‘او سوپرمن’: مربیان به یاد داشته باشید سابق جورج County, بازیکن فوتبال که جان خود را در تصادف اتومبیل

لدگر | No comments

Tajiri واشنگتن نه فقط در داخل linebacker در تیم فوتبال دانشگاه جورج شهرستان دبیرستان. او بازیکنی است که هر مربی آرزوی داشتن در زمین فوتبال.

هنگامی که جیمز ری در حال حاضر جورج شهرستان سر مربی آمادگی دفاع از خود را به میدان او می دانست آنچه در واشنگتن ارائه شده بود.

“Tajiri بود و یک مربی در این زمینه” ری گفت: شیپور لجر. “او می دانست که در هر موقعیت و او می دانست که در آن همه قرار بود به خط تا در هر تماس داده شده و آنچه که آنها قرار است انجام دهد. این خیلی ارزشمند است.”

واشنگتن 18 و اخیر فارغ التحصیل از جورج شهرستان بالا, درگذشت از صدمات در یک تصادف اتومبیل در اوایل صبح روز دوشنبه در سنگ شهرستان با توجه به چند گزارش های رسانه ها. واشنگتن رانندگی 2006 Nissan Maxima زمانی که تصادف صورت گرفت در بزرگراه 26 فقط رفت و در بزرگراه 15.

پس از فارغ التحصیلی در واشنگتن و مادر خود نقل مکان کرد به سنگ شهرستان است. او در سفر خانه در اوایل صبح روز دوشنبه به سنگ County زمانی که حادثه اتفاق افتاده است.

واشنگتن: ‘او سوپرمن’

ری به عنوان دفاعی هماهنگ کننده برای چهار فصل قبل از مصرف بیش از به عنوان سر مربی در ماه فوریه است.

“او سوپرمن” ری گفت. “او یکی از کلید حیاتی به همین دلیل ما خیلی خوب بودند دفاعی. بازیکنان او را دوست داشتم و او تا به حال این هوا مورد او و او به شما احساس راحتی زمانی که شما در اطراف او.”

واشنگتن در خارج بازی linebacker به عنوان یک دانشجوی سال دوم قبل از حرکت به داخل linebacker خود و ارشد فصول. ری گفت: واشنگتن در حال کار بزرگ اخلاق بود و حتی بهتر است به عنوان یک فرد.

“او می خواهد به شما این پیراهن را از پشت خود را و کار در تمام طول روز اگر شما نیاز به او را به” ری گفت. “او نشان داد تا هر روز هرگز گله و شکایت در مورد آنچه که ما خواسته او را به انجام یک هم تیمی برای تمرین و همیشه یک لبخند در چهره اش.

“اما می دانم که من قادر نخواهد بود به او تبریک می گویم زمانی که او ازدواج می شود وقتی که او تا به بچه ها و یا زمانی که او فارغ التحصیلان از دانشگاه, من نمی خواهد به نگه دارید تا با او دیگر چون او زندگی کردم برش کوتاه است.”

پس از فارغ التحصیلی واشنگتن برنامه ریزی برای حضور در مدرسه در می سی سی پی ساحل خلیج فارس کالج با امید رفتن به تیم فوتبال. در این میان واشنگتن صرف زمان با ری و سرمربی سابق مت کالدول مربیگری و کمک به بازیکنان را از طریق تابستان تمرینات.

واشنگتن می توانست ایده آل مربی با توجه به سابق خود مربیان است.

“او دارای آن ویژگی را به یک مربی بزرگ,” ری گفت. “ما از صحبت کردن به او به شدت به دریافت مدرک خود را دریافت و به مربیگری.” او بوده است یکی خوب است.”

‘یک مرد آماده را در جهان’

کالدول در خدمت به عنوان جورج County مربی فوتبال برای چهار فصل قبل از به تازگی در حال حرکت برای تبدیل شدن به مدیر دو و میدانی و عملیات جورج County School District. واشنگتن یک کلاس در عمل و در خارج از زمین بود و به نام GCHS محقق ورزشکار کالدول گفت.

“او همه چیز شما می خواهید یک دانش آموز-ورزشکار به” واشنگتن گفت. “او تحت درمان مردم را به راه حق. دیدن او می آیند به عنوان یک کلاس نهم او رشد بسیار زیادی هر سال به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک مرد. زمانی که او فارغ التحصیل شد او مرد در جهان است.”

در حالی که واشنگتن ساخته شده و هم تیمی های خود بهتر است او با بازی و چیزهای زیادی یاد گرفتم از یکی از بهترین بازیکنان در دولت سابق جورج County دفاعی مقابله با McKinnley جکسون.

“کسی که نقش پشت McKinnley جکسون در حال رفتن به درو مزایای” کالدول گفت. او و McKinnley بودند مانند برادران هر کجا که شما یکی را دیدم تو را دیدم دیگر.

“آنها که در راه هنگامی که من برای اولین بار ملاقات کرد و آنها را از آمدن به کلاس نهم است. او (واشنگتن) تا به حال بسیاری از دوستان اما McKinnley بود که من او را دیدم در اطراف بیشتر است.”

بخش بزرگی از واشنگتن و جکسون دوستی ریشه از برگزاری هر یک از دیگر پاسخگو چیزی است که هر کس نمی تواند که آن را به بازی با “بیگ مک.”

“Tajiri بود از ترس به در تماس با مک بزرگ اما هر کسی نمی تواند انجام دهد که” کالدول گفت. اما بود که رابطه خود را. هنگامی که آن زمان برای کسب و کار و فوتبال آنها بازی کردن هر یک از دیگر. آنها خواستار از هر یک از دیگر ساخته شده و هر یک از دیگری بهتر است.”

واشنگتن: ‘نجیب زاده واقعی’

Sid تیلور اصلی جورج شهرستان بالا گفت: در تصویری از مدرسه در Facebook صفحه که واشنگتن دانشجویی ایده آل برای هر معلم است.

“تای یک دانش آموز بود که هر معلم می خواست به”تیلور گفت. “او یک جنتلمن واقعی. او بسیار برجسته است.

“لبخند او بود و بسیار مسری است. آن خواهد نور تا کلاس های درس. این امر روشن راهرو هر روز.”

واشنگتن مراسم برنامه ریزی شده است برای ساعت 11 صبح دوشنبه در Lucedale کلیسای خدا در مسیح است. واشنگتن هم تیمی آمد و با هم به باز کردن یک سود حساب به نام او برای کمک به خانواده خود را با هزینه های مراسم تشییع جنازه.

تماس با ویلتون جکسون در @[email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>