او که قرار بود به ویژه برای ما’: مربی یاد دبیرستان بازیکن فوتبال درگذشت در عمل

لدگر | No comments

زمانی که داریل کارتر شروع داوطلبانه تابستان تمرینات خود را با بازیکنان صبح روز سه شنبه قرار بود آن را به فرصت دیگری را برای بازیکنان خود را برای گرفتن در شکل برای آینده فوتبال فصل است.

کارتر سر مربی شانون دبیرستان, تیم فوتبال هرگز انتظار 16 ساله Ja کوبه کوپر به سقوط در زمین می میرند و در حالی که انجام یک مدار از دریل در عمل است.

“هدف من هر روز برای بازیکنان من است برای آنها را به در آمده کمی کار کنید و همه خانه را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است” کارتر گفت. “برای یک بچه سمت راست وجود دارد در آغوش خود تنفس و تفکر او در حال رفتن به من احساس مانند آن را خداوند خواهد شد. من فقط احساس می کنم مثل من نیست این کار انجام می شود به نگه داشتن او را در اینجا.”

پرسنل اورژانس با عجله به صحنه و دانشجویی منتقل شد به شمال می سی سی پی, مرکز پزشکی, با توجه به آزادی از منطقه مدرسه.

می سی سی پی فوتبال دبیرستان: Candlelight vigil برنامه ریزی می سی سی پی به دبیرستان بازیکن فوتبال درگذشت در طول تمرین

او که قرار بود به ویژه برای ما’

کوپر افزایش دانشجوی سال دوم بود که یک بازیکن جوان بود که مورد را با توجه به کارتر.

“او که قرار بود به ویژه برای ما در این سال” کارتر گفت. “او شروع به عنوان یک دانشجوی سال دوم. او ماهر پسر او بود به بازی linebacker برخی از قوی ایمنی و برخی از در حال اجرا به عقب برای ما بود. او زن و بچه.

نه تنها کوپر یک بازیکن با استعداد برای کارتر او مانند خانواده. کارتر مربی کوپر را برادران Tyshon و Pashon زمانی که آنها بازی فوتبال در SHS.

“او شده است به خانه” کارتر گفت. “آن را مانند او فقط یک مرد جوان بود که فقط در حال بازی فوتبال در مدرسه و رفتن به خانه. “من شده است با دانستن او (جعفر کوبه) برای همیشه.”

کوپر: ‘انرژی بالا خوش بین مرد’

کوپر بازی نمی کند بسیار به عنوان یک دانشجوی سال اول. اما با حضور او در هر داوطلبانه تمرین و همیشه در رقابت با تعداد زیادی از انرژی است.

“او با انرژی بالا بسیار خوش بین مرد و شاد مرد جوان” کوپر گفت. “او تنها بود که پسر و همه را دوست داشت و می خواست می شود در اطراف او.”

کارتر همچنین گفت کوپر شده اند که با شروع در linebacker موقعیت های بعدی به بهترین دوست خود Jaiden شانون یک linebacker و بیمارستان در این تیم است.

“آنها شده است افراد پس از من شناخته ام Ja کوبه” کارتر گفت. او go-go مرد که دوست داشت انجام آنچه او انجام داد.”

‘شادی به اطراف’

Jason Arledge اصلی از شانون دبیرستان در بیانیه ای گفت: روز شنبه که قرمز ریدر خانواده است که دل به علت از دست دادن یکی از خود را.

“جعفر کوبه کوپر پرشور بود برای تمام جنبه های زندگی” Arledge گفت. “او بسیار احترام به معلمان و مدیران و او شادی را به اطراف است.

آیا ما می دانستیم که او به عنوان یک دانشجو به عنوان یک بازیکن فوتبال یا به عنوان یک همکلاسی های او ارزش عضو قرمز ما مهاجم خانواده و ما ادامه خواهد داد به دست او است.”

این مدرسه برگزار شد شب زنده داری شمع و بادکنک انتشار پنج شنبه شب به جشن کوپر.

به عنوان کارتر همراه با کوپر دوستان و هم تیمی های مقابله با کوپر رفته, آن را هنوز هم همچنان به وزن او.

“”این فقط یک روز عادی چگونه آنها کار کرده اند که:” کارتر گفت. “کوپر بود و تنها با داشتن سرگرم کننده و خوشحالم که به خارج وجود دارد انجام کاری با این بیماری همه گیر در جریان است. من فقط دوباره پخش شده است و تلاش برای اما او فقط دوست داشت مرد. شما نمی خواهید به از دست دادن هیچ کس. همه ما او را از دست ندهید.”

تماس با ویلتون Jackson @[email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>