از دست دادن شنوایی می تواند تدریجی; دانستن علائم

فلوریدا تودی | No comments

شنیدن انحطاط است که اغلب تدریجی با مردم در انتظار به دنبال درمان تا زمانی که آن را یک تهدید بزرگ به اندازه کافی تهدید برای سلامت و تندرستی خود را به دنبال کمک از حرفه ای.

بسیاری از مردم رنج می برند از دست دادن شنوایی در انزوا.

حدود 48 میلیون آمریکایی به درجاتی از افت شنوایی و حتی خفیف نسخه های مرتبط با انزوای اجتماعی و افسردگی و حتی تشدید علائم زوال عقل.

دکتر لیز سفید یک شنواییشناس با 15 سال تجربه که باز یک عمل خصوصی در ملبورن در ژانویه 2019.

او رفتار بیماران سن 5 و بالاتر که در حال مبارزه با از دست دادن شنوایی است اما بزرگتر-تصویر هدف برای جامعه: جلسه بهداشت پیشگیری است.

“هنوز بسیاری از مردم متوجه است که از دست دادن شنوایی می تواند شروع در سن پایین و تاثیر آن بر مردم از همه سنین” سفید گفت. “ما باید چشم و دندان بررسی شود اما ما قرار شنوایی تا زمانی که چنین مشکل بزرگی است که ما دیگر نمی تواند آن را نادیده بگیرد.”

به عنوان یک شنواییشناس سفید پرشور در پیام او که از شنیدن کیفیت تاثیر می گذارد سلامت کلی.

مشکلاتی مانند بیماری های قلبی عروقی و افسردگی و صدمات ناشی از سقوط دیابت و انزوای اجتماعی در حال تشدید با هر میزان از دست دادن شنوایی سفید می گوید.

“خطر ابتلا به زوال عقل به عنوان مثال با افزایش شدت کم شنوایی” سفید گفت. “اگر ما نمی تحریک مغز با شنوایی یکی از حواس پنجگانه ما پس از آن ما اجازه دادن که بخشی به آرامی محو شدن است.”

به عنوان یک نتیجه, اولویت سلامت شنوایی سفید است ماموریت. علاوه بر سنتی ارزیابی شنوایی مانند لحن و گفتار تست سفید شامل تجزیه و تحلیل می رود که در زیر سطح به سطح.

“به طوری که اغلب مردم در برنامه قرار ملاقات زیرا آنها دچار مشکل هستند اما یک تن خالص تست در یک محیط آرام و یا حتی یک سخنرانی در آزمون آرام می کند تمام داستان نیست” سفید گفت.

یکی از غیر خطی شنوایی ارزیابی که انجام شده است برای از دست دادن شنوایی.

این اختلال تشخیص داده نمی شود توسط یک حالت عادی صدا یا تن تست که از دست دادن شنوایی تاثیر می گذارد سلول های عصبی است که اتصال حلزون گوش در گوش داخلی به مغز است.

به عنوان یک نتیجه از مغز دریافت اطلاعات کمتری از گوش تلاش برای تفسیر که اطلاعات به درستی.

“پنهان از دست دادن شنوایی در واقع توصیف من کاملا. من شنوايی اما اگر شما من را در یک نوار پر سر و صدا و یا رستوران مبارزه من” سفید گفت. “درک من از هم جدا می افتد که در نوع سر و صدا.”

این نوع کاهش شنوایی می تواند احساس مانند اضطراب اجتماعی و درمان آن راه — که در واقعیت وجود دارد یک مشکل فیزیکی.

خبر از دست دادن شنوایی تست شده است با استفاده از بیش از استاندارد بوق و تکرار کلمات.

سفید معتقد است که در تست سخنرانی در بیشتر واقع بینانه فرمت با سر و صدای اطراف این آزمون تکرار یک محیط دنیای واقعی مانند یک رستوران و یا حزب.

به زودی, سفید آغاز خواهد شد آزمایش بیماران برای یک وضعیت مشابه — auditory processing disorder — یک بیماری است که در آن درک برای تلفن های موبایل به طور کامل جذب می شود و توسط مغز است.

اختلال پردازش شنوايی است که اغلب در ارتباط با کودکان که با داشتن مشکل در محیط های یادگیری, اما سفید می گوید بسیاری از بزرگسالان ممکن است مبارزه با آن و غافل هستند.

سفید اخیرا آزمایش توسط یکی دیگر از شنواییشناس برای auditory processing disorder. این تست شامل گوش دادن به کلمات و جملات ارائه شده به طور همزمان به هر دو گوش. این فرد در حال آزمایش است و به تکرار آنچه که او می شنود و یا ترکیب کلمات. سفید شکست خورده است.

“من واقعا تلاش با آزمون” سفید گفت. “من می دانستم که من شکست آن است.”

او با استفاده از این تجربه برای ساخت یک برنامه درمانی برای بیماران است که شامل کاهش حواس او را پرت در طول مکالمات و به طور کلی با تمرکز بیشتر بر روی فرد برای تلفن های موبایل.

برایان Sinar, 36, ماهواره, ساحل آمد به سفید را پس از برنده شدن یک کارت هدیه برای سفارشی مجموعه ای از شمع چیزی سفید توصیه می کند برای تمام بیماران خود را در دست داشته باشد.

“من به تازگی با استفاده از شمع در حالی که قطع درخت با اره برقی. من در اصل شروع روز با پایه فوم گوش و سپس تغییر به سفارشی شمع که دکتر سفید ساخته شده برای من” Sinar گفت. “من بلافاصله متوجه یک تفاوت بزرگ. سفارشی گوش مسدود کردن خیلی بیشتر سر و صدا. من انداخت فوم هستند.”

در حالی که برای نصب و سفارشی خود را شمع سفید متوجه شده است که Sinar تا به حال یک انسداد در گوش او و او کمک کرد تا پاک کردن گوش, گذشت.

“دکتر سفید از من خواست در مورد شرایط دیگر که به طور بالقوه می تواند آسیب شنوایی من و بهداشت گوش و چگونه برای محافظت از خودم” Sinar گفت.

پیت Fiske, 67, از ملبورن به دنبال سفید کمک با وزوز گوش و یا زنگ در گوش چپ او.

“او تنظیم و تنظیم من سمعک برای بهبود درمان من حتی کشف که یکی از سمعک معیوب بود و مرتب برای تعمیر آن,” Fiske گفت.

Dishing از مشاوره به بیماران خود را فقط یک قطعه کوچک از تغییر سفید امید را در بروارد وقتی که می آید به سلامت شنوایی.

قبل از coronavirus خاموش شدن ناگهانی او می تواند یافت می شود اغلب در رویدادهای اجتماعی با یک میز با شمع و سایر مباحث برای شرکت کنندگان.

منتهی به چهارم ژوئیه سفید مردم را تشویق به محافظت از گوش خود را — و فکر می کنم در مورد چگونه هر روز چیز و جشن های تاثیر دراز مدت شنوایی.

“از دست دادن شنوایی به طور معمول آهسته بیماری پیشرونده است که sneaks را در” سفید گفت. “واقعا ما فقط نیاز به فکر می کنم در مورد آنچه ما انجام می دهند به گوش ما در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>