هتیزبرگ اعتراض در جورج فلوید مرگ: ‘Facebook کافی نیست’

لدگر | No comments

حدود 30 معترض در راهپیمایی یکشنبه در هاردی خیابان در هتیزبرگ به تماس برای تغییر در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید درگذشت و پس از او دوخته شده به زمین توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس برگزار شد که یک زانو را به گردن او.

سازمان Kelsey جان میلتون راهپیمایی با دست او بسر برده از پشت او گفت که نمی شد به اندازه کافی برای آوردن عدالت برای فلوید و بسیاری دیگر از سیاه و سفید زندگی می کند از دست رفته از طریق خشونت از جمله امت تا ساندرا مطلوب و Trayvon Martin.

“من نمی خواهد به ایستادگی کردن اما ایستادن,” او گفت: در Facebook دعوت از دیگران برای پیوستن به او. “من آوردن و اعتراض به هتیزبرگ به غارت سرقت و یا مبارزه با, اما به وحدت و مبارزه برای برابری و عدالت است. من معترض ثابت کند که سیاه جوامع می تواند متحد مسالمت آمیز به استناد تغییر دهید.”

آکسفورد: مؤتلفه مجسمه های تخریب در Ole Miss شهرهای دیگر در میان جورج فلوید تظاهرات

شهر و اداره پلیس ارائه ترافیک کمک اجازه می دهد تا مارس به پیشرفت با خیال راحت.

یوسف اعطای هتیزبرگ گفت که او آمد به مارس “به دلیل Facebook کافی نیست.”

“من خسته هستم” او گفت:. من خسته از جر و بحث با من دبیرستان همکلاسی, با همکلاسی, با مردم است. من می خواهم آنها را به درک کنند که اگر ما می رویم به ایجاد یک تغییر ما می رویم به مرحله خارج از این رسانه های اجتماعی چیزی است.”

یک مدیر در اسموتی شاه آورده یخ سینه پر از مخلوط برای معترضان.

پایین خیابان می سی سی پی امور خارجه پرچم حامیان بسیج در ورود به دانشگاه می سی سی پی که این گروه انجام شده است هر یکشنبه پس از Southern Miss جایگزین پرچم با پرچم ایالات متحده است.

گروه نمایش پرچم که مؤتلفه نبرد آرم در یک گوشه ای و دیگر مؤتلفه نشانها و موج به رهگذران برخی که صدای بوق در حمایت از این گروه است.

گلبرگ: تظاهرات خواستار استعفای شهردار همچنان برای سومین روز

در گلبرگ سوم بعد از سه روز تجمع خود جلب کرد حدود 200 نفر خواستار شهردار هال مارکس به استعفا شد و پس از نظرات او در رسانه های اجتماعی مورد فلوید مرگ که برخی از آنها خواستار نژادپرست است.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>