سلامت اولین مدیر عامل شرکت CSO در COVID-19 self-قرنطینه پس از اجلاس شرکت کنندگان آزمون مثبت

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

سلامت اولین افسر ارشد عامل استیو جانسون و رئیس استراتژی افسر جلب پیشوا هستند به طور داوطلبانه خود quarantining پس از حضور یک مدیر اجرایی اجلاس هفته گذشته که در آن یکی دیگر از شرکت کنندگان آزمایش مثبت است.

جانسون و پیشوا با حضور در این اجلاس خارج Brevard County بین مارس 11 و 13 با توجه به سلامت اولین بیانیه. سلامت اول مطلع شد مارس 19 که دیگر شرکت کنندگان در آزمایش مثبت است.

به نظر نمی رسد که جانسون یا پیشوا تا به حال در تماس با بیمار است. نه نشان داده اند که علائم, اما آنها باقی خواهد ماند و در قرنطینه تا مارس 26 که علامت گذاری 14 روز پس از آخرین روز از اجلاس است.

بیشتر: Coronavirus Space Coast: در اینجا چیزی است که بسته است یا تغییر کرده است در میان COVID-19 نگرانی

“در طول این زمان آنها باقی خواهد ماند و به طور کامل درگیر در تلاش های ما برای حفظ بروارد سالم و ارائه بالاترین سطح خدمات به بیماران و جامعه” بهداشت اول نوشت.

کمتر از 100 ملی سلامت با حضور رهبران دعوت-تنها نشست با توجه به سلامت ، وجود دارد جانسون و پیشوا “در مورد آینده مصرف و فن آوری و همچنین به عنوان مشترک ایده های نوآورانه سلامت برای اولین بار است که اجرای.” سلامت اولین بار نیست انتشار نام و یا محل نشست.

سلامت اول نمی گویند که آیا جانسون و پیشوا در تماس با دیگر سلامت کارکنان و یا امکانات و یا اینکه آیا کارکنان اضافی خواهد بود منزوی و سلامت اولین سخنگوی نمی خواهد استادانه درست شده که خواسته.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در [email protected] یا 321-242-3786.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>