آیا شما دیده می شود آنها را ؟ Amber Alert صادر شده برای کودکان سنین 1 و 3 از گرینویل

لدگر | No comments

کهربا هشدار صادر شد جمعه صبح برای دو فرزند از گرینویل.

سه ساله Zaikeith شاخ و یک سال Zyairah Hampton از گرین ویل معتقد هستند با Nickolas همپتون از گرین ویل با توجه به می سی سی پی, دفتر تحقیقات.

Zaikeith توضیح داده شده است به عنوان یک مرد 3 پا و 2 اینچ قد وزن 35 کیلو با چشم های قهوه ای و سیاه و سفید بافته مو است. او در گذشته دیده می شود پوشیدن کبود تی شرت با چاپ حیوانات و شلوار سیاه و سفید.

Zyairah توضیح داده شده است به عنوان یک زن 29 اینچ قد وزن 24 پوند با چشم های قهوه ای و سیاه دم اسب ، او گذشته بود با پوشیدن یک پیراهن صورتی و پوشک.

Hampton, 23 عنوان یک مرد سیاه و سفید, 5 فوت و 5 اینچ قد وزن 125 پوند با چشم های قهوه ای و سیاه و موهای کوتاه. او در گذشته دیده می شد با پوشیدن یک تی شرت سفید و تیره, عرق شلوار.

آخرین محل شناخته شده بود 1200 بلوک ایالات متحده 82 در گرین ویل با توجه به MBI سخنگوی سروان. جانی پولوس. معلوم نیست اگر یک وسیله نقلیه استفاده شده است.

اطلاعات اضافی نبود فورا در دسترس است.

اگر کسی اطلاعات در مورد محل نگهداری از Zaikeith شاخ و Zyairah همپتون یا Nickolas همپتون, تماس با ما, می سی سی پی دفتر تحقیقات در 855 – 642-5378.

این داستان به روز خواهد شد.

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر .

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>