عنوان غرب در بزرگراه 60 طریق بدلندز? شما باید خود را در خط دوم در کمتر از دو هفته

مایدزرت | No comments

بزرگراه 60 کامیون خط پروژه نخواهد بود به پایان رسید و برای بیش از یک سال اما خدمه در حال بسته بندی تا مرحله که باعث سردرد برای رانندگان بیش از شش ماه گذشته.

حق westbound لین بازگشایی 5 مارس در بزرگراه 60 بدلندز و مسافران دیگر نمی خواهد محدود به یک خط در حالی که رفتن به مورنو دره و رودخانه.

قبل از آن اتفاق می افتد westbound بزرگراه 60 — و یکی رو به مشرق لین — بسته خواهد شد 9 بعد از ظهر تا 5 صبح این هفته در حالی که خدمه بررسی پیاده رو کیفیت و انجام تعمیرات با توجه به Riverside County کمیسیون حمل و نقل.

در طول روز ترافیک معافیت های ماندگار 5-10 دقیقه برگزار خواهد شد در این هفته در حالی که خدمه حذف تجهیزات. یک فرش فاز است که انتظار می رود برای شروع در این تابستان در westbound خطوط و خواهد شد که به دنبال کار در رو به مشرق خطوط.

این پروژه را پوشش می دهد 4.5-کشش مایل و ساخت و ساز برنامه ریزی شده است که گذشته از طریق بسیاری از 2021. پس از تکمیل این جاده باید کامیون خطوط گسترده تر شانه بالاتر مرکز مادها بهبود دید و حیات وحش گذرگاه در زیر جاده ها است.

خدمه ساخت و ساز با استفاده از حق westbound خط به راه اندازی فروشگاه و کار در این جهت کامیون خط از گیلمن چشمه جاده و 1.4 مایل غرب جک خرگوش دنباله.

ترافیک: در اینجا در کالیفرنیا جدید قوانین ترافیک برای سال 2020

ترافیک: Coachella Valley 2019 عابر پیاده مرگ و میر بود در بالاترین دهه

با توجه به ترافیک کمیسیون خدمه کاوش های باستان شناسی 1.3 میلیون متر مکعب از خاک و که نشان دهنده 60 ٪ از مقدار است که نیاز به برداشته شود به ایجاد فضای جدید خطوط و گسترده تر شانه.

خط کاهش مجبور رانندگان به یک خط باریک و یک خط از وسایل نقلیه اغلب کشیده شرق فراتر از منطقه ساخت و ساز در شلوغ ترین ساعت روز.

اگر چه خط راست است بازگشایی سرعت محدود باقی خواهد ماند 55 مایل در ساعت (از 65 mph) از طریق ساخت و ساز منطقه و گشت بزرگراه کالیفرنیا افسران هنوز هم می شود نظارت بر منطقه افسر متی نپر گفت.

CHP پا در سال گذشته به دلیل رانندگان نادیده گرفته محدود کردن سرعت یک مشکل است که به سر آمد و در ماه سپتامبر هنگامی که یک برخورد دو نفر کشته.

CHP محققان می گویند یک کلیسای جامع شهر مرد به عنوان غرب در سال 1993 کوروت زمانی که او با استفاده از شانه راست به تصویب کندتر-ترافیک در حال حرکت جلوتر از او. او تلاش برای تصویب یک دکل بزرگ زده و آن را چرخ جلو.

کوروت راننده کنترل را از دست داده و ماشین خود رفت و بر روی یک مرکز ميانه مانع و برخورد با رو به مشرق جگوار SUV کشته شدن دو نفر از کارکنان خود را. کلیسای جامع شهر مرد منتشر شد و دستور تحقیقات بیشتر است.

بنزین به روز رسانی

آن را ممکن است برای خرید یک گالن به طور منظم unleaded بنزین برای بیش از $3.

همانطور که از یکشنبه, قیمت به عنوان کم به عنوان $3.09 هر گالن با توجه به gasbuddy.com. پایین ترین قیمت در دسترس بودند در آرکو ایستگاه در Indio.

در غرب دره آرکو ایستگاه در پالم اسپرینگز متهم به عنوان کمی به عنوان $3.11 در هر گالن است.

ریورساید متوسط قیمت هر گالن بود $3.47 با توجه به خودرو باشگاه کالیفرنیای جنوبی که نظارت بر قیمت سوخت در مناطق شهری. سان برناردینو متوسط $بود 3.52 در هر گالن است.

هر دو بدون تغییر از هفته گذشته.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>