هتیزبرگ پلیس ، آتش نشانی و کارکنان تست مثبت برای coronavirus

لدگر | No comments

یکی هتیزبرگ آتش نشانی و کارمند یک اداره پلیس کارمند باید آزمایش مثبت برای coronavirus شهر هتیزبرگ سخنگوی سامانتا مک کین گفت: در یک ایمیل پنج شنبه.

یک ایمیل فرستاده شده به کارکنان بعد از ظهر پنجشنبه گفت: سازمان آتش نشانی کارمند یکی از سه که در تماس با در مارس 16 با کسی که مثبت بود برای COVID-19.

دو نفر از کارکنان بود و نتایج منفی. سومین کارمند آمد مجمل. که کارمند مورد آزمایش قرار گرفت دوباره مارس 24 با مجمل نتایج. آزمون سوم در 27 آوریل مشخص کارمند مثبت بود برای COVID-19.

ایمیل می گوید کارمند باقی خواهد ماند و در قرنطینه تا زمانی که ممکن است 11. فرد نشان داده است هیچ علائم این ویروس پس از آمدن در تماس با آن است.

این ایمیل همچنین گفت: یک کارمند در هتیزبرگ اداره پلیس آزمایش مثبت در آوریل 28 و قرار داده شده است ، که کارمند اعتقاد بر این است که در تماس با دو تن دیگر از HPD کارکنان که در حال انتظار نتایج آزمون در صفحه اصلی با توجه به ایمیل. کارکنان دیگر در این بخش را نیز آزمایش می شود.

هتیزبرگ است که برای اولین بار شهر در می سی سی پی به گزارش coronavirus در میان آن اولین پاسخ دهندگان.

کروناویروس در هتیزبرگ: دیرین کارمند شهرستان می میرد. او 58.

در اواخر ماه مارس دو Jackson Police Department افسران آزمایش مثبت برای COVID-19.

اولین اقدام Sgt. دنی هیکس تجارب خود را با ویروس در Facebook ضمن تشکر از مردم برای خود افکار و نماز است. چند روز بعد یک افسر زن در دیگر حوزه آزمایش مثبت پس از او در آن بیمار به مدت یک هفته با آنفولانزا مانند علائم JPD رئیس جیمز دیویس گفت: در اوایل داستان.

همچنین در ماه مارس Adams County Sheriff تراویس Patten آزمایش مثبت برای coronavirus.

در ساحل به عنوان بسیاری به عنوان ده بیلخی آتش نشانان خاموش بودند وظیفه برای حدود دو هفته به دلیل coronavirus شهردار اندرو “FoFo” Gilich در گزارش روزانه خود را به روز رسانی.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>