سلامت برای اولین بار بسته شدن دو طرفدار بهداشت و درمان و تناسب اندام, مکان های

فلوریدا تودی | No comments

سلامت برای اولین بار اعلام کرده است بسته شدن دو نفر از آن سه نرم افزار سلامت و تناسب اندام مکان به اتاق را برای آینده است.

مکان در جزیره مریت در نزدیکی جاده دولت 520 و در ملبورن هلمز منطقه ای مرکز پزشکی دانشگاه خواهد شد تا راه را برای سلامت اول برنامه ریزی شده است, سلامتی و بهداشت روستاها.

این سایت در جزیره مریت نیز است که در آن سلامت برای اولین بار قصد دارد برای نقل مکان کیپ کاناورال بیمارستان.

“سلامت اولین خشنود است تا اعلام کند که ما آماده برای شروع روند ساخت و ساز برای ما جدید ملبورن و جزیره مریت سلامتی روستاهای” برایان کانر رئیس عملیات افسر سرپایی خدمات سلامتی در بیانیه ای گفت. “ما در حال قطع عملیات Pro بهداشت و درمان و تناسب اندام, مراکز و سایر خدمات در این دو مکان است. تعهد ما به سلامتی همچنان ثابت قدم و ما همچنان عملیات در Viera Pro سلامت است.”

این Viera Pro بهداشت محل که باز در سال 2008 است و گذشته از آنچه پس از چهار مرکز تناسب اندام است. سلامت اولین بسته نخل خلیج محل در سال 2017.

در آن زمان مدیران گفت: آن را به وجود 11 مرکز تناسب اندام در 5-شعاع مایل به کف خلیج محل و پس از باز کردن مراکز تناسب اندام برخی از 20 سال پیش تعداد زیادی از گزینه های به حال سر به فلک کشید.

مشخص نیست که چگونه بسیاری از مشاغل خواهد شد نهفته است.

سلامت برای اولین بار گفت که آنها را با کارکنان را تحت تاثیر قرار.

“ما در حال کار با همکاران تحت تاثیر این تغییر و ارائه آنها گزینه ها و یا کمک به آنها را به دنبال فرصت های دیگر در سلامت اگر آنها را انتخاب کنید” بیانیه ای گفت:.

تا آنجا که عضو هستند نگران سلامت برای اولین بار گفت: اگر طرفدار سلامت کاربران مایل به لغو عضویت در باشگاه آنها می توانید ایمیل [email protected] همه اعتباری اقلام مسترد خواهد شد در درخواست عضو.

این جزیره مریت مرکز تناسب اندام که در آن جدید کیپ کاناورال بیمارستان واقع خواهد شد که در یک نقطه است که یک بار شامل یک کسب و کار نام Phar-مر. که ساختمان تخریب شد و در اواسط 1990s تا راه را برای سلامت اول که باز 90,000 فوت مربع Healthplex در سال 1996. در مجاور زمین فقط به جنوب است که خالی وجود دارد هنگامی که یک ساختمان قرار دارد که یک Kmart. که ساختمان تخریب شد در ’90s اما هیچ چیز تا کنون ساخته شده است در آن مکان.

هیچ جدول زمانی داده شد در زمانی که سلامتی روستاها و یا بیمارستان جدید خواهد بود به پایان رسید.

همه طرفدار بهداشت, تناسب اندام مراکز بسته شده اند و برای نزدیک به دو ماه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. ورزشگاه شده بودند به عنوان کسب و کار مجاز به باز کردن به عنوان بخشی از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ مرحله اول به بازگشایی فلوریدا اقتصاد وجود دارد هیچ کلمه ای در عین حال به عنوان زمانی که Viera محل ممکن است بازگشایی شده است.

“ما درک می کنیم ناراحتی این تصمیم ممکن است باعث شود. با این حال ما به عنوان گسترش سلامتی روستاهای ما را افزایش می دهد آسان و دسترسی راحت به با کیفیت بالا, سلامتی و بهداشت و درمان برای همه Brevard” کانر در بیانیه ای گفت:.

والترز را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>