او صاحب McCormick عجیب و غریب ماشین های مزایده و شما نمی خواهد باور شخصیت های که راه می رفت و به زندگی خود

مایدزرت | No comments

در سال 1986 مرموز مشتریان راه می رفت به پالم اسپرینگز نمایشگاه McCormick عجیب و غریب ماشین های مزایده و گفت: صاحب کیت مک کورمیک آنها می خواستند برای خرید خودرو به صورت نقدی و بدون امضای هر گونه کاغذ بازی.

مک کورمیک حاضر ارائه می دهد — هر یک در حدود $100,000.

“من فکر می کنم این همه تلاش برای پیدا کردن اگر من یک کلاهبردار یا نه” McCormick گفت: خورشید صحرا. “من می گویند” ما نمی خواهیم هر چیزی برای انجام با شما. شما برو حلال شما به ما پرداخت با چک صندوقدار و یا هر آنچه ما به پر کردن کاغذ بازی.'”

اما پس از آن خدمات درآمد داخلی نشان داد تا به حسابرسی خود را مالیات بر فروش سوابق مدت کوتاهی پس از, McCormick گفت. پالم اسپرینگز اداره پلیس توقیف یک خودرو مشتری — یک سال 1952 میلی گرم در محموله — پس از یک قاضی محلی ادعا آن به سرقت رفته بود از گاراژ خود را, او اضافه شده است.

“من فکر کردم آن را به کسب و کار ما در” McCormick گفت. “ما در حراج خودرو کسب و کار و آن را از بالا, افراد مشهور, نوع معامله و آن را به یک کسب و کار هیجان انگیز بود. بسیاری از افراد مانند اتومبیل های کلاسیک, سریع, اتومبیل فراری یا هر چیز دیگری. آن را جذب بسیاری از انواع مختلف از مردم است.”

دلیل واقعی در پشت این برخورد او در حال حاضر مظنون شد و کمی نزدیک تر به خانه: آن دوستی او با مردی به نام جان آلن بروکس بدنام قاچاقچی بین المللی مواد مخدر. جفت بزرگ شد با هم در بلکپول انگلستان — بروکس در ادامه به کار با مکزیک کارتل و اوباش روسیه به قاچاق مواد مخدر در قایق و قایق بادبانی در سراسر جهان مک کورمیک گفت.

نویسندگان جشنواره: Tim McGraw و جان میچام بحث اسپرینگستین و مرل Haggard

بیشتر چلپ چلوپ: چلپ چلوپ خانه در حال گسترش به سه تعطیلات آخر هفته در سال 2020

محلی هنرمند: Jim Isermann ایجاد هندسی کار بر اساس ‘ازدواج ریاضی’

از دهه 1970 از طریق 1990s انگلستان دیدم نرخ هشدار دهنده از قاچاق مواد مخدر. پیتر والش نویسنده “جنگ مواد مخدر: تاریخچه راز,” توصیف بروکس به عنوان “قاچاق مواد مخدر افسانه” در سال 2019 مصاحبه با معاون.

“او بی باک yachtsman او هرگز خود را از دست داده بطری” والش گفت. “او ارزش وزن خود را در طلا برای قاچاقچیان چون او را بکشید ظالمانه چیزهایی که او قرار نیست با خطر در همه.”

کسب و کار امروز توصیف بروکس به عنوان “یکی از بریتانیا دست نیافتنی ترین مافیای مواد مخدر.”

شاید معروف ترین, او موفق به فرار از یک درهم زندان طی 10 سال حکم زندان در سال 2000 پس از شرکای خود را در خارج ساخته شده او را ویژه جت اسکی با اصلاح دوقلو مخازن سوخت به فرار از طریق 22-کشش مایل از راست جبل الطارق به اسپانیا با توجه به کسب و کار امروز است.

بروکس در حال حاضر 70 در حال حاضر خدمت به 28 سال حبس در انگلستان دریافت کرد که او در سال 2012 به تلاش برای قاچاق 1.5 تن کوکائین به داخل کشور بر روی یک قایق بادبانی از ونزوئلا چهار سال قبل و با توجه به بی بی سی.

مک کورمیک شروع به نوشتن کتاب “جان آلن بروکس” برو به “انسان از جهان قاچاق مواد مخدر” در سال 2018 در مورد دوستی خود را داخل داستان بروکس’ جنایات و همچنین بازدید خود به پالم اسپرینگز در 80s و 90s. مک کورمیک را به فروش برساند و تولدش نسخه از این کتاب در طول سالانه خود را حراج on Feb. 21 در پالم اسپرینگز.

اما چگونه شما نوشتن یک کتاب در مورد یک مرد ؟

در مصاحبه اخیر خود در دفتر McCormick گفت: او یک بسته موش و پرتاب نمی کند هر چیزی به دور است. “این است که چگونه شما نوشتن یک کتاب — نگه دارید همه چیز,” او توضیح داد که او انباشته تحقیقات مواد بر روی میز خود در حال حاضر در صدر با چندین کتاب و مقالات در تجارت مواد مخدر.

نشسته در پشت میز خود را با پوشیدن یک ماهی قزل آلا-رنگ لباس پیراهن خاکستری جلیقه و یک جفت عینک که U2 بونو خواننده گروه خواهد بود حسادت از, McCormick شد به عقب گذاشته و صحبت در ضخامت لهجه انگلیسی او به عنوان مشترک مقالات و همچنین مکاتبات از بروکس که اشاره او به عنوان “A. B.” در طول زمان خود را در مراکش ،

“A. B. آغاز شده و به من اشاره کرد که او قرار بود به شکستن” McCormick گفت. “او می خواهم در زندان بوده است در آن زمان به مدت چهار سال و دو تماس های تلفنی. او زنگ زد مادر خود را به او بگویید او و او به ما زنگ زد تا در ساعات اولیه صبح است. او گفت: “من هستم” و من گفت: “من به آنها اجازه دهید شما زود؟’ او گفت: “نه دقیقا من در tippy-پا” که به معنی در اجرا.”

مک کورمیک کتاب پر از داستان است. وقتی پرسیده شد که چرا رابطه خود را ادامه داد و برای مدت طولانی, McCormick گفت: “ما استرالیایی یک چیزی که اگر کسی خود را دوست آنها دوست خود را و شما لازم نیست به ترک دوستان خود. این یک وفاداری چیز ما بسیار وفادار به مردم است. او دوست دوران کودکی از سال.”

اما در طول سال جفت از دست داده و صحبت نکرده در نزدیک به یک دهه McCormick گفت. پالم اسپرینگز مقیم در حال حاضر می بیند و دوستی خود را در یک نور جدید. او امیدوار است کتاب جدید خود را به ارمغان بیاورد آگاهی به نتیجه بروکس’ جنایات — اعتیاد به مواد مخدر.

“اگر شما نمی تواند بیرون رفتن و خرید چیزهای دوست دارید آنچه می خواهید انجام دهید؟” مک کورمیک گفت. “شما باید برای متوقف کردن قاچاقچیان شما باید برای متوقف کردن تقاضا و در دسترس است.”

‘در اعماق او شده است یک کلاهبردار تمام عمر خود را’

در حال رشد در Blackpool, McCormick توضیح داد که صنعت زغال سنگ بود یک تجارت بزرگ وجود دارد — بسیاری از دوستان خود را’ پدر و مادر بودند زغال سنگ تجار از جمله بروکس’. این جفت ارز در اولین ملاقات از طریق یک دوست مشترک زمانی که آنها 17.

در آن زمان هر دو خرید ارزان اتومبیل استفاده می شود بازگرداندن آنها و فروش مجدد آنها به سود های کوچک است. McCormick, یک تازه داماد فقیر تبدیل یک خلاء هوور موتور به کار به عنوان یک رنگ کمپرسور.

“من می خواهم یک ماشین برای 5 تا 10 پوند و به نوبه خود در اطراف و فروش آن را برای 30 پوند” McCormick به یاد می آورد. “من فکر می کردم” من قصد دارم به یک میلیونر در هفته رفتن در این نرخ است.’

بروکس بود همان چیزی که به انجام و هر دو آنها دریافت بازدید از شورای شهر با استناد به “سوء استفاده از محل” McCormick گفت. به آنها گفته شد برای جلوگیری از فروش خودرو از خود خانه و اجاره یک ساختمان برای کسب و کار خود را. این تقریبا منجر به یک همکاری بین آنها را.

“من گفت:” شما قرار داده تا 500 پوند و من قرار داده تا 500 پوند و ما به همکاری,'” McCormick گفت. “او رفت و به پدر خود و او نمی خواست او را تا کسب و کار زغال سنگ و گفت که من می خواهم تا پایان از دست دادن تمام پول من است.”

مک کورمیک گفت این بود: “خوش شانس فرار” زمانی که او متوجه شده که چگونه بروکس انجام کسب و کار.

“او تبدیل odometers بازگشت به پول بیشتری را گفت: آنها تا به حال کم و مسافت پیموده شده. عمیق کردن او شده است یک کلاهبردار تمام عمر خود را,” McCormick گفت. “فلسفه من در آن است: اگر شما می توانید مقدار زیادی از پول مستقیم, چرا شما باید این وسوسه به یک کلاه بردار؟”

زمانی که Walsh نویسنده “جنگ مواد مخدر” خواسته شده بود توسط معاون در مورد مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به “OG مواد مخدر بارون” این روزنامه نگار گفت: “مردم از خودرو استفاده می شود تجارت رو درگیر در تجارت مواد مخدر در اوایل زیرا آنها naturals, آنها می دانستند که چگونه به خرید ارزان و فروش بالا است.

“آنها نیاز به یک توانایی برای انجام معاملات با مردم به خرید و فروش و حفظ مشتریان خود را خوشحال نمی توان مرعوب زبان های خارجی و یا گسترده سفر به مکان های عجیب و غریب” والش اضافه شده است. “آنها اغلب کاملا وطنی جالب مردم است. آنها تا به حال به فکر باز پرماجرا باید نوع خاصی از شجاعت است.”

در طول یک درایو در یک جگوار XKE پایین M6 بزرگراه به لندن در ’70s, McCormick آموخته است که چگونه بسیاری از risk-taker بروکس بود که قبل از آنها گرفتار یک پرواز برای تعطیلات در ایالات متحده

“او گفت:” ببینید چه (ماشین) انجام'” McCormick به یاد می آورد. “من کف آن و تا 150 مایل در ساعت. این XKEs نمی شد بسیار سنگین در مقابل, بنابراین اگر شما ما قصد داریم که سریع جلویی را بلند کردن. من پا کردن گاز من خیس عرق. من به او نگاه کنید و او را به خنده. که آدرنالین معتاد.”

با توجه به McCormick, بین المللی, مقامات در نظر گرفته بروکس به عنوان یک سخت جنایی که به جای رفتن به زندان نسبت دهد تا منابع خود را — و در نتیجه چندین دستگیری و زندان از نظر. این منابع در ادامه کار با او را پس از هر انتشار.

بروکس در خدمت چهار سال حبس در اسپانیا پس از او دستگیر شد و در سال 1987 در حالی که نشسته در محدوده رور “نزدیک به یک ساحل که در آن 500 کیلوگرم حشیش بود که تخلیه” با توجه به کسب و کار امروز است. دو سال پیش او دستگیر شده است برای استفاده از یک هویت کاذب به دست آوردن گذرنامه داستان می گوید.

کسب و کار امروز می رود توجه داشته باشید که در سال 1996 بروکس محکوم شد به صورت غیابی در فرانسه و دریافت از 13 سال حبس به اتهام توطئه برای واردات 4.2 تن ماری جوانا به کشور است. همان سال دستگیر شد و در مراکش در ارتباط با مواد مخدر تشنج داستان می گوید.

مک کورمیک خندید وقتی که reminiscing در مورد یک سال 1967 Jethro Tull کنسرت که با حضور در بلکپول. بروکس کردم McCormick و همسر خود را به یک درگیری.

“یان اندرسون در حال نواختن فلوت و مبارزه می شکند و کسی, کس کسی را به نوار و به A. B., که بزرگ است و او را دور می زنند و می گوید:” هی, سازمان دیده بان خود را تنه زدن!’ و در زمان نوسان” McCormick گفت. “من سه یا چهار ماه باردار و وجود سه نفر بر بالای A. B. کردم و در مخلوط از این. همسر من کشیده انبوه مو از یکی از مردم لگد زدن من بر روی زمین است.”

مواد مخدر قاچاقچی بازدید پالم اسپرینگز اغلب

در طول دهه 70, Brooks خودروهای فروخته شده از طریق خود شرکت Brooks Alan فروش موتور و نیز متعلق به یک باشگاه سلامت و نوار شراب بود اما او هرگز موفق در سرمایه گذاری با توجه به McCormick کتاب. او شروع به صرف زمان در ماربلا اسپانیا در اوایل ’80s.

“با توجه به آنچه که او محکوم شده است اگر شما با او نمی آید در سراسر به عنوان یک گانگستر اما به عنوان یک نجیب زاده” برادر خود فرد بروکس گفته خودی کسب و کار در سال 2012. “بله, او خود را دوست دارد اتومبیل های سریع – فراری Bentleys, Lamborghinis و E-نوع Jags.

“شما همچنین می توانید می گویند که برادر من دارای یک مجتمع عشق زندگی” فرد افزود: “با دو یا سه خانواده و یا بیشتر. او رفت و به ماربلا حدود 30 سال پیش آغاز شده و از وارد شدن به مشکل. من نمی فهمم این همه به صداقت.”

در حدود همان زمان McCormick مهاجرت به ایالات متحده و حل و فصل در پالم اسپرینگز, اولین خرید بازی های ویدئویی و سپس یک ایستگاه گاز قبل از باز کردن مک کورمیک عجیب و غریب مزایده خودرو در سال 1985.

مک کورمیک بروکس گفت: به نظر می رسد در آستان او در سال 1983 با پوشیدن رولکس سازمان دیده بان و لاف زدن در مورد داشتن چند گران قیمت ماشین های ورزشی. او به پالم اسپرینگز هر شش تا نه ماه, آوردن های مختلف دختر در هر زمان با توجه به کتاب است.

زمانی که مک کورمیک در نهایت پرسید که چگونه او قادر به زنده اسراف در شیوه زندگی بروکس با افتخار لقب خود را “رفتن به پسر از قاچاق مواد مخدر” McCormick گفت.

او می گوید که او را ندیده بروکس پس از سفر به پالم اسپرینگز در سال 2006.

“من باید به عنوان احمق به عنوان یک تخته به او ماندن در خانه من همه آن زمان و نه متوجه او شد و در حال دنبال شدن توسط اینترپل” McCormick گفت.

پوشش McCormick کتاب ویژگی های بروکس’, mugshot, نشان دادن او با یک سر پر از موهای خاکستری و یک ریش بزی. وجود دارد دیگر عکس ها از یک نسخه از بروکس نشستن در یک جفت از شنا تنه در یک استخر در هتل روزولت هالیوود در دهه 70 و همچنین عکس او با طولانی تر و کوتاه تر مو از طریق سال در پالم اسپرینگز

وقتی پرسید که آیا او تا به حال مرتکب هر گونه اعمال خشونت آمیز بروکس گفت McCormick او حاضر به شرکت در آن طرف از تجارت غیر قانونی مواد مخدر.

“ما در لاس Casuelas یک روز و ما با داشتن نوشیدنی و او رو به من کرد و گفت: “من می توانم کسب درآمد کاملا یک تکه از تغییر در حال حاضر'” McCormick به یاد می آورد. “به او گفتم شما چه معنی است ؟” و او گفت: “من می توانم رها کردن یک سکه در یک مرد در اینجا چون او زد با اراذل و اوباش این بار از پول و او را در پنهان شده است. در اینجا او در میاره. من می تواند یک تماس تلفنی در حال حاضر و کسب درآمد $10,000 به $15,000.’ او نه و او گفت: او که قرار بود به آن را انجام دهد.”

در طول سال McCormick از دست رفته تماس با بروکس و صحبت نشده به او پس از دستگیری او در سال 2011. پس از قاچاقچی مواد مخدر فرار از درهم, زندان, McCormick گفت: دوستی خود را بیش از حد مخاطره آمیز ادامه می دهند.

مک کورمیک در کتاب خود نوشت که او معتقد است بروکس احتمالا می میرند در حالی که زندانی. اما پالم اسپرینگز مقیم گفت: او به تازگی موفق به دریافت یک پیام از بروکس از طریق یک دوست مشترک که به دیدار او در زندان است.

“A. B. بدیهی است که با خواندن این کتاب و تنها اظهار نظر در مورد آن, ‘بگویید کیت من قصد ندارم به مرگ در زندان'” McCormick گفت. “او احتمالا مرگ در زندان اگر نه او را راه رفتن بنابراین او نمی تواند به عقب برویم به آن کسب و کار دوباره. هنگامی که شما بوده ام به زندانی پنج بار شما فکر می کنم شما می خواهم درس.”

مک کورمیک گفت: او می خواست به داستان دوست قدیمی خود را به عنوان یک آموزش لحظه ای در مورد تجارت بین المللی مواد مخدر و اعتیاد به مواد مخدر. او اهدا خواهد شد تمام درآمد حاصل به سمت برقراری کمک هزینه تحصیلی برای کسانی که نمی توانیم به حضور در توانبخشی مواد مخدر برنامه های.

“دختر من مشغول به کار در بتی فورد درمانگاه برای 14 سال به عنوان یک مشاور. او در برخورد با برخی از شرایط وحشتناک و او را به انجام یک کار بزرگ تبدیل سر مردم در اطراف آنها را به دور از اعتیاد” McCormick گفت. “چگونه بسیاری از مردم شده اند پایین مسیر اعتیاد و اگر شما نمی تواند محصول همه این که جلوگیری از آن نمی شود؟”

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>