آیا شما شده است نهفته COVID-19 و در حال حاضر در صورت اخراج? ما می خواهیم به شنیدن از شما از شما

لدگر | No comments

بیش از 155,000 Mississippians می تواند خود را ببینید مزایای بیکاری را کاهش داد اگر کنگره ندارد اقدام این هفته است.

تحت مراقبت در عمل دولت فدرال شده بود پمپاژ اضافی 600 $در هر هفته به مزایای بیکاری توزیع متحده است.

که به ویژه مهم ضربت در می سی سی پی که در آن حداکثر هفتگی بیکاری در 235 دلار است در میان پایین ترین در کشور است.

COVID-19 در می سی سی پی: رکورد تعداد موارد جدید مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه

اضافی مزایای بیکاری قرار بود به عنوان یک پل در سراسر این بیماری همه گیر به طوری که کارگران آمریکایی می تواند زنده ماندن کسب و کار موقت تعطیلی و اخراج.

اما این بیماری همه گیر است که هنوز هم مواج و تقریبا 9,000 Mississippians ثبت جدید به تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته با توجه به فدرال داده است. بیش از 155,000 در حال دریافت نوعی از بیمه بیکاری. در حال حاضر بسیاری از Mississippians در حال حاضر نهفته coronavirus می توانید ببینید شیب کاهش در درآمد به عنوان آنها سعی می کنند برای پرداخت اجاره و یا وام مسکن در ماه اوت اگر مزایای اضافی مجاز به اتمام می رسد.

کنگره دموکرات ها می خواهند برای حفظ منافع اما جمهوری خواهان می خواهند به آنها را کاهش دهد. اگر قانونگذاران قادر به رسیدن به یک توافق در این هفته کسانی که مزایای اضافی را ناپدید می شوند.

دولت ایالات متحده ممنوع اخراج از خواص که تا به حال وام مسکن با حمایت دولت فدرال و یا اخراج مستاجران از دولت فدرال کمک مسکن اما این مهلت تمام شده هفته گذشته. با توجه به موسسه شهری که مهلت قانونی تحت پوشش نزدیک به 30 ٪ از اجاره واحد در کشور است.

چگونه می سی سی پی ارس …

هنگامی که پنجشنبه خواسته اگر او را عمل برای جلوگیری از اخراج اگر مزایای بیکاری در حال کاهش Gov. تیت ریوز به این سوال پاسخ دهد.

در عوض او با اشاره به این ایالت اخراج توقف او دستور داد در اوایل این سال است که تمام شده در ژوئن 1.

“ما در حال نظارت بر آنچه اتفاق می افتد در کاپیتول هیل بسیار نزدیک است. ما شده اند هشدار همکار ما Mississippians برای یک مدت زمان طولانی است که اگر شما این فرصت را به خود را به ما به شدت نشان می دهد که شما انجام این کار, چرا که اضافی $600 از همه گیر کمک های بیکاری که قرار بود به اجرا” ریوز گفت. “من باور دارم که ما قطعا در نقطه ای در پایان رنگین کمان را.”

ریوز قبلا حمایت قانون است که آن را سخت تر برای کارگران به شکایت کارفرمایان برای خسارت مربوط به کوروناویروس.

ما می خواهیم به شنیدن از شما

در اینجا که در آن ما نیاز به ورودی خود را. ما می خواهیم برای کمک به شما داستان خود را بگویید. چگونه باید اضافی مزایای بیکاری نهفته زندگی خود را ؟ چه طرح های خود را اگر مزایای برش ؟

اگر شما احساس می کنید راحت به اشتراک گذاشتن داستان خود لطفا فرم زیر را پر کنید.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>