفت که او همیشه خوشحال به شنیدن از ترکیبات خود را در شهرستان مهم است.

“با توجه به درخواست استان برای شروع یک گفت و گو متاسفم شهردار نشده است و در حال حاضر ما در دو بازی گذشته جلسات هیئت مدیره پس از جورج فلوید مرگ, که در آن ما انجام داده ایم که فقط به عنوان بخشی از ما انجمن عمومی” هوگان در بیانیه ای گفت:. “اما من به اشتراک گذاری شهردار اعتماد به نفس در ما انتخاب county, رهبری, به خصوص وقتی که می آید به محلی روابط.”

The Confederate monument بنا در سال 1910 توسط هتیزبرگ فصل شماره 422 ایالات دختران کنفدراسیون است محاط به “مردان و زنان کنفدراسیون 1861-1865.” محلی فصل است که هنوز هم فعال و همچنین حمایت از ایجاد Kamper پارک.

بارکر گفت: در این ویدئو که “نمادهای مهم است.”

“آنها منعکس کننده ارزش ها و شخصیت جوامع است. یک نماد می درخشد نور را در آنچه که به ظاهر مهم به مردم آن را نشان دهنده” بارکر گفت. “تاریخ را نمی توان پاک. وجود دارد می آید یک زمان هنگامی که برخی از نمادها – آیا یک پرچم یا یک بنای تاریخی – لازم نیست به جلو و مرکز. داستان می توان گفت درس می تواند آموزش داده شود و مردم می توانند یاد می شود بدون ذره آن نمادها که بسیاری از حق بدانند توهین آمیز است.”

این مؤتلفه بنای تاریخی متعلق به فارست شهرستان و شهرستان دارای اختیارات قانونی برای حرکت آن با توجه به بارکر.

“با این حال به کسانی که رسیده اند و ابراز حمایت خود را از آن در حال نقل مکان…من می شنوید” بارکر گفت: در این ویدئو. “در یک ساختمان است که نشان دهنده مردم با داشتن دسترسی به حقوق برابر – چه می شود که سیستم دادگاه یا رای گیری است و این حق را برای مردم به رفتن به آن ساختمان و عبور از زیر سایه یک نماد است که تداعی بسیار دردناک در مورد احساسات بسیار واقعی و در عین حال اشتباه فصل در تاریخ ما است؟”

در دسامبر 2019 یک مجسمه ورنون Dahmer بنا شده بود و در طرف دیگر از دادگاه به افتخار مردی که کشته شد برای تلاش برای دریافت, سیاه, افراد ثبت نام شده برای رای دادن.

فارست شهرستان هیئت ناظران سفارش مجسمه در سال 2018 است. بارکر اذعان شهرستان را تلاش برای “برداشتن گام های جسورانه در سال های اخیر به سوی صلح و آشتی است.”

“من درخواست آنها و ارائه این شهر کمک برای شروع یک گفت و گو در مورد آینده است که بنای تاریخی و به طور فعال به کاوش بیشتر مکان مناسب برای آن را به زندگی می کنند” بارکر گفت: در این ویدئو.

تماس با بادامک Bonelli در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @cambonelli.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>