‘او زندگی خود را برای نجات کودکان’: دختر به یاد کلیسای جامع شهر مرد به ضرب گلوله به مرگ

مایدزرت | No comments

در امریکا هرناندز چشمان پدرش درگذشت حفاظت از خانواده خود را.

روبن هرناندز 43 بود به ضرب گلوله در داخل خانه و خانواده خود را در 23 مارس در آنچه کلیسای جامع شهر پلیس به نام “بی معنی” جرم و جنایت است.

به گفته پلیس مظنون به حال یک “unvalidated استنباط” که یک “دشمن یا دشمن” زندگی در خانه ای نزدیک خرما درایو و بین 10 که خانواده نقل مکان کرد و به چند ماه پیش. مسلح آتش گشودند و به قتل هرناندز و مجروح خود 11-year-old daughter.

پلیس گفت: آنها می دانند که هیچ ارتباط بین مظنون و هرناندز.

امریکا هرناندز, 19, گفت: تیراندازی رخ داده است حدود 6:40 p. m. در حالی که او در اتاق خود به تماشای “فعالیت های ماوراء الطبیعه 2.”

پس از شنیدن عکس فوران در نزدیکی درب جلو هرناندز گفت: او بر روی زمین و سعی کردم برای قرار دادن تلفن خود را به پلیس تماس بگیرید. او نمی تواند آن را پیدا کنید و به جای برداشت چوب در حالی که جستجو برای سلاح های بالقوه او گفت:.

هنگامی که او را ترک اتاق او شنیده ام او را مادر جیغ و متوجه شد پدرش در طبقه حدود 12 فوت از درب جلو.

“این بسیار آسیب زا” او گفت:.

“او سعی در اجرای من برای نجات خواهر و برادر کوچک” امریکا هرناندز گفت: پدرش که در خانه با همسر و فرزندان خود را. “او زندگی خود را برای نجات فرزندان و خانواده,” او گفت:.

او 11 ساله, خواهر, که او نیز به ضرب گلوله در نزدیکی گردن و ستون فقرات است که دوره نقاهت هرناندز گفت. پزشکان نیست قادر به حذف این گلوله که هرناندز به عنوان نما نشده یک خطر فوری به خواهر او سلامت است.

در صحبت کردن با اعضای خانواده و بعد از آن هرناندز گفت: به نظر می رسد که کسی زدم و خواستار آن شدند که کسی باز کردن درب جلو. روبن هرناندز دخترش گفت: نگهداری فریاد “نه! چرا ؟ ” قبل از او به ضرب گلوله کشته.

کلیسای جامع شهر پلیس Cmdr. پل Herrera گفت: از طریق ایمیل است که “مظنون تماس (هرناندز) در مقابل درب آن را می دانستند بود نه شخص او به دنبال آن بود و شلیک چند گلوله از یک تفنگ دستی در او بدون در نظر گرفتن هویت نامعلوم به گمان.”

هررا توصیف هرناندز به عنوان یک “مطیع قانون” و “hard-working.”

چند روز پس از قتل و یکی دیگر از تیراندازی خوب آرزو دنباله دار ساعت بعد که در سمت چپ هیچ کس مجروح پلیس بازداشت دو مظنون است. اما دو مطلب از جمله مظنون مسلح هستند ،

هفته گذشته پلیس اعلام کرد این دستگیری ها از Josue Casas, 23 و اتان براوو 19. مقامات هنوز در حال جستجو برای گابریل هرناندز 22 و جوئل Casas, 18.

پلیس شناسایی گابریل هرناندز — که مربوط است به قربانی — به عنوان مسئول هر دو تیراندازی. آنها دستگیر براوو به ظن اقدام به قتل در آرزوی خوب دنباله تیراندازی و ادعا کسس برادران کمک هرناندز در عکسبرداری از روبن هرناندز و دختر خود را و پس از آن.

در آرزوی خوب دنباله تیراندازی پلیس گفت: آنها بر این باورند مظنون فکر آنها در اقامت یک رقیب و یا دشمن.

“زمانی که این فرد به نظر نمی رسد در درب پس از خواستار ورود مشکوک(ع) شلیک به این اقامت در مد مشابه,” او نوشت. “این گمان بود که در خشونت آمیز و قانونی شکنی بود که غم انگیز — اما واقعا می توانست بدتر از دیگران است.” هیچ کس مجروح شد در این حادثه است.

امریکا هرناندز توصیف پدر او به عنوان خروجی خوب و بزرگ فوتبال فن. او نام خود را از تیم های مورد علاقه, مکزیک-شهرستان بر اساس Club América.

او گفت: پدر او گاهی برگزار شد چهار شغل در همان زمان اجازه داده است که مادر او را به ماندن در خانه. او اخیرا به عنوان یک رستوران سرور. “او واقعا یک مرد خانواده,” او گفت:.

آنها همچنین تفکیک ناپذیر است.

“زمانی که من جوانتر بود من متصل شد توسط ران به او,” او گفت:.

روبن هرناندز عاشق بازی کردن فوتبال در Demuth پارک در پالم اسپرینگز او گفت:, و اضافه کرد که او نیز خواهد همه چیز را برای دیگران و نه برای درخواست نعمت را در بازگشت.

با این بیماری همه گیر کوروناویروس محدود کردن اندازه از تجمعات سراسر کشور هرناندز گفت: خانواده ممکن است یک سرویس کوچک نیز خواهد شد که بصورت زنده برای دوستان.

“این نوع از سخت به نگه داشتن چیزی از شما نمی توانید به هر کسی وجود دارد,” او گفت:.

یک GoFundMe راه اندازی شده است برای کمک به خانواده برای پرداخت هزینه های مراسم تشییع جنازه.

قتل: 2 بازداشت 2 می خواستم در کلیسای جامع شهر تیراندازی که منجر به کشته شدن و مجروح او 11 ساله

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>