با شنیدن آژیر تماس به جمع آوری تلفن? این پالم اسپرینگز فروشنده ارائه می دهد چند نکته

مایدزرت | No comments

امروز آن را سخت به تصور کنید که زندگی قبل از تلفن.

بله وجود دارد تلگرافها که ارائه برخی از درجه ای از به موقع اخبار اما معناداری وجود دارد هزینه ناراحتی و عدم حفظ حریم خصوصی در برقراری ارتباط که در راه است. اول یکی بود برای پیدا کردن یک راه به یک تلگراف ارز معمولا در یک ایستگاه راه آهن و یا اداره پست. وجود دارد این پیام خواهد بود نوشته شده توسط دست با فرستنده نگه داشتن در ذهن که هر کلمه ای که هزینه پول و همه فن حریف غریبه خواهد بود و خواندن آن را در امتداد مسیر خود را.

یک بار تشکیل شده و به زودی خواهد بود ارائه شده همراه با مناسب پرداخت که آن را در انتظار آن به نوبه خود به بود تبدیل به نقطه و خط تیره و در نهایت قرار دادن بر روی سیم. پس از چند رله برخی به موقع تر از دیگران آن را مقصد خود می رسند تنها به تبدیل به حروف و اعداد و در انتظار انتخاب کنید تا توسط دریافت کننده آن است.

که یک راه سخت برای ارسال تبریک تولد.

در حالی که الکساندر گراهام بل است که به طور گسترده ای به عنوان جشن مخترع تلفن در سال 1876 چند محققان دیگر وارد راه حل های مشابه و در حدود همان زمان. در واقع تلفن-مانند دستگاه برای اولین بار به نظر می رسد قبل از جنگ داخلی است و برخی از شواهد نشان می دهد بل به سرقت برده تمام یا بعضی از اختراع خود را شالوده از دیگران است. با اینحال او اولین بار برای دریافت یک آمریکایی حق ثبت اختراع برای تبدیل شدن به یکی از همه جا دستگاه های زندگی مدرن است.

همه چیز به سرعت نقل مکان کرد وجود دارد. در ابتدا دو مرتبط تلفن شد پیکربندی شده برای ارائه نقطه-به-نقطه ارتباطی اما توسعه برق در سال 1878 مجاز برای اتصال دو دستگاه های نامربوط. مبادلات تلفنی بر خاست تا مدت کوتاهی پس از آن تامین می شود هزینه ماهانه شارژ به مشترکین درست مثل امروز. تماس از راه دور به طور ناگهانی به یک واقعیت با اولین ساحل به ساحل تماس گرفتن محل در سال 1915 و افتتاحیه اطلس تماس فقط ده سال بعد. ظرف چهار دهه اخير جهان تا به حال تبدیل شدن به دنیایی بسیار کوچکتر است.

از نظر جمع آوری اولین گوشی با برند دیواری ساخته شده و تا حد زیادی از چوب است. یک دستی خم بر طرف خواهد احضار ارز اپراتور و یک سری از اتصالات کابل خواهد بستن مدار. همه با دست ساخته شده, این اولین گوشی هنوز هم در حال استفاده در پایان جنگ جهانی دوم اما هرگز تولید بسیاری از زیر در میان جمع. اولین میز تلفن بود به اصطلاح شمعدان آشنا برای هر طرفداران با شور و شوق برای گانگستر طرفداران. کسانی که هنوز هم می توان به کار باقی می ماند و به شدت به دنبال به خصوص کسانی که با آبکاری نیکل. توسط 1930s, شمعدان شده بود به جای کلاسیک میز تلفن که باقی می ماند یک رنگی حافظه زندگی برای میلیون ها نفر از کاربران. به ویژه در غرب برقی 202 (1930), 302 (1940s-’50s) و 500 (1960s-70s) تلفن همه به خاطر ساده تر قبل از عصر دیجیتال.

تلفن علاقه مندان از امروز باید یک طیف گسترده ای از راه به دنبال. مجموعه می تواند مونتاژ و رنگ و دوران ساز بازار هدف و یا هر تعداد دیگر دسته بندی ها. بسیاری از زمینه های مرتبط با علاقه وجود داشته باشد و همچنین: آموزش, دفترچه راهنما, تلفن, کتاب, علامت, حتی دستگاه های شنود. عتیقه تلفن جمع انجمن و تلفن جمع بین المللی هستند اما دو گروه جمع پرشور است که ارائه طیف عظیمی از فرصت های شبکه و در حال استقبال به اعضای جدید.

مقدار اضافی اطلاعات آنلاین وجود دارد. دیگر از شدت تزیین تلفن و یا کسانی که در ارتباط با شخصیت های برجسته, جمع آوری, تلفن و متعلقات مربوط است که در میان اکثر بودجه دوستانه از سرگرمی. بازار کک و فروش گاراژ اغلب عملکرد برخی از قابل توجه ابزار در نسبتا کم هزینه و با وجود تلفن مرمت کارشناسان وجود دارد که می تواند تقریبا در هر گوشی قابل اجرا دوباره.

که من-چیزی که در جیب شما ممکن است انجام این کار, اما من می توانم تصور کنید بیش از حد بسیاری از مجموعهداران برای کسانی که در سال به آمده است. در این فضا این است که بسیار جالب تر از جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>