هتیزبرگ پلیس هشدار می دهند از تظاهر به نمایندگی از بیمارستان

لدگر | No comments

هتیزبرگ پلیس در حال هشدار به شهروندان برای آگاهی از یک زن که در حال رفتن درب به درب ادعا می شود از “بیمارستان” اما نمی گویند که یکی از.

زن به عنوان یک نور پوست سیاه زن گفت: او با سامری خانه های بهداشتی مستقر در نیویورک شرکت هتیزبرگ پلیس سخنگوی وزارت Ryan Moore گفت.

مقامات شرکت گفت: در مور آنها نیست هر گونه کارکنان خواهان در می سی سی پی.

مور گفت: این را بخواهید انواع سوالات در تلاش برای به دست آوردن ورود به افراد خانه است.

برخی از گزارش ها می گویند که آنها زن پرسیده بود که چگونه بسیاری از مردم در خانه زندگی می کنند اگر کسی در حال کار یا در داخل یا خارج از خانه به دلیل coronavirus و اینکه آیا آنها نیاز به کمک با مواد غذایی.

این زن احتمالا رانندگی یک ماشین سواری.

می سی سی پی coronavirus: مراقب باشید از قیمت سنگ آهن در بازار

HPD گفت: اگر کسی برخورد این زن به پلیس تماس بگیرید در 601-544-7900 و اجازه ندهید که او در داخل خانه و یا پاسخ به هر یک از سوالات خود را.

دولت و مقامات فدرال و نیز هشدار به مصرف کنندگان مراقب باشید از پتانسیل کلاهبرداری و تقلب در شرایط اضطراری ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دادستان کل لین Fitch خواسته است تمام Mississippians به هوشیار و گزارش هر چیزی مشکوک است.

“شرایط اضطراری خارج کردن بهترین در برخی از افراد, اما گاهی اوقات آنها را بدترین, هم,” او گفت:. “این مهم است که به یاد داشته باشید وجود دارد افرادی که به دنبال استفاده از این زمان از عدم قطعیت است.”

او گفت: مصرف کنندگان باید انجام مشق شب خود را وقتی که می آید به کمک های مالی چه از طریق موسسات خیریه و یا سایت های crowdfunding.

اجازه ندهید که هر کسی با عجله شما را به اهدا. اگر کسی می خواهد کمک های مالی نقدی با کارت هدیه و یا با سیم کشی پول شما احتمالا حق مشکوک می شود.

هر کسی که ممکن است قربانی یک کلاهبرداری در طول شیوع کروناویروس نیز ممکن است تماس با دفتر دادستان کل حمایت از مصرف کننده بخش در 601-359-4230 یا 800-281-4418.

کروناویروس در می سی سی پی: از کجا می توانم پیدا کردن COVID-19 تست در دولت ؟

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr گفت: در انتشار اخبار شده اند وجود دارد گزارش:

  • افراد و کسب و کار فروش جعلی درمان برای COVID-19 آنلاین و جذاب در اشکال دیگر از تقلب.
  • ایمیل های فیشینگ از اشخاص نما به عنوان سازمان جهانی بهداشت یا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.
  • وب سایت های مخرب و برنامه های کاربردی است که به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن ویروس-اطلاعات مربوط به کسب و دسترسی به قفل به دستگاه های خود را تا زمانی که پرداخت دریافت کرده است.
  • به دنبال کمک های مالی متقلبانه به صورت نامشروع یا غیر موجود به سازمان های خیریه.
  • مجرمان خواهد شد به احتمال زیاد همچنان به استفاده از روش های جدید برای بهره برداری از COVID-19 در سراسر جهان است.

به گزارش اتهام فعالیت های جعلی, تماس با مرکز ملی فاجعه تقلب تدریس خصوصی در 866-720-5721 یا [email protected] مصرف کنندگان ممکن است همچنین گزارش تقلب به دفتر تحقیقات فدرال در tips.fbi.gov.

کلاهبرداری های اینترنتی ممکن است در گزارش https://www.ic3.gov/default.aspx.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>