او پس از رسیدن به دادگاه است. می سی سی پی قاضی باقی مانده آماده به بازگشت به کار

لدگر | No comments

نصف النهار را از دست ندهید.– یک قاضی می سی سی پی در مارس به عنوان او وارد دادگاه می گوید که او به دنبال به جلو به بازگشت به کار.

Lauderdale شهرستان صدراعظم قاضی چارلز اسمیت امیدوار است پزشکان را روشن او را برای بازگشت به نیمکت در چند هفته WLBT-تلویزیون گزارش شده است.

“من به دنبال به جلو به بازگشت به کار. من امیدوار هستم که در چند هفته پزشکان می گویند که من آماده برای رفتن به کار از آنجا که من آماده هستم,” او گفت:.

اسمیت به ضرب گلوله کشته شد مارس 16 در مرکز شهر نصف النهار. یک گلوله پاره از طریق اسمیت چپ لگن کوتاه خود فمورال در تقسیم توپ و سوکت مفصل در مفصل ران خارج شد و در جایی که پا می پیوندد تنه, مقامات گفت. او پس از جراحی های متعدد برای تعمیر خسارت و صرف زمان recuperating در Methodist مرکز توانبخشی.

داستان اصلی: قاضی در شرایط بحرانی پس از کمین گلوله در خارج از نصف النهار دادگاه

اسمیت به یاد می آورد روزی که او به ضرب گلوله کشته شد گفتن ایستگاه تلویزیونی او فقط راه می رفت در پشت کامیون خود را هنگامی که یک صدای مبهوت او حدود 7:15 صبح

“من شنیده ام این صدای بلند مانند غرش رعد و فکر کردم رعد و برق … من زدم پایین. من نگاه کردن و آسمان روشن بود” او به یاد می آورد.

که زمانی که او متوجه او تا به حال ضرب گلوله کشته شده است اسمیت گفت.

“وجود دارد یک معاون در اطراف گوشه که بلافاصله در اطراف آمد و او radioed برای کمک به. یکی دیگر از معاون بود که نزدیک بود همچنین یک پرستار است. او تروما کیت. او می دانست که چه چیزی را در رابطه با توقف جریان خون” اسمیت گفت. “اگر معاون تا به حال شناخته شده نیست چه کاری انجام دهید برای متوقف کردن جریان خون, من می خواهم که خون از سمت راست وجود دارد.”

اسمیت گفت که او خوش شانس جان سالم به در برد.

“همه می توانم بگویم این است که خدا فقط گفت: نبود زمان من,” او گفت:.

قبل از این حادثه اسمیت گفت که او تا به حال هرگز تهدید یا احساس تهدید. در حال حاضر اسمیت گفت: توجه بیشتر به چیزهایی از قبیل ترافیک عادی.

“من نمی دانم که آن را به تغییر زندگی من است. من قصد دارم برای به دست آوردن و لذت بردن از روز و رفتن به محل کار. من قصد ندارم به پارانوئید در مورد آن, اما آن است که یک زن از خواب بیدار کردن تماس. اگر آن اتفاق می افتد برای من این اتفاق می افتد به هر کسی.”

بازداشت نشده در این مورد. اسمیت نمی بینم تیرانداز.

می سی سی پی دفتر تحقیقات در حال بررسی است. شرق می سی سی پی Crimestoppers ارائه کرده است پاداش تا $32,000 برای اطلاعاتی که منجر به بازداشت. نکات می توان به صورت ناشناس به Crimestoppers نوک خط در 855-485-8477.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>