سلامت اولین بنیانگذاران لری پادگان می میرد و در 70 پس از نبرد با سرطان

فلوریدا تودی | No comments

لری پادگان که شرکت تاسیس سلامت برای اولین بار در سال 1995 و در خدمت به عنوان رئیس جمهور و رئیس اجرایی تا بازنشستگی اش در سال 2012 درگذشت پنج شنبه شب پس از نبرد با سرطان است. او 70.

“لری رویایی بود که به هموار کردن مسیر برای بهداشت و درمان در شهرستان Brevard” استیو جانسون رئیس جمهور و رئیس اجرایی از سلامت برای اولین بار در بیانیه ای گفت شنبه. “او همراه با مایک معنی تا به حال پیش بینی برای دیدن آنچه Space Coast مورد نیاز در تلاش خود را برای به طور کلی سلامتی و بهداشت, کمک به ایجاد مجتمع تحویل شبکه است که جامعه ما آمده است به اعتماد بستگی دارد.”

پادگان تا به حال در رشته مالی از دانشگاه گرجستان و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در اداره بیمارستان از دانشگاه فلوریدا. او به Space Coast در سال 1973 به کار به عنوان دستیار مدیر و کنترل در کیپ کاناورال بیمارستان.

او در تالاهاسی برای چند سال قبل از بازگشت به اسکودوی کیپ کاناورال بیمارستان در سال 1979 به عنوان رئیس جمهور و رئیس اجرایی نقش او برگزار شد و 16 سال است.

در سال 1995 پادگان و مایک به معنی رئیس و مدیر عامل شرکت هلمز مرکز پزشکی منطقه ای در ملبورن پیوست منابع به شکل بهداشتی ،

“ایجاد سلامت برای اولین بار از طریق ادغام کیپ کاناورال بیمارستان و هلمز مرکز منطقه ای شروع یک سفر باور نکردنی است که همچنان به خدمت بروارد امروز و در حال رشد است همراه با ما ساکنان نیازهای” جانسون گفت. “نه تنها او کمک تبدیل محلی, بهداشت و درمان, اما او یک انسان عضو جامعه و خانواده ، ما سوگواری از دست دادن خود را اما جشن زندگی خود را و او را Brevard, بهتر, جای سالم برای همه ما است.”

این بیمارستان می تواند در خدمت مردم شهرستان Brevard بهتر هم گفت: Pam Gatto که صندلی های سلامت اولین هیئت امنا. “لری یکی از متفکرین که درک این” او گفت:.

در علاوه بر این به هولمز و کیپ کاناورال بهداشت اول نیز شامل پالم بای بیمارستان و Viera بیمارستان که باز در سال 2011.

پادگان و به معنی نقشه برداری از طرح های بهداشتی برای اولین بار در یک دستمال سفره در حالی که نشسته در یک غرفه در برنارد گشت و گذار در کوکو بیچ گفت زنگ زده فیشر که متعلق به طولانی بسته, رستوران.

“او فقط یک پسر که هر کسی دوست داشت” فیشر گفت. “او دوست داشت تمام کارکنان خود را همه مدیران خود را.”

فیشر در هیئت مدیره در کیپ کاناورال در بیمارستان زمانی که پادگان استخدام شد.

“او بهترین دوست من,” فیشر گفت. “او تحت درمان مردم راه شما قرار است به درمان می شود. من فکر می کنم من و او آمد و از همان پارچه. ما هم همین بود.”

Larry Bishop سلامت اولین متخصص پوست همچنین به یاد پادگان به عنوان یک مرد مراقبت.

“من می دانستم که او را به عنوان یک نوع ملاحظه مردی که عاشق خانواده اش جامعه و بهداشت اول” گفت: Larry Bishop سلامت اول ، “او آرام راه جمع آوری اجماع ساخته شده است که هر کس در اتاق احساس قدرت. وجود ندارد مردم به اندازه کافی در این جهان مانند لری پادگان.”

در علاوه بر این به کار حرفه ای پادگان به بازگشت به جامعه است. او به عنوان رئيس جمهور از سلامت اول پایه یک عضو Brevard County غیر نظامی و نظامی از روابط اجتماعی شورای رئیس کاکائو در ساحل منطقه اتاق بازرگانی و نایب رئیس مرکز پادشاه رئیس Brevard, کالج بنیاد و همچنین خدمت در متعدد ملی و ایالتی پزشکی و کسب و کار انجمن.

“لری پادگان بود و مانند یک فرد واقعی” گفت: Rob Raines, رئيس جمهور از ایالات راه بروارد. “او مراقبت در مورد تیم خود را در اسکودوی کیپ کاناورال در بیمارستان و سپس بهداشت ، و لری مراقبت در مورد جامعه خود را.”

فیشر گفت که او را دوست خود. آنها بازی گلف هم در Suntree باشگاه های کشور در 1 بعد از ظهر هر پنجشنبه. خود را چهارتایی شامل دکتر فرانسیس Pooser ملبورن, ساحل, درگذشت 2 ژوئن و اواخر دکتر جیم کارتر که در سال 2017.

“آنها در حال رفتن به پیدا کردن یک چهارم وجود دارد” فیشر گفت.

ایمیل [email protected]

Facebook: @SuzyFlemingLeonard

Instagram: @SuzyLeonard

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>