سلامت اولین مدیر عامل: ما نیاز بروارد را برای کمک به مبارزه با کروناویروس از طریق اجتماعی فاصله | نظر

فلوریدا تودی | No comments

نظر

در این صورت از این به چالش کشیدن و نامشخص زمان ما شاهد قدرت و شکیبایی از جامعه ما است. چنین بار نیاز به اقدامات فوق العاده و فداکاری و با هم کار ما پیروز خواهد شد و ظهور قوی تر از همیشه قبل از.

شوهر کتی و من تا به حال افتخار به تماس Brevard County خانه ما برای هشت سال گذشته. ما زندگی در سراسر این ملت بزرگ ماست و هیچ جای دیگر به عنوان ویژه که این جای شکوه تماس با ما صفحه اصلی. مردم, تاریخ, روح جامعه غرور و با تواضع و زیبایی مطلق هستند و بر خلاف هر چیزی که ما تجربه کرده اند در جای دیگر.

مانند تقریبا همه از شما من هرگز تجربه یک شرایط به عنوان تهدید و مخل به عنوان COVID-19 بیماری همه گیر. فشار شدید این بیماری همه گیر است که با قرار دادن ما در سیستم بهداشت و درمان مشابه در شدت به نحوه ی آماده سازی و خدمت به بروارد در طول یک طوفان. این طوفان نمی توان به طور مستقیم دیده می شود و مسیر دقیق و مدت خطر ناشناخته است. آمادگی ما همه تجربه می کشد برای هفته ها و شاید ماه.

ما مدیون بدهی قدردانی به ما محلی بهداشت و درمان قهرمانان: پزشکان و پرستاران و درمانگران تنفسی, داروسازان, مشاوران, خدمات محیط زیست, کارگران, مواد غذایی, خدمات, کارگران, همه در خدمت شجاعانه در خط مقدم این مبارزه است. من می دانم که تیم ما در بهداشت برای اولین بار است که پر برکت و تشویق جامعه ابراز قدردانی در قالب راهپیمایی در اطراف ما بیمارستان, دست نوشته نشانه های تشویق و مواد غذایی تحویل و ماسک و…. کلمات نمی توان بیان قدردانی ما احساس می کنیم از اعمال خود را مراقبت.

و در حالی که ما قدردانی خود را ابراز سپاسگزاری من آموخته است که یک قانون بالاتر از همه است که واقعا نیاز به کمک تیم ما و جامعه ما است. ما به کمک شما نیاز به جلوگیری از گسترش این ویروس مسری با تمرین های اجتماعی فاصله. به عنوان تشویق ما محلی و ایالتی و فدرال و مقامات اجتماعی فاصله گرفتن از اصول ساده عبارتند از:

  • حفظ حداقل شش پا از فاصله بین مردم;
  • آیا جمع آوری در گروه های بزرگتر از 10 در حالی که حفظ فاصله;
  • نه ترک خانه های خود و یا اموال مگر اینکه شما در حال ضروری کارگر و یا نیاز به لوازم ضروری مانند مواد غذایی و دارو.

اجتماعی فاصله ما را ملزم به جلوگیری از سرگرم کننده با دوستان و خانواده در فرد است. به جای آن سعی کنید یک نشست مجازی با استفاده از برنامه های مانند زوم و یا Facetime. همسر و دختران ما با خانواده زندگی در اوکلاهما و میسوری به حال ما اول مجازی یک ساعت یک مبارک در این آخر هفته. و باید اعتراف کنم حتی اگر این بازدید که مختصر آن کمک به روح ما را به ارتباط با خانواده ما و تأیید برای ما آن است که واقعا مهم است.

در علاوه بر این به اجتماعی فاصله ما باید از همه اجتناب از دست زدن به چهره ما و وسواس شستن دست ما به پایین ما خطر ابتلا به ویروس. اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها ممکن است احساس ناراحت کننده به ترکیب به زندگی روزمره خود را و بسیاری از شما ممکن است سوال اگر آن را واقعا مهم است. من می توانم با شما به اشتراک گذاشتن چندین حقایق است که این عمل فوق العاده مهم امروز:

  • این ویروس بسیار مسری است.
  • این ویروس است که “رمان” به انسان; از این رو ما هیچ گروه و یا “گله” ایمنی که اجازه می دهد تا آن را به حرکت را از طریق جمعیت به سرعت.
  • این ویروس نسبتا دوره کمون طولانی (شاید 5-14 روز) حداقل برخی از زمان که در طی آن افراد می تواند عفونی.
  • نگران کننده بسیاری از افرادی که تست مثبت برای COVID-19 بدون علائم و غافل که آنها آلوده هستند و ممکن است آلوده کردن دیگران است.

لطفا تمرین های اجتماعی فاصله. کمک به ما در حفظ خانواده شما و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ایمن و سالم است. سلامت اولین بار است که تزلزل در تعهد ما را به اینجا که شما به ما نیاز دارند اما ما به کمک شما نیاز به اطمینان که یک واقعیت است.

Brevard, قوی, مراقبت و انعطاف پذیر. ما Brevard — و ما در حال رفتن را از طریق این با هم.

Steven P. جانسون مدیر عامل بهداشت و درمان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>