بهداشت حرفه ای: استتیشن برخوردار های فرآیندی تماس با بیماران

فلوریدا تودی | No comments

Corina گاتا پزشکی استتیشن بر اساس سلطنتی در اروپا, زیبایی, مراقبت از پوست استودیو در کاکائو ایجاد کرد.

Q. چه ساخته شده شما تصمیم به رفتن به رشته پزشکی?

یک: من انتخاب حرفه ای از تبدیل شدن به یک پزشکی استتیشن چون من به شدت بر این باورند که یک عاطفی رضایت شغلی. به نظر من استتیشن قدرت لمس به معنی تغییر و تحول است. آن را قادر می سازد مشتریان به دیدن و احساس توانایی های بالقوه خود را بالاتر اعتماد به نفس سالم, اعتماد به نفس و به طور کلی افزایش در سطح شادی. آن را سرگرم کننده برای به اشتراک گذاشتن این تجربه تبدیل با بیماران من.

س: چه خدماتی به شما ارائه?

یک: MICROCURRENT صورت داغترین روند در ضد پیری صنعت در حال حاضر است. نتایج به دست آمده با microcurrent لوله فوری با قابل مشاهده سفت پررنگ و سفت کننده پوست است. نتایج بسیار چشمگیر آنها اغلب به عنوان “غیر جراحی چهره آسانسور.”

MICROCURRENT تنفس زندگی جدید به خسته و مجروح و/یا پیری پوست است. آن را شبیه خود ما بدن زیستی-جریان الکتریکی و کمک می کند تا انرژی تخلیه سلول های شارژ.

اگر شما در حال حاضر دریافت تزریقی MICROCURRENT ترکیب کاملی درمان است. پرکننده سریع و موثر “دهنده” اثر کاهش ظهور خطوط ریز و چین و چروک, اما آنها چیزی برای عضله کانتور طبیعی پوست و یا تولید چربی — که همه آنها نیاز به حفظ صورت طبیعی پری و جوانی.

پس MICROCURRENT با این نسخهها کار در سفت کردن و سفت کردن عضلات صورت عضلات آن را به باک کامل عضله بنیاد تزریق می شود. فکر می کنم از MICROCURRENT به عنوان ورزشگاه حضور شما به ورزش عضلات صورت خود را.

من همچنین می خواهم به معرفی خوانندگان به SCULPLLA یکی از آخرین درمان ضد پیری برای ضربه زدن به بازار دادن به “چروک” نتایج بدون نیاز به هر گونه تزریقی پرکننده سوزن یا خرابی. SCULPLLA درایوهای یک عنصر به نام Poly L اسید لاکتیک (که همان مواد تشکیل دهنده شما در پیدا تزریقی پرکننده Sculptra) و همچنین به عنوان یک ترکیب ضد پیری مورد علاقه های شما مانند کافئین و niacinamide به بالا لایه از پوست برای کاهش چین و چروک. یک هیدروژن محصور ماسک اعمال می شود بیش از PLLA سرم کمک به درایو مواد تشکیل دهنده فعال به بالا لایه از پوست است. نتایج بلافاصله قابل توجه ترک پوست خود را چاق و چله سفت و صاف بعد از یک جلسه درمان.

س: چه چیزی باعث می شود این منطقه از بهداشت و درمان/پزشکی/پزشکی انجام برای شما ؟

یک: بهترین بخشی از شغل من است به عشق و مراقبت از مشتریان من. آن را به ارمغان می آورد از جمله تحقق در زندگی من دانستن است که از طریق من خدمات من قدرت زندگی در حال تغییر برای بهتر. به عنوان یک استتیشن من همیشه چیزی جدید برای یادگیری با توجه به بسیاری از نوآورانه و به طور مداوم در حال تغییر تکنیک های.

در علاوه بر این به یادگیری مهارت های جدید دیگر پاداش می آید از داشتن چالش های جدید برای غلبه بر هر روز پس از هر بیمار پوست های مختلف داستان را بگویید. آن را مانند حل جدید و منحصر به فرد رمز و راز روزمره است.

بیشتر: سلامت Pro: یک بار در داروخانه, دانشجو, روسیه در حال حاضر صاحب بخشی از هابز

بیشتر: سلامت Pro: درمانگران ماساژ بالا مشاوره: ‘آگاهی از وضعیت’

بیشتر: سلامت Pro: جنبه پیشگیرانه از زمینه مجذوب متخصص گوارش

Q: هنگامی که شما متوجه این بود که مسیر شغلی مناسب?

یک: مراقبت از پوست همواره شور و شوق از معدن. تمام زندگی من من اختصاص داده شده زمان من برای کمک به دیگر مردم, خوشحال, در تمام زمینه ها و جنبه های مختلف زندگی بدون توجه به شرایط داده شده. من همیشه نگاه رو به جلو با بیشترین لذت برای به اشتراک گذاشتن خدمت و مشتریان من زیبا داخل به خارج است.

س: چه آخرین پیشرفت ها در زمینه خود است که به نفع بیماران خود را?

یک: در آن طول می کشد MICROCURRENT به جاذبه غلبه وقتی که می آید به پیری آرامی. من در زمینه پزشکی زیبایی شناسی به من داده بود فرصت کار با بسیار پیشرفته و گران قیمت دستگاه های پزشکی و در عین حال هیچ یک از این نتایج رسیدن و یا احتمالا می تواند در مقایسه با کسانی که از طریق microcurrent درمان است.

س: بهترین توصیه برای زمان و بیماران بالقوه?

یک: پوست سالم و زیبا که هرگز یک تعمیر سریع. یکی کردن درمان می تواند به پوست خود را سریع افزایش دهد. اما نتایج بلند مدت را به فداکاری و قوام یک رویکرد شخصی و محصولات آرایشی و بهداشتی با مواد با کیفیت بالا. در مراقبت از پوست, آن را همیشه بهتر است برای جلوگیری از آسیب از درمان آن است. خوب مراقبت از پوست و انتخاب شیوه زندگی سالم می تواند کمک به تاخیر انداختن پیری طبیعی و جلوگیری از مشکلات پوستی.

س: چه مدت شما تمرین خود را در منطقه از تجربه و تخصص?

یک: چهار سال است.

س: هر چیزی اطلاعات اضافی شما می خواهم برای اضافه کردن ؟

یک: زیبایی می آید از داخل به خارج است. با این وجود داشتن یک تغذیه سالم در راستای زیبا پوست بسیار مهم است, اما, اینکه, عاشق, پرورش و مهربان به فرد را به شما درخشش و تابش بیرون. زمانی که خود را با کیفیت درونی تب و تاب بودن با در نظر گرفتن مراقبت از شما که در داخل و خارج از زیبایی را به زحمت خودی خود نشان می دهد. زیبایی درخشان از درون بسیار قدرتمند است و آن را تشدید زیبایی بیرونی.

یک پیشنهاد برای فلوریدا امروز می دانم که سلامت خود را طرفدار یکی از ویژگی های ؟ تماس با تیم والترز در [email protected]

دریافت به دانستن سلامت خود نرم افزار

نام: Corina گاتا

که در آن شما بر اساس: سلطنتی اروپایی, زیبایی, مراقبت از پوست, استودیو, 403 بروارد Ave. مجموعه 4 کاکائو ایجاد کرد FL 32922

آموزش و پرورش: لو CCE CME لیزر تکنسین (مجوز Esthetician خبره بالینی Electrologist گواهی پزشکی Electrologist لیزر تکنسین)

سابقه حرفه ای: پزشکی زیبایی شناسی

آدرس محل تمرین: 403 بروارد Ave. مجموعه 4 طبقه دوم کاکائو ایجاد کرد FL 32922

شماره تماس: 407-733-6811

وب سایت: www.royaleuropeanbeauty.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>